PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата..



malka_diva4ka
10-14-2008, 17:05
Може въпроса да е малко тъп,но...
нямаше просто кои да питам...
момичета като си купувате сутиен..
трябва ли да прилепва точно към гърдите?...
питам защото ми е малко трудно да си намеря сутиен
който да ми приляга...
искам да кажа,че..
или ми е малък..
или оставя място... :-D


Еми ако може без обиди.. :oops:


МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО... :) :) :) :) :) :)

mir4eto93
10-14-2008, 17:22
Еми аз си го взимам малко по - голям и вече си затягам прсототиите колкото е нужно :)

scoobydors
10-14-2008, 17:31
Еми аз си го взимам малко по - голям и вече си затягам прсототиите колкото е нужно :)
+1 8) Пробвай, виж кой ти е размера и следващия път ще знаеш какъв да вземеш без да пробваш.

splendour
10-14-2008, 17:31
az si zimam to4no daje stegnat da e,da ne da lopa..............

Blo0dyBitch
10-14-2008, 17:35
ми ти ако не си оправиш презрамките повечето сютиени ще са ти големи...
ддз аз често се съветвам с продавачките/приятелка/майка ми (зависи с кого съм) :oops: абе гледаш там да не ти стяга-дишането малко или мн е важен процес,да не ти излизат циците,да не стой некво неестесвено и грозно...ако има разтояние -затягаш презрамките,ако пак не ти е по мярка-пробваш по-малък...
а да,един съвет-избягай подплънките,особено тея ден не могат да се махнат...

chance_baby
10-14-2008, 17:46
saglasna sum s vsi4ko po-gore i zaduljitelno posle si obli4am bluzata, ili tova s koeto sum nagore, za da vidq kak 6te stoi

gree_girl
10-14-2008, 17:54
saglasna sum s vsi4ko po-gore i zaduljitelno posle si obli4am bluzata, ili tova s koeto sum nagore, za da vidq kak 6te stoi
съгласна
+ грозно е, когано сутиена е прекалено тесен и гърдите изскачат от него ... по-добре е щом не можеш да си намериш размера - по-голям, защото все пак малко или много ще ти пораснат след време (ако си още малка и в период на растеж и развитие) и ще ти стане тамън, а няма да те притяга и да ти е неудобен.

sweetsunshine
10-14-2008, 17:55
ми ти ако не си оправиш презрамките повечето сютиени ще са ти големи...
ддз аз често се съветвам с продавачките/приятелка/майка ми (зависи с кого съм) :oops: абе гледаш там да не ти стяга-дишането малко или мн е важен процес,да не ти излизат циците,да не стой некво неестесвено и грозно...ако има разтояние -затягаш презрамките,ако пак не ти е по мярка-пробваш по-малък...
а да,един съвет-избягай подплънките,особено тея ден не могат да се махнат...
Ами аз имам един със подплънки,който не могат да се махат и е доста удобен..защо да ги избягваме(в смисал какво имаш предвид)? :)

sweetsunshine
10-14-2008, 17:55
ми ти ако не си оправиш презрамките повечето сютиени ще са ти големи...
ддз аз често се съветвам с продавачките/приятелка/майка ми (зависи с кого съм) :oops: абе гледаш там да не ти стяга-дишането малко или мн е важен процес,да не ти излизат циците,да не стой некво неестесвено и грозно...ако има разтояние -затягаш презрамките,ако пак не ти е по мярка-пробваш по-малък...
а да,един съвет-избягай подплънките,особено тея ден не могат да се махнат...
Ами аз имам един със подплънки,който не могат да се махат и е доста удобен..защо да ги избягваме(в смисал какво имаш предвид)? :)

varnen4e
10-14-2008, 19:46
az si zimam to4no daje stegnat da e,da ne da lopa..............

+1

Jaffs
10-16-2008, 07:08
Повечето ми сутиени са от тези с половин чашка или от тези, които от долу имат плътна лента. Другите просто ми се обръщат и всичко излиза. :)

scoobydors, не винаги размера сутиени на едната марка съответства с този на друга. Дори и на такива модели съм попадала. :)

Трябва да се мери. Стягаш презрамките. Слагаш блузката да видиш как изглежда с дрехи, защото едва ли ще тръгнеш само по сутиен. След това се навеждаш, ако всичко си остава по гаражите значи това е сутиена за теб :-D

mynichka
10-16-2008, 07:14
и аз си вземам точно :grin:

cLaDyRcHe
10-16-2008, 09:04
и аз си вземам точно :grin:+1 ;-)

angellove
10-16-2008, 10:12
Точен си взимам и аз. Не обичам да са ми свободни...

SunShinePearl
10-16-2008, 12:32
ми аз си взимам сутиените от една приятелка на мама и тя винаги знае какво ще ми стане и ми казва кое от кой модел има и така щото всички сутиени са различни не гледай номера :wink: моите са ми точно ама някои мн ясно че тря да се стегнат презрамките

snejana67
10-16-2008, 17:05
аз си вземам леко стегнат,защото се разпускат