PDA

View Full Version : Как да я накарам да ме опознае по-добре



big_dunker
10-14-2008, 17:39
Страшно много започнах да харесвам едно момиче ... казах и какво чувствам към нея но тя не изпитва същото ... но проблема има идва в това че тя не ме познава истински .. знае ме само от училище .. там аз съм така малко.. наперен (защотото съм заобиколен от идиоти )... а извън училище съм мн по различен .. а като я покана да излезем някъде не иска .... та как да я накарам да ме опознае ?!

Jagger
10-14-2008, 17:52
Ами защо не си такъв какъвто си и в училище.. а не да сменяш постоянно маските.. някак голяма загуба на енергия а и виждаш че си прецакан ... бъди себе си..

Andreev
10-14-2008, 18:06
все едно да накараш куче да пее :razz:

_sheherezada_
10-14-2008, 18:16
Ако тя не желае да излезе с теб няма смисъл да настояваш.Не можеш насила да я накараш да те опознае и харса.Тя сама преценя с кого иска да общува и щом ти е казала, че не изпитва същото към теб по-добре спри до тук.

MaLkaTa_LaDy
10-14-2008, 18:36
Бъди истински в училише. В противен случай си навличаш много проблеми, не само с момичетата, но и с приятелите. ;)

Light
10-14-2008, 19:03
все едно да накараш куче да пее :razz:

Хъскитата учат "Мила моя мамо" без проблем... :D :D

sasha_90
10-14-2008, 19:55
Страшно много започнах да харесвам едно момиче ... казах и какво чувствам към нея но тя не изпитва същото ... но проблема има идва в това че тя не ме познава истински .. знае ме само от училище .. там аз съм така малко.. наперен (защотото съм заобиколен от идиоти )... а извън училище съм мн по различен .. а като я покана да излезем някъде не иска .... та как да я накарам да ме опознае ?!
Как очакваш това да стане,след като няма желание?Ако имаше такова,щеше да излезе нещо.

midle
10-14-2008, 22:31
Моят съвет е да не се отказваш лесно от нея , да контактувате повече да и грабнеш вниманието с каквото и да е , и да покажеш че си повече от нея и я превъзхождаш...

soul1199
10-15-2008, 06:30
Моят съвет е да не се отказваш лесно от нея , да контактувате повече да и грабнеш вниманието с каквото и да е , и да покажеш че си повече от нея и я превъзхождаш...
+1 nastoqvai

Blab
10-15-2008, 06:33
и да покажеш че си повече от нея и я превъзхождаш...
Моля?
Самата (у)мисъл за нещо подобно е... хмм... смешна.

soul1199
10-15-2008, 06:39
и да покажеш че си повече от нея и я превъзхождаш...
Моля?
Самата (у)мисъл за нещо подобно е... хмм... смешна.a :shock: tva 6o ne go vidqh,bojei :lol:

angellove
10-15-2008, 07:42
Малко май е causa perduta, обаче ако имаш толкова голямо желание, пробвай да не се държиш "надуто" с нея. Дръж се както би се дъжрал навън. И не очаквай чудеса за 1 нощ! Мнението за хората не се променя толкова лесно, когато си го изградил веднъж. :)

big_dunker
10-15-2008, 12:45
Малко май е causa perduta, обаче ако имаш толкова голямо желание, пробвай да не се държиш "надуто" с нея. Дръж се както би се дъжрал навън. И не очаквай чудеса за 1 нощ! Мнението за хората не се променя толкова лесно, когато си го изградил веднъж. :)

аз със нея до сега не съм се държал надуто ..... опитвам си се да я заговарям държа си се с нея мило и т н... но ........

Niakoitam
10-15-2008, 13:18
Страшно много започнах да харесвам едно момиче ... казах и какво чувствам към нея но тя не изпитва същото ... но проблема има идва в това че тя не ме познава истински .. знае ме само от училище .. там аз съм така малко.. наперен (защотото съм заобиколен от идиоти )... а извън училище съм мн по различен .. а като я покана да излезем някъде не иска .... та как да я накарам да ме опознае ?!

Ако някой човек не иска да те опознае или се притеснява да ти се разкрие каквото и да направиш не можеш да го накараш.Поне аз не мога.Ако един от двамата няма желание да опознае другият просто няма как да стане.Най-много да се отдръпне повече от него ако му/и досажда.Може ти да искаш да свалиш маската пред нея,но ако тя не иска да свали маската си пред теб си обречен на провал.Това е поне моето виждане по този въпрос. :)

Priceless
10-15-2008, 14:56
Самия въпрос е адски глупав .. Как да я накараш ?! Ми връзваш я на един стол и почваш : "опознай ме , опознай ме , опознай ме" и може и да стане ;) Това че в даскало си един , а извън него друг си е изцяло твой проблем нали знаеш :) Защо просто не бъдеш себе си ? Пробвай , понякога работи :P

mickelangelo
10-15-2008, 15:29
ами просто бъди себе си .. има достатъчно .. други ..

GabisiTa
10-15-2008, 15:32
Ако тя не иска, няма как да я накараш да те опознае насила. Може би поведението ти в училище я отблъсква или пък има друга причина да не иска да те опознае, може да си има приятел примерно, знам ли... Просто се дръж нормално и в училище, заговаряй я, но ако видиш, че не й е приятно не и досаждай. Успех :)

BaiToq
10-16-2008, 15:12
Страшно много започнах да харесвам едно момиче ... казах и какво чувствам към нея но тя не изпитва същото ... но проблема има идва в това че тя не ме познава истински .. знае ме само от училище .. там аз съм така малко.. наперен (защотото съм заобиколен от идиоти )... а извън училище съм мн по различен .. а като я покана да излезем някъде не иска .... та как да я накарам да ме опознае ?!
Заплаши я с пистолет.

snejana67
10-16-2008, 15:20
8) не се надувай пред нея бъди истински,а не маска 8)

jghgh
10-16-2008, 15:34
Страшно много започнах да харесвам едно момиче ... казах и какво чувствам към нея но тя не изпитва същото ... но проблема има идва в това че тя не ме познава истински .. знае ме само от училище .. там аз съм така малко.. наперен (защотото съм заобиколен от идиоти )... а извън училище съм мн по различен .. а като я покана да излезем някъде не иска .... та как да я накарам да ме опознае ?!
Как очакваш това да стане,след като няма желание?Ако имаше такова,щеше да излезе нещо.

А и ти си си преебал шансовете. Не е трябвало да й признаваш.
Само аз ли в тоя форум съм на мнение че да си признаеш чувствата ИЗОБЩО не е хитра идея, особено когато не се познавате добре?
По-добре да я беше закачал нещо, да си лафите и чак тогава да я поканиш на среща.
А не след като вече си й покачил акцийките да я молиш за среща! Тя нито те е опознала (защото не си действал правилно, т.е. както го описах по-горе - постепенно опознаване), нито нищо.. ми много ясно че ще каже че не те харесва и ще ти отказва всякакви срещи.
Ех, Боже, да му имам подхода на тва момче!
Сега си си стопил шансовете.

Можеш все пак опиташ с това - заеби я тотално, не й се моли и не я кани, може като види промяната да почне да се навърта около тебе и току-виж потръгнали нещата.
Но според мен си се преебал. Сори, че се лютя, ама виждам как хората се окепазяват заради тъпите си признания, дори аз съм си признавала чувствата не намясто и не в точното време и всичко води до един голям провал. Трябвало е да го направиш по-късно, след като си установил някакви прогреси в отношенията си с въпросната мадама.

slun4ice_90
10-17-2008, 16:27
Страшно много започнах да харесвам едно момиче ... казах и какво чувствам към нея но тя не изпитва същото ... но проблема има идва в това че тя не ме познава истински .. знае ме само от училище .. там аз съм така малко.. наперен (защотото съм заобиколен от идиоти )... а извън училище съм мн по различен .. а като я покана да излезем някъде не иска .... та как да я накарам да ме опознае ?! След като си слагаш "маска"...си понасяй последствията...Не мога да разбера такива хора като теб..И се питам толкова ли е трудно да сте СЕБЕ СИ???? :shock: Май всички сте станали големи актьори..Ми след като ти харесва и на теб бъди такъв...тя,ако не иска-няма да те опознае! :? :-o

slim__shadygirl
10-17-2008, 17:22
Аз пък ще ти кажа да не бързаш.Опитай се да привлечеш вниманието й със собственото си "аз",но не нахалствай щото на никой не му е приятно да го насилват. :wink:

mynichka
10-17-2008, 17:26
щом не желае да излезе с теб ..с нищо няма да я накараш :P

MiLoTo_16
10-17-2008, 17:32
Ако тя не желае да излезе с теб няма смисъл да настояваш.Не можеш насила да я накараш да те опознае и харса.Тя сама преценя с кого иска да общува и щом ти е казала, че не изпитва същото към теб по-добре спри до тук.
+1