PDA

View Full Version : Ревността...



MaLkaTa_LaDy
10-14-2008, 18:32
Ревнувате ли приятеля си? А бихте ли ревнували момче, с което не ходите, но чувствата ви са взаимни? От кого и кога?
П.п. Пускам тази тема, защото ми е странно чувството на ревност и искам да разбера как е при другите.

SuperBadSuperFresh
10-14-2008, 18:35
има ли чувства,има и ревност :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-14-2008, 18:38
В интерес на истината, ревнувам приятеля си по-скоро от компании момчета, отколкото от каквото и да е друго. Страх ме е, защото той е почти перфектен, много мил, чаровен (за мен си е така), готов е да ми угажда, но не знам дали някой, който не уважава особено жените, няма да му втълпи нещо глупаво в главата. :? Относно момичетата, имам му пълно доверие. :)
Но по-отдавна съм ревнувала пък едно момче, което много ме харесваше, а аз явно бях свикнала с това, за да приема и присъствието на други момичета в живота му, които моооже и да придобият по-голяма важност. :?

.. DeViL mAy CrY ..
10-14-2008, 18:42
Ако чувствата са взаимни,и някое момиче го сваля ще поревнувам доста,но като съм заедно с някое момче не го ревнувам толкова много.В границите на нормалното

mishmula
10-14-2008, 18:57
Според мен ревността е болестно състояние. В нимимални количества е полезна, но не бива да се превръща в психически тормоз. Много съм си изпатила от нея.

miloto_girl_4e
10-14-2008, 18:58
Рядко ревнувам, да чукна на дърво до сега всичките ми гаджета почти никога не са ми давали повод за ревност ...
От други момичета не ревнувам, стига да съм сигурна, че всичко(поне от страна на гаджето ми)е в границите на приятелството и стига аз да не съм пренебрегвана заради някоя си негова приятелка..
Да, случвало ми се е да ревнувам момче, с което не ходя.. фактът, че ми харесва, а че примерно си е по-близък с някое друго момиче ми е достатъчен, за да породи ревност у мен..

Locci
10-14-2008, 19:04
има ли чувства,има и ревност :-D
:P

sLaDkA_GrEsHkA
10-14-2008, 19:47
Koito obi4a revnuva, edin po malko, drug pove4e, edin go pokazva, drug ne, no v kraina smetka vsi4ki revnuvame :)

sasha_90
10-14-2008, 19:48
Ревнувам го,разбира се,но не защото му нямам доверие,а защото държа на него.

varnen4e
10-14-2008, 20:10
Ревнувате ли приятеля си? Дам, ревувам го от почти всичко и всеки, но гледам да не го показвам. А най- гадното е, че той има много приятелки от женски пол и много ми е тежко, но гледам да му вярвам. А бихте ли ревнували момче, с което не ходите, но чувствата ви са взаимни? Е, то ако чувствата ни са взаймни защо да не ходим? От кого и кога? От почти всеки постоянно.
П.п. Пускам тази тема, защото ми е странно чувството на ревност и искам да разбера как е при другите.

Blab
10-14-2008, 20:22
Ревността доказва обич.
Така смятам. /Не се оправдавам:Д/

DulceGatito
10-14-2008, 20:31
Ревността доказва обич.
Така смятам. /Не се оправдавам:Д/

така си е :smt003 :smt007

varnen4e
10-14-2008, 21:14
Не е вярно.

kifla
10-14-2008, 21:23
Revnuvam samo kogato adski mnogo mi puka za 4oveka i kogato smetna 4e naistina ima smisul da gopravq i naistina ima povod za tova!

samoubiika
10-14-2008, 21:46
не ревнувам никого...когат примерно приятелите ми са с "някоя" или "някой",който/която не харесвам им го казвам и думите им са "Ееее...ма ти ревнуваш,тя/той е страхотен човек".може би ако беше страхотен човек,щях да го уважавам,не мислите ли ;д;д
всъщност...може би изпитвам малко ревност...опитвам се да разбера до колко този човек е подходящ за тях и какви са му отношенията към дадения фр...и отново ме мислят за ревнивка,когато им кажа че не е подходящ/а ;д;д но не съм...просто искам най-доброто за себе си и приятелите си!нищо повече ;)

be_true според мен не си права.има и друг вид ревност,породена от чувството за притежание.вманиачаваш се да притежаваш този човек и му пречиш да бъде щастлив с друг освен с теб...такива хора имат психически отклонения ;д;д

huligankata
10-14-2008, 23:56
Почти никога не ревнувам - незнам дали защото не са ми давали поводи или съм си такава, а и да поревнувам малко не го показвам. Мразя ревността - за мен е признак за липса на доверия. Знам че не винаги е така, но когато приятелят ми ме ревнува и то без да съм дала причини .. Побърква ме..

mynichka
10-15-2008, 05:28
има ли чувства,има и ревност :-D
:P
дам :)

Blab
10-15-2008, 06:11
be_true според мен не си права.има и друг вид ревност,породена от чувството за притежание.вманиачаваш се да притежаваш този човек и му пречиш да бъде щастлив с друг освен с теб...такива хора имат психически отклонения ;д;д
Аз съм отклонена.
На никого не преча да е щастлив, важното е да му(в английския си имат "дей" за такива общи изказвания, 'ба си) е хубаво с мен.

soul1199
10-15-2008, 06:27
da,izvinqvai mn,/ne kum avtorkata/no toz tupak mi pi6e na men i na negovata fr ,4e ni obi4a i na si4koto otgore 100 puti go pitah dali ima dryga,kreten i az go zarqzah,kvo da pravq da si trovq nervite samo li,a pak az ina4e sum revniva,ama tva negovoto :?

candy_girl4e
10-15-2008, 16:25
Еми и аз съм ревнива, но гледам да не го показвам щото е гадно някой постоянно да вика ти се забиваш с оня или такива глупости... иначе и на мен ми се е случвало да ревнувам момчета с които не ходя нз защо..
p.s. :-D имах едно гадже дет беше болестно ревнив направо не се издържаше ...беше много гадно и след 1 седмица скъсахме :-D