PDA

View Full Version : Izbelvane na zubite



kalinkata <3
10-14-2008, 19:13
purvo sajalqvam za latinicata... ama kirlica nqmam =/ iskam da popitam horata koito sa ispolzvali doma6ni sistemi za izbelvane na zubite dali rabotqt i dokolko... no pove4e se interesuvam ot PROFESIONALNO izbelvane i ako nqkoi koito e hodil ili znae sas sigurnost kade cenite sa po dostupni v nqkoq klinika? :-o mersi :-)

dd_93
10-14-2008, 20:15
има доста теми по този въпрос. Не си се разровила. По темата не професионално към домашните спада, но се пада натурално избелване. Аудиторията знае. Ти също се сещаш. Не удобно е да говоря как става, въпреки че не ме познавате!

dd_93
10-14-2008, 20:16
има доста теми по този въпрос. Не си се разровила. По темата не професионално към домашните спада, но се пада натурално избелване. Аудиторията знае. Ти също се сещаш. Не удобно е да говоря как става, въпреки че не ме познавате!

dd_93
10-14-2008, 20:21
има доста теми по този въпрос. Не си се разровила. По темата не професионално към домашните спада, но се пада натурално избелване. Аудиторията знае. Ти също се сещаш. Не удобно е да говоря как става, въпреки че не ме познавате!

sweetsunshine
10-14-2008, 20:35
Най-простия вариант системно миене на зъбите-сутрин,вечер и след всяко хранене :)

kalinkata <3
10-15-2008, 10:28
ne govorq za doma6no izbelvane a za profesionalno pri stomatolog i se obru6tam kam horata koito ve4e sa go pravili za da me posuvetvat kade da otida...

Armeika
10-15-2008, 12:45
ne govorq za doma6no izbelvane a za profesionalno pri stomatolog i se obru6tam kam horata koito ve4e sa go pravili za da me posuvetvat kade da otida...

Ми избелването на зъбите струва 25лв. поне моята вуйна за толкова си ги избелва на 6 7 месеца изкрящо бели са и :) не знам какво точно избелване е но знам че не е вредно не взимало от емайла на зъбите мисля че при всеки един стоматолог можеш да си ги избелиш само знам че след това е малко неприятно :? айде успех

mishmula
10-15-2008, 15:29
ne govorq za doma6no izbelvane a za profesionalno pri stomatolog i se obru6tam kam horata koito ve4e sa go pravili za da me posuvetvat kade da otida...

Ми избелването на зъбите струва 25лв. поне моята вуйна за толкова си ги избелва на 6 7 месеца изкрящо бели са и :) не знам какво точно избелване е но знам че не е вредно не взимало от емайла на зъбите мисля че при всеки един стоматолог можеш да си ги избелиш само знам че след това е малко неприятно :? айде успех

25 лева? Да не би да си сваля зъбния камък? Струва ми се прекалено малко за избелване.

therichbitch
10-18-2008, 14:40
"Ми избелването на зъбите струва 25лв. поне моята вуйна за толкова си ги избелва на 6 7 месеца изкрящо бели са и не знам какво точно избелване е но знам че не е вредно не взимало от емайла на зъбите мисля че при всеки един стоматолог можеш да си ги избелиш само знам че след това е малко неприятно айде успех"
po skoro s edna nula otzad no ne se preporu4va za hora po 18 taka znam za6tot do 18 tam ne6to s emaila stavalo i taka ,a za dom izbelvane moga da ti preporu4am soda ama ne pove4e ot edin put sedmi4no 6tot i tq precakva emaila
a ina4e naistina dobro i prof izbelvane-okolo 400 ,za koto ne sum 100% sig no moita zubolekarka taka mi kaza no tva ne se izvur6va v obiknoven stomatologi4en kabinet,taka 4e trqbva da potursi6,znam 4e na slaveikov ima edno...

belisima
10-18-2008, 16:27
Здравейте и от мен.Има 2 вида избелване-офис избелване в стоматологичния кабинет и домашно с индивидуални шини.За цени мога да говоря заПловдив,за домашно-200лв,офис -350-400лв,а най-новото което е на пазара е с лампата ZOOM,то е 600лв,най-скъпо,но с поразителен ефект и голяма трайност.За София съм чувала,че с тази лампа е много по-скъпо до 1000лв на места.Ако искаш конкретно инфо пиши ми на лично съобщение,да не излиза като реклама.