PDA

View Full Version : ваксина



SchumacherTheBest
10-14-2008, 19:24
hora iskat da mi biqt nekva vaksina a az kato vida iglite samo i edva li ne 6te pripadna kvo da praq kak da preodoleq preebaniq strah ;( :( :( :(

redbul2
10-14-2008, 19:49
За момче ли става въпрос?Или момиче? :-o

BeBChEtu
10-14-2008, 19:51
Изправи се пред страха си :) :)

zWezdichkaaa
10-14-2008, 19:56
ее кво толкова има, треа 1 минута някъде.. аз лично от малка харесвам да ми бият ваксини :-|

redbul2
10-14-2008, 20:00
Най-добрата тактика е като заведат класа или дойдат при вас,ставаш и искаш да си пръв/първа.Стискаш зъби и се стягаш до изваждането на иглата оттам където ти я забиват.Въобще няма нищо страшно.След няколко такива процедури ще обикнеш да те бучат.И иглите,и докторите и ваксините :D

Jumbie483
10-14-2008, 20:35
Ем щом толкова обиждаш страха си, значи ще можеш да се изправиш срещу него. Кажи си, че ще е супер готино да ти бият ваксина и гледай цирк :grin: Ок, сега сериозно ;) Наистина можеш да си кажеш колко ще е готино да ти бият една ваксина..естествено преди това ще си супер притеснен/а, но пък за сметка на това, след ваксината си кажи: Е от какво ме беше толкова страх ? :-o

SchumacherTheBest
10-14-2008, 20:41
Ем щом толкова обиждаш страха си, значи ще можеш да се изправиш срещу него. Кажи си, че ще е супер готино да ти бият ваксина и гледай цирк :grin: Ок, сега сериозно ;) Наистина можеш да си кажеш колко ще е готино да ти бият една ваксина..естествено преди това ще си супер притеснен/а, но пък за сметка на това, след ваксината си кажи: Е от какво ме беше толкова страх ? :-o az da stigna do tap p1k posle 6te si kazvam :grin: :grin: :grin:

sexy_baby_originale
10-14-2008, 20:54
уф..и мен ме е страх от игли... 8-) Няма да се плашиш, затваряш очите и вцуваш тая дето ти бие инжекцийката. Аз тъй правя и действа. :D :D :D

Obsession
10-14-2008, 20:59
Я по-спокойно... От кое точно те е страх, от болката ли? Мен не ме е страх, но, въпреки това никога не гледам докато ми правят инжекция и докато се усетя вс е свършило :)