PDA

View Full Version : Проблема с Drogiranata ! До всички хора!



wolfgirl
10-14-2008, 20:28
Хора, да ви кажа честно, не съм обедена, че тук трябва да ми е темата, но тъй като въпросната Drogiranata има проблем със секса, реших тук да я напиша!
Извинявай, Drogiranata, не искам нито да те обидя, нито да те нараня психически, но мисля че всички ще бъдат единодушни като кажа, че ти или прекаляваш с болни фантазии, или ... не знам ... не искам да те обиждам по никакъв начин!
Хора, айде да й помогнем по някакъв начин или ако не, да помогнем на всички абонати, които не искат повече да се занимават с нея! В смисъл ако някой модератор го чете това,,, не смятате ли някога да я баннете?... За нейно ... и наше добро?
Благодаря! :-)

P.S. da go eba , prosto q rzkaraite ot hubaviq sait, 4e tq prosto go razvalq!!!!!! :-x :booooomb: :-x :booooomb: :-x :booooomb:

Lady_B_
10-14-2008, 20:31
Интересно ... ама не съм запозната :o Сега се чувствам изолирана :-D ...

wolfgirl
10-14-2008, 20:42
za6to puk ti da si izolirana? :)
Prosto vuprosnata "drogiranata" e preminala vs granici na moral i disciplina!!!
Nru6ila e to4ka 11 i to ne vednuj , a pone 20 puti...
pogledni i temite i komentarite... burzi 6te se zapoznae6 ! :) :) :)

MakeMeLaugh
10-14-2008, 20:48
Lol, zashtita na potrebitelq trygnala i po forumite [-o<

wolfgirl
10-14-2008, 20:54
Ne we , prosto mi pisna da 4eta neini komentari! nakudeto i da pogledna, vse ne6to e pisala i to vinagi kak mu go lapnala kak sa q nabili, kak q iznasilili...
Purvona4alno se draznih, ma sa ve4e mi stava jal za neq... se q iznasilvat! ti nekoi nepoznat,tu nekoi policai... a e na 16 (ako ne i po-malka)...
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Lady_B_
10-14-2008, 21:09
Така ... запознах се със случая :D :D :D Та наистина е трагично, но пък въпросната госпожица има 44 мнения, което си е скромно, почти всичките и теми за заключени, та мисля, че няма вече да ти боде очите :)

PiruBloodz
10-14-2008, 21:40
филмари сте всичките..

CucuTy
10-14-2008, 22:09
lil_candy, absoliytno prawa si, no zashto pishesh tema, s koqto nishto nqma da promenish?!..

RiseGirl
10-15-2008, 04:13
Има си лични съобщение и скайп за тази цел. :)