PDA

View Full Version : The new generation



samoubiika
10-14-2008, 21:32
ех.какво да ви кажа.. побликувам темата само от възмущение,не че имам нешо да питам и без тфа ако задам въпрос,критици като мен ше ми осерат настроението ;д
както и да е.говоря за 'новото поколение'.новото,уж по-хубавото,коренно различното от бившото,а всъщност 2 пъти по-тъпо.
такаа...новото поколение.целия сайт е пълен с теми от типа "заряза ме,какво да правя" или "как да и кажа,че я оставям?","защо ми разби сърцето?","обичам го,а той мен не"...некфи дечица на по 10-14 годинки пускат клипове в зазз.бг от сорта на "ако те загубя ще умра" и тотални простотии.чакайте малко бе хора?къде отивате вие?
знаете ли какво е да обичаш истински...какво знаете вие?на по 10 годинки,с кукли Барби още ми играят,а вече "обичам те до болка",незнам си кфо...мили боже...какво знаят някакви 10 годишни дечица?от какво разбират?какво могат?какво са преживяли?нищо.живеят на гръбчето на мама и тати и си гледат животеца.на 10 годинки имаме гадже "ебати пичката"...това ли е важно?да имаш гадже и да си "пичката на даскало"?
неусетно се откланям от темата.говорихме за новото поколение...хм...промяната от миналото до сегашното е коренно различна и всъщност количествена.да оставим качеството на страна,защото повечето 12 годишни момиченца са вече пропаднали морално курвички.но хееей хеей!има и такива,които ВСЕ ОЩЕ не са.които все още залягат над уроците и изкарват шестички.както гледам нещата вървят надолу...в отрицателна посока.
твърдението ми е,че вече всеки 2ри тийнейджър е правил секс,защото във днешно време мотото 'всичко опира до секса' е навлязло изцяло.всяко 2ро момиченце си е писала на профила "в иГрААтаАа СъССс уСтАТа СЪмМм НАй-дОбрАТааАа"...и каква е тази игра?момиче на 14 години вече е опитна свиркаджийка?това ли и е гордостта?това ли са и постиженията?лапнала 5 пишки и вече е отракана какичка...
не ми пука колко точки от правилата ще наруша...те са за това-да се нарушават ;д;д
с тази тема не се опитвам да променя нищо...населението вече е деградирало достатъчно...по-добре няма да стане,но може и по-зле...примерните деца,които се борят за по-доброто бъдеще да станат единици...да моеш да ги преброиш на пръстите на левия си крак...
искам да ви вмъкна в малките неразумни главици,коолко пропаднало е нашето населенийце малко и коооолко свиркаджийки има в този сайт...не...без последното ;д;д просто ми дойде от вътре...както и да е.дано проумеете колко ниско сме паднали и колко още продължаваме да падаме...колко нищожества има в тоя свят и колко долнопробни курвета стоят и чакат по отбивките по пътя "Бургас-Камчия"...само помислете.защо и как сме стигнали до там...

varnen4e
10-14-2008, 21:47
Мацка остави децата да си растат и да си правят каквото искат. Аз пък мога да ти кажа, че тези между 10-14 годишни девойки половината дори не са правили секс, просто се правят на интересни. В такава възраст са, в която искат да пораснат и бръщолевят какви ли не глупости и се правят на интересни и така нататък. Няма какво да се възмущаваш толкова. Какво ти пречат клипчетата по сайтовете. Просто не ги гледай. Аз лично по този въпрос мога да ти кажа, че някои са доста сполучливи и аз много се радвам като видя нещо хубаво.
Иначе за любовта... малки са още да я изпитат, затова при всяко потръпване си мислят, че е любов. Напълно нормално е. И те нямат никаква вина, че са по- малки или че не разбират от нещо.
А дори и дса правят секс, ако се пазят и не правят глупости няма нищо чак толкова лошо (не, че го одобрявам). Има много по- кофти неща от това. Има хора, които на тази възраст са започнали да употребяват наркотици, да крадат и така нататък. Това е нищо. И не е толкова очудващо, просто не си видяла достатъчно и не можеш да осъзнаеш, че няма какво толкова да се възмущаваш.

Presley
10-14-2008, 21:49
3ащо каэваш "сме"?И себе си ли причисляваш?
3ащото аэ например по отношение на твоето писание не мога да кажа "сме ".По-скоро "сте".
Хората около мен са свестни и само това ми е достатъчно.
И между другото,когато се правиш на особено светната,не е эле да слагаш главни букви в началото на иэречението.

Light
10-14-2008, 22:03
Счупила си е пръстите да пише, и ти забеляза само едно местоимение и главните букви?NC...

Presley
10-14-2008, 22:05
Счупила си е пръстите да пише, и ти забеляза само едно местоимение и главните букви?NC...
Прочетох цялата тема.
И?
Това ми направи впечетление.
Други въпроси?

samoubiika
10-14-2008, 22:09
3ащо каэваш "сме"?И себе си ли причисляваш?
3ащото аэ например по отношение на твоето писание не мога да кажа "сме ".По-скоро "сте".
Хората около мен са свестни и само това ми е достатъчно.
И между другото,когато се правиш на особено светната,не е эле да слагаш главни букви в началото на иэречението.

след като съм преценила,че не желая да слагам главни букни-няма да слагам главни букви.казвам СМЕ,защото и аз съм тийнейджър.говоря за тийн групата като цяло,към която се причислявам и аз,тъй като не съм на 180,а на 15,дори и да говоря за 10-14 годишните пешлемета.
и да бе,верно...как прочете цялата тема и откри САМО едно "сме"...хм...друга граматическа или пунктуационна грешка може ли да ми откриеш...госпожата ми по литература не ми ги открива такива :) все пак говорим за новото поколение и населението на българия,към което се включвам и аз :) това,че виждаш грешките на хората не те прави по-оригинал/на/ен ;)

Iv4eTy
10-14-2008, 22:09
Повечето момиченца на тази възраст си нямат представа от секс и такива неща, но просто защото е модерно да си "отворен" се правят на много големи, отворени и какво ли още не. Но като знам какви индивиди има :? как може момиче на 13 да се облича и държи като магистрална фея?! Вместо да си гледа куклите дето се вика те тръгнали.... Но каквото и да се каже нищо няма да се промени, сега явно е модерно да си подобие на магистралка.... което е адски жалко като си представим че това е бъдещето на страната ни... :o

samoubiika
10-14-2008, 22:12
Повечето момиченца на тази възраст си нямат представа от секс и такива неща, но просто защото е модерно да си "отворен" се правят на много големи, отворени и какво ли още не. Но като знам какви индивиди има :? как може момиче на 13 да се облича и държи като магистрална фея?! Вместо да си гледа куклите дето се вика те тръгнали.... Но каквото и да се каже нищо няма да се промени, сега явно е модерно да си подобие на магистралка.... което е адски жалко като си представим че това е бъдещето на страната ни... :o
+1 =;

Presley
10-14-2008, 22:18
3ащо каэваш "сме"?И себе си ли причисляваш?
3ащото аэ например по отношение на твоето писание не мога да кажа "сме ".По-скоро "сте".
Хората около мен са свестни и само това ми е достатъчно.
И между другото,когато се правиш на особено светната,не е эле да слагаш главни букви в началото на иэречението.

след като съм преценила,че не желая да слагам главни букни-няма да слагам главни букви.казвам СМЕ,защото и аз съм тийнейджър.говоря за тийн групата като цяло,към която се причислявам и аз,тъй като не съм на 180,а на 15,дори и да говоря за 10-14 годишните пешлемета.
и да бе,верно...как прочете цялата тема и откри САМО едно "сме"...хм...друга граматическа или пунктуационна грешка може ли да ми откриеш...госпожата ми по литература не ми ги открива такива :) все пак говорим за новото поколение и населението на българия,към което се включвам и аз :) това,че виждаш грешките на хората не те прави по-оригинал/на/ен ;)
3ащо вэимаш иэкаэването на мнение като опит эа оригиналност?
"Грешката",както сама я нарече,всъщност не е граматическа.Имах предвид,че ти в темата си эасягаш една част от тийнейджърите-пропадняците.И каэвайки "сме",эначи причисляваш и себе си в таэи група.А щом си против нея и толкова неща са ти направили впечетление,эначи не спадаш към нея.Това,че си на 15,няма эначение в случая.Не слагай хората под общ энаменател.Не всички са еднакви,неэавиимо от пол и въэраст.
Това имах предвид.

huligankata
10-14-2008, 23:51
Права си за едно - нацията деградира все повече и повече и най- вече младите. Истината е, че имам наблюдения, и говорейки общо без да визирам ще кажа, че поколенията след моето (така съм забелязала и не само аз) стават все по зле. Все по разпуснати и непукисти със самочувствия на макс. Такава е модата - да са надути, отворени, нямат уважение, дрешките, гримчето и гаджетата. В интерес на истината определената група, която ти визираш е по-скоро по безобидната - както казаха преди мене децата искат просто да пораснат по-бързо. Е не е редно да ги съдим за това, че искат да обичат някого - на тяхната възраст и аз исках и се заблуждавах, че обичам - нормално е. После обаче попорастват и .. Не ми се ще да мисля как ще е след 10 години и в каква ли среда ще си възпитаваме ние децата .. :( И все пак има свестни и дано са повечко - това ми е надеждата.

soul1199
10-15-2008, 06:21
prava si,ama ne mojem da se spem,nie,kvo mojem da napravi,prosto takuv e jivota

hahavteen
10-15-2008, 07:56
Оф поредната възмущаваща се пуберка :? Такива теми колко има ехеее... Не е нужно и ти да пускаш за да се изтъкнеш. Ако си умно и добро момиче то ще си проличи от мненията ти.
Абсолютно безмислено е да правиш тема за неща които ги виждаме всеки ден и сме напълно наясно с тях. :-o

AFT
10-15-2008, 08:11
Честно да ви кажа, пуберите, които се възмущават от новото поколение, ми са в пъти по-досадни от самото ново поколение. Аман от такива теми!