PDA

View Full Version : Брекети+Гадже=?



Jo_Ni_To
10-14-2008, 22:24
Здравейте,искам да попитам понеже наскоро ще ми слагат брекети пък имам приятел с които прекарвам цялото си време(гадже)...Та исках да попитам когато ми сложат брекетите ще мога ли пак да се целувам или ще има известен дисконфорт.... МС пРедВаРиТеЛнО :-) :-) :)

scoobydors
10-15-2008, 03:59
Ако те обича няма да му пука особенно. Никога не съм имала такова нещо, но мисля че няма да е трудно да се целувате. Не се притеснявай, няма да е кой знае какво. ;)

Native
10-15-2008, 05:56
Абсолютно нищо няма да ти пречи да се целуваш с приятеля ти.
Браво, за това, че си се решила да сложиш брекети.

jim_beam
10-15-2008, 06:38
ne bi trqbvalo da ti pre4i no vse pak zavisi si mn i ot vida ti na izkrivqvane i ot breketite....
i da vi kaja poneje lelq mi e zabolekrka i zn breketite se slagat na mn malko hora s opredelen vid zahapka i izkrivqvane koito se polu4avat mn rqdko taka4e ako nqkoi iska ad vi slaga breketi po dobre obikolete i dr zabolekari i poiskaite i tqhnoto mnenie ;)

aliasF
10-15-2008, 08:21
не пречи изобщо :)

mysterious93
10-15-2008, 15:56
ne bi trqbvalo da ti pre4i no vse pak zavisi si mn i ot vida ti na izkrivqvane i ot breketite....
i da vi kaja poneje lelq mi e zabolekrka i zn breketite se slagat na mn malko hora s opredelen vid zahapka i izkrivqvane koito se polu4avat mn rqdko taka4e ako nqkoi iska ad vi slaga breketi po dobre obikolete i dr zabolekari i poiskaite i tqhnoto mnenie ;)

аз пък не мисля че хората с брекети са малко :D напротив..а и то си има възрастова граница...

_InSaNe_
10-15-2008, 16:49
аз носех брекети докато ходех с едно момче.. никъф проблем не е споко ;) няа от кфо да се притесняваш... :)

jim_beam
10-16-2008, 07:32
ne bi trqbvalo da ti pre4i no vse pak zavisi si mn i ot vida ti na izkrivqvane i ot breketite....
i da vi kaja poneje lelq mi e zabolekrka i zn breketite se slagat na mn malko hora s opredelen vid zahapka i izkrivqvane koito se polu4avat mn rqdko taka4e ako nqkoi iska ad vi slaga breketi po dobre obikolete i dr zabolekari i poiskaite i tqhnoto mnenie ;)

аз пък не мисля че хората с брекети са малко :D напротив..а и то си има възрастова граница...

nikoi ne kazva 4e sam malko ama te si gi predpisvat kato za svetovno, no zabolqvaniqta koito sa si za breketi sa malko...
abe malko go uvartqh ama dano ste me razbrali... :)

mysterious93
10-16-2008, 08:32
ne bi trqbvalo da ti pre4i no vse pak zavisi si mn i ot vida ti na izkrivqvane i ot breketite....
i da vi kaja poneje lelq mi e zabolekrka i zn breketite se slagat na mn malko hora s opredelen vid zahapka i izkrivqvane koito se polu4avat mn rqdko taka4e ako nqkoi iska ad vi slaga breketi po dobre obikolete i dr zabolekari i poiskaite i tqhnoto mnenie ;)

аз пък не мисля че хората с брекети са малко :D напротив..а и то си има възрастова граница...

nikoi ne kazva 4e sam malko ama te si gi predpisvat kato za svetovno, no zabolqvaniqta koito sa si za breketi sa malko...
abe malko go uvartqh ama dano ste me razbrali... :)

е те сигурно ги предписват ак оходят хора над 14 години :) в смисъл чела съм а и зъболекар ми е казвал че шини се слагали до 12 макс 14 год. и от там нататък брекети :-D

betencet0
10-16-2008, 15:59
az nosq breketi v mometna i da vi kaja nqma nikavi problemi s Fr :) .....

No da ti kaja 4estno Nz...zavisi kolko sa ti krivi zabkite....

Jo_Ni_To
10-16-2008, 17:13
abe ne sa koi znai kolko kriv to samo dolniq red ama az predpo4itam brekete ne aparat4e :) :)

LP_GirL
10-18-2008, 22:37
не пречи изобщо :)
+1 :)

simoons
10-20-2008, 14:15
Радвам се, че намерих темата .. щях да попитам същото :grin:

Wrathchild
10-21-2008, 09:27
Да, ще можеш да се целуваш. Между другото, аз най-много гаджета съм имала точно когато бях с брекети.

Naughty_
10-21-2008, 18:17
Здравейте,искам да попитам понеже наскоро ще ми слагат брекети пък имам приятел с които прекарвам цялото си време(гадже)...Та исках да попитам когато ми сложат брекетите ще мога ли пак да се целувам или ще има известен дисконфорт.... МС пРедВаРиТеЛнО :-) :-) :)

дискоМфорт

иначе по темата - ми поговори с него де :) пипитай го дали това го притеснява, дали ще му пречи...НИЕ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕМ КВО МУ Е В ГЛАВАТА ?!?!!!!! :booooomb: :-x

FlippanT
10-21-2008, 23:34
Здравейте,искам да попитам понеже наскоро ще ми слагат брекети пък имам приятел с които прекарвам цялото си време(гадже)...Та исках да попитам когато ми сложат брекетите ще мога ли пак да се целувам или ще има известен дисконфорт.... МС пРедВаРиТеЛнО :-) :-) :)

:shock: :shock: :shock: :shock:
Тук има стабилно количество хора които преди да пуснат поредната спъната тема не се замислят и грам ....

По темата.... :
Щом зъбите ти до сега не са ти пречели и брекетите нема ти пречат...

sisityy
11-16-2008, 18:33
Абсолютно нищо няма да ти пречи да се целуваш с приятеля ти.
Браво, за това, че си се решила да сложиш брекети. +1

TuBeIco
11-18-2008, 12:41
:D не няма да имаш проблеми а и моми4етата с брекети изглеждат по-сладки :oops: така4е няма да те пуска :grin:

mim4y_
11-18-2008, 18:53
Спокойно няма да ти пречи въобще та дори и двамата да сте сбрекети - само на тебе малко ще ти е странно в началото докато свикнеш :-)