PDA

View Full Version : Хладнокръвни ли сте когато крадете, крадете ли ?



iskam_zele
10-14-2008, 23:56
teenproblem... :D

До колко сте хладнокръвни, когато сте в магазин и сте решили да нащавите нещо за пиене, шоколади или дъвки? Присягате ли си да си вземете най-хладнокръвно изкушени от мисълта, че вместо да давате последните си пари може да ги спестите и да си вземете каквото поискате и да го каширате и да си излезете? Достатъчно хладнокръвни ли сте в ситуация, когато сте пред касата, а в джобовете Ви са пълни с всевъзможни работи? Примерно аз днеска хладнокървно си нащавих за около 3 лева разни работи и ми беше яко през целия ден. Хем тръпка, хем
всичко на корем цял ден за без пари. 8)
Или пък има ли такива сред вас, които смятат кражбата за грях и не биха си взели нищо без пари. ( :lol: ) Аз щавя, за да може джобните ми да достигат за коз и бира. Иначе кво ли щях да правя ако нямах пари? :shock: Даже днес цифра се изгостирах, в себе си имах 30-ка холандец и си щавнах отново супер хладнокръвно такъв. :D Ахъхъх.
Ми включвайте се по темата. :D :D

Darkkiss
10-15-2008, 03:17
абе защо не направиш добро и не се гръмнеш? :-x

LINKNOT
10-15-2008, 03:47
Как се хвали .. :shock:

Pliok0019
10-15-2008, 04:31
Аз лично нямам нужда от коз, бира и имам предостатъчно джобни или поне в този момент. Е имало е и моменти, в които нямам никакви пари, но пък имам приятели... (:

Не бих осъдила някого, ако извършва дребни кражби, но ако парите наистина са му жизненоважни.

Ммм...миналата седмица една приятелка ми даде един ластик, в който се влюбих - обикновен и черен. :D Сега просто не мога да го сваля от себе си - или ми е на ръката или на косата. :D Забравих да й кажа, че е в мен, чак вчера...естествено тя ми го подари. (:

scoobydors
10-15-2008, 05:00
Мислех че вече не е на мода тийновете да крадът :D пак съм назад с материала явно...

Disrespect
10-15-2008, 06:39
мри бе, цигане!

chelsea
10-15-2008, 06:52
аз си щавя само цигари ако нямам или нямам пари да си взема

splendour
10-15-2008, 07:20
abe liohmen si.xixi qi kat ta xvanat razkaji ko e stanaolo :lol:

preichetoy
10-15-2008, 07:23
крала съм, ама си ме беше страх. :D

cherinka
10-15-2008, 07:40
Леле, от кога не съм крала. :shock:
Преди наистина не ми пукаше, ама сега някак си ми се струва срамно това. Все пак ако искам нещо какво ми пречи да кажа на баща ми да ми даде пари...
Вярно е, че тия пари могат да се спестят, ама то и тия пари, дето тати ги вади не са много чисти, така, че дали ще крадя или ще взимам от баща ми то е все тАя ....

абе, може би щото последния път ме хванаха и за тва вече не смея 8-)

jim_beam
10-15-2008, 07:44
ne krada... vinagi imam pari v sebe si a i nqkoi fr kato mi poiska za ne6to vinagi mu davam (ama naistina dobar fr) i nikoga ne gi iskam obratno dori i d ami gi davat ne gi vzimam.... taka4e v malkoto slu4ai kogato nqmam pari ili sam si gi zabravila te mi davat.... prosto taka sme si ustroili priqtelstvoto.... pak i vednaj da kajem az pla6tam cqlata smetka dr pat nqkoi dr.... veselo e taka :)

cherinka
10-15-2008, 07:45
^ Явно не знаеш кво е авантата.

LizZz
10-15-2008, 08:11
ако нямаше хора като джийм_бийм да съм умрял, бе!
!!!

FOOTSOLDIER
10-15-2008, 08:17
Случвало се е по OMV,Schell и други подобни :-D Влизаш с празни чджобове излизаш с пълни :D

Omen
10-15-2008, 08:32
ne mi se e slu4valo ,ama kato si poznavam priqtelite i k1smeta....... :lol:
i vse pak dano nikoga da ne ni se nalaga .....

hahavteen
10-15-2008, 09:00
Не съм крала и нямам и такива намерения. Винаги имам пари в себе си.

Bianca
10-15-2008, 11:49
Хладнокръвно, хладнокръвно, хладнокръвно, хладнокръвно, хладнокръвно, хладнокръвно.

Bianca
10-15-2008, 11:57
^ Явно не знаеш кво е авантата.

авантата е нещо велико 8-)

а кражбата при мен е по-скоро,заради тръпката,не толкова заради самото откраднато.

крал съм откъде ли не (дори от апартаменти)... пари,алкохол,храна,дори маркери... 8-)
И после разправяй, че си фактор в обществото, че си НЯКОЙ.

s1NNer
10-15-2008, 12:10
Мене лично си ме е шубе 8-) ... един път бях с една фр. в Европа ли Била ли беше не помня и една патка ме обвини ,че съм откраднала некфи глупости ама та горката нямаше и представа ,че шефа на охраната ми беше приятел 8-) ... и друг път с един приятел отиваме да си взема фанта и той в магазина ми вика "гладна ли си?" и аз му викам ми да ама няам мн. пари в мене .. и глеам след малко вече излезнали от магазина тоя вади от ръкавите сникерс,шоколад,кит-кат :D:D

AutumnTears
10-15-2008, 12:14
spomnqm si 4e kato bqh na 6 god s maika mi bqhme v edin magazin za drehi
i poneje baba skoro imashe rojden den re6ih da i vzema edna bluza i taka...
pusnah q v 4antata na mama i si trugnahme (tq razbra 4ak sled kato se pribrahme) :lol: :lol: :lol:

мeтО
10-15-2008, 12:20
Да откраднеш мещо от Фамилия/Фантастико/Т-маркет/Пикадили
БЕЗЦЕННО!!!!!

Blo0dyBitch
10-15-2008, 12:21
че аз си крада най-редовно,вие не правите ли така?!
значии последното нещо,което взех без да плащам бяха ени бисквитки фавори( или там както се казваха )и бях на 9-10 :lol: още ме е старм...че и пари имах тогава-просто исках да се пробвам :?
апък когато бях на 12 несъзнателно свих 1 книга(тя поне да беше неква интересна и скъпа,ама не)и още ми е некво гузно.тогава ме беше хванало шубето и за да не разбере мама я дадох таз книга на момичето което беше с мен
веч не крада нито съзнателни,нито несъзнателно...некво ме е страх,а и знам ли...няма смисъл

Deliverance
10-15-2008, 12:48
x