PDA

View Full Version : кажете нещооо



AsSkEb
10-15-2008, 06:40
Здравейте!Ами аз преди около един месец скъсах с приятеля си,с който сме се събирали и сме късали милиони пъти...Когато скъсахме беше мн неочквано и мн ме заболя,но го преглътнах...както и да е,защо скъсахме?ем сложна работа,но още като скъсахме той ми каза,че ме обича все още.Както и да е останах ме си добри фр. около седмица-две,но една вечер просто не издържахме и се целунахме и се разбрахме,че това може да се случва от време на време като приятеслка целувка,защото не сме готови за връзка на ново и той не иска да ме нарани,защото знае,че аз искам дълга възка...не за един месец и тфа е!Така де вървяха си нещата аз си мислих,че наистина тфа може да си остане само приятелско,но с всеки път осъзнах,че при всяка целувка се влюбвам повече...преди няколко дена се скарахме,,,той си тръгна,а аз вечерта му написах смс:извиних му се за станалото и му казах,че не мога да продължавам така защото при всяка целувка се усещам,че го обичам още...той нищо не ми отговори...оттогава не идва вече при нас(нз дали е заради мен,но така предполагам),не ми звъни(а попринцип ми звънеше често),не ми говори,не ми отговаря и в скайп!!!Какво да правя обичам го,знам че и той малко или много ме обича,не искам да го пришпорвам за връзка защото знам,че не е готов,но не искам да се карам с него... :lol:

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-15-2008, 06:53
И заливащото се от смях човече беше съвършеният край на тези словоизлияния...
Първо, не казваш за какво сте се карали, може егото му да е наранено. Второ, той е направил точно това, което е трябвало да направите, когато сте скъсали - да страните един от друг. Поне докато отшумят страстите, след което пак може да си бъдете приятели.
А пък като се обичате, защо сте скъсали? Деца. Ти просто си скапвала вашите хубави моменти с всички мисли (и предполагам, коментари), че искаш дългосрочен вариант за връзка и какво ли още не. И да е имало възможност да е такава връзка, може би си го стреснала. От какъв зор не се наслаждаваш на момента, а мислиш за бъдеще, което може и да не дойде, не мога да разбера? :?

AsSkEb
10-15-2008, 07:01
MoOnLiGhT_ShAdOw мн си... Нищо не разбра от цялата работа:
1во:ТВА ЧОВЕЧЕ НЕ СЕ СМЕЕ,А РЕВЕ ЛЕ!
2ро:Не сме страняли един от друг даже напротив!
3то:Нищо не съм скапвала с коментарите си,защото,за да има връзка,приятелство и т.н. всичко трябва да се казва!Ние винаги си казваме всичко и нямам намерение да си трая!
4то:Не мисля за вбъдеще...къде по-точно прочете нещо за в бъдеще?!Не искам да продължам така,защото искам или да е мой или не,няма среден вариант,съжалявам,че не съм като тебе,аз искам или всичко или нищо!
5то:Щом не си разбрала смисъла на всичко тва просто не си прави труда да пишеш,щото както виждаш не направи нищо смислено и добро!
6то:Ти на колко си,4е да викаш деца бе?Много съжалявам ама тоя сайт не е направен,за да може хора като теб да викат при всеки проблем "деца,деца",мисля че съм в съвсем нормална възраст да си изкажа мнението,а ти ако си доста по-голяма може би мястото ти не е тук! :-x

Blab
10-15-2008, 07:06
*реве от смях

Реших, че няма да ходя на училище днес./моето нещо/

Presley
10-15-2008, 08:22
3а какво се скарахте?
И жълтата гад реве,ама от смях.

mickelangelo
10-15-2008, 10:37
Ами просто .. отиваш при него на крака и се разбирате на 4 очи няма никакви смс-и обаждания скаипове и глупости ... ! Според мен е важен физическия контакт .. да видиш как човека реагира на казаното от теб и обратно ..

jghgh
10-15-2008, 12:03
Оф, какъв тъпак... Айде вече понеже си му признала чувствата си и той да бяга от тебе, да не иска да си говорите... разбирам да спазвате дистанция, все пак сте бивши и до вчера сте се мляскали, ама чак пък нищо.. :?
На мен ми се случва нещо подобно - и мен ме отбягва бившето. Т'ва е доста грубо... Преди няколко дена му писах само за да му пратя една песен (ние с него преди да тръгнем си обменяхме музика), и той не отговори изобщо ... Иначе си смени настроението в скайп... Но така и не писа... забавно...

А твоя явно е несериозник, но какво да го виним момчето, те повечето хора с така. Не желаят дълга връзка.
Може би точно заради признанията ти не те търси... Някои хора се стряскат след като им признаеш чувствата си, и почват да отбягват (което е лапешко!)
Разбирам да не ти дава надежди, да се държи леко дръпнато, ама да те реже по такъв груб начин... :? (груб начин, в смисъл че се прави на цапнат и буквално те е изхвърлил от живота си и все едно не съществъваш!)
Хората са го казали - безразличието е най-голямото наказание. А той не ти обръща внимание като му пишеш в скайп, не те търси... Повече от ясно, кво да ти кажа.. Съжалявам много, ако нещата са непоправими (може пък и при теб да са...)
Ама кво губиш.. всяко зло за добро.. Тоя явно е флиртаджия, както го описваш с тия целувки, неангажиращи историйки, а-у, пък ти го харесваш с далеч по-сериозни намерения...
Ти си знаеш най-добре, но или има нужда сериозно да помисли дали да е с теб (объркан е), или хич не го интересува това и не се колебае и иска да е сам.
Аз като цяло не бих се занимавала повече с него. (След като на няколко пъти потърсих моя безуспешно /не ми отговори/ ми стана пределно ясно, че трябва да се оттегля и няма да се наредят нещата както аз ги искам :cry: )
Ако все пак искаш да се изясняваш с него - наистина го направи наживо. По скайп е тъпо, а и на много хора им порасват работите зад компютъра...


пп. Човечето " :lol: " си забелязала че като го натиснеш се изписва ": lol:", нали? "Lol" като съкращение означава "laughing out of control", което значи че тая емотиконка се хили. Наистина изглежда малко странно с тия сълзички, но като значение е на хилещо се човече.

NaNa_SladuRana
10-15-2008, 12:13
леле първите няколко реда все едно аз съм ги писала
:(

HONDA
10-15-2008, 12:21
Не съм чела коментарите.
Мислиш ли, че щом не ти звъни, не се виждате, не иска да е с теб, те обича???? Малко нещо не ми се връзва, бе маце. А не мисля, че е било редно докато сте само приятели да му позволяваш да те целува. Моите приятели не ме целуват :-D . Разбирам, че си хлътнала по него и, че си едва ли не слаба, когато той е пред теб, но прояви малко воля.
Ти си се извинила, няма какво повече да направиш. Той сам решава дали ще си запазите добрите отношения или не.
Горе главата ;)

NaNa_SladuRana
10-15-2008, 12:29
подкрепям HONDA,ако той наистина те обичаше,първо нямаше да те остави и второ щеше да се бори за теб на всяка цена
:?

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-15-2008, 17:53
2ро:Не сме страняли един от друг даже напротив!
Точно това казах, а може би е трябвало да го направите, защото само приятелство няма да има, докато не утихнат другите страсти. А те няма да утихнат, ако се виждате всеки ден. Не казвам да не се виждате от ненавист, просто това е било най-здравословното, според мен.


3то:Нищо не съм скапвала с коментарите си,защото,за да има връзка,приятелство и т.н. всичко трябва да се казва!Ние винаги си казваме всичко и нямам намерение да си трая!
Не искаш къса връзка, той не иска дълга, а пък и двамата искате да сте заедно. Добре, де, не е казано, че 100% ще се разделите, щом искате да сте заедно, но ако той директно разбере, че ако е с теб, ще е дълга връзка, ще се стресне, дори да те обича. Може и така да е станало.


4то:Не мисля за вбъдеще...къде по-точно прочете нещо за в бъдеще?!Не искам да продължам така,защото искам или да е мой или не,няма среден вариант,съжалявам,че не съм като тебе,аз искам или всичко или нищо!
Първо, нямаш право да ме съдиш каква съм, след като дори не ме познаваш. Това е детинско поведение, но ще го засегна по-надолу. И аз съм искала всичко или нищо, но съм разбрала, че дългосрочните планове не са вариант - "сега" е моментът, в който живееш, "после" може да не дойде, и какво? Пук! - и всичко отива на вятъра. А да държиш да уточнявате дали връзката ще е дълга си е точно това - да правиш планове за бъдещето. :?


5то:Щом не си разбрала смисъла на всичко тва просто не си прави труда да пишеш,щото както виждаш не направи нищо смислено и добро!
Достатъчно добре разбрах смисъла. В крайна сметка, ако държиш да го чуеш, може би просто той те е лъгал, че те обича, защото е мръшльо. Ако те обичаше, щеше да му пука, че те наранява. Какво да си говорим нататък?...


6то:Ти на колко си,4е да викаш деца бе?Много съжалявам ама тоя сайт не е направен,за да може хора като теб да викат при всеки проблем "деца,деца",мисля че съм в съвсем нормална възраст да си изкажа мнението,а ти ако си доста по-голяма може би мястото ти не е тук! :-x
На достатъчно, за да заслужавам уважение да не ми се говори на "бе", както и да уважавам другите и да не им говоря на същото. На достатъчно, за да знам, че не броят години, а държанието определят доколко е пораснал някой и дали не е още дете. Деца, защото е лесно децата да правят алогични неща, а щом твърдиш, че и двамата се обичате, къде е смисълът в раздялата?!ю


Сума време изгубих само за да се разправям с отчаяни истории. :?

.. DeViL mAy CrY ..
10-15-2008, 18:35
това момче според мен не те обича и не държи на теб.ИЛи поне не толкова колкоото ти искаш.Това за елувките според мен го прай-доцеелува му се и да има с кой.Ако те обичаше щеше да е с теб,и нямаше да го инт нищо.

Andreev
10-15-2008, 19:06
теебаф ретарда

AsSkEb
10-16-2008, 06:02
Ем не всъщност нз не разбирате...познавам го от мн години и знам,че е просто такъв характер(не го оправдавам или нещо такова)!Но никога не би постъпил така...той ми беше най-добрия фр. макар,че сме ходили мога да си говоря за всичко с него нз...И за целувките чакайте малко не мога да разбера защо си мислите,че аз не съм искала тези целувки и че не съм го целувала аз?!Също за карането въобще-ние винаги сме така...като котка и мишка...колкото и банално да звучи!Винаги се караме за глупости и сме инати и той ако ми каже нещо и аз почвам да отговарям и се джавкаме така цял ден...сложна история ще се оправим все някога тва е ясно...мс на всички за мненията моля тая тема да я изтриете вече :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-16-2008, 07:06
Само едно последно: Като знаеш повече от нас, защо питаш? Онова между ушите ти не е само за да ти тежи главата, ами и за да го използваш от време на време!

mynichka
10-16-2008, 08:33
късно си се сетила :razz: и забрави тъпия скаип ..много ясно, че няма да ти оговаря и да ти взъни като не иска да те вижда

metodi1
10-16-2008, 18:06
mislq 4e ako kasate tolkova m nne ste 1 za dryg xarakterite..

MiMcHeToOo
10-16-2008, 18:43
Само като те гледам колко грубо се държиш с хората тук на, които даже името не знаеш, си представям защо момчето не ти отговаря...

Sigrina
10-16-2008, 20:18
Много ми е смешно като прочета "Ама искам дълга връзка"...
В оная работа ли ще си я вреш, че искаш да е дълга?!
Като искаш връзка опитваш различни с различни хора... като не си допадате не е дълга, кво толкова ебати?
и както винаги казвам - нищо бивше не важи :)
(още повече, когато е било бивше няколко пъти)