PDA

View Full Version : какво да направя



ralchev
10-15-2008, 10:57
И така преди 2 седмици срещнах едно момиче което мн ми хареса запознахме се започнахме да се виждаме често защото сме в едно училище имаме общи познати и така започнах да си мисля че ме харесва и нещата почнаха да по трагват ,но последните дни нещо започна да ме избяга докато вчера една нейна приятелка не ми каза че тя харесва двама мои приятели та също проблем е че тя се води с една нейна приятелка ама не се разделят е немам шанс за много а и кат разбрах че тя харесва мои добри приятели и работата става сложна та дайте ми съвет какво да правя

Pliok0019
10-15-2008, 11:04
Откажи се. Шанса не е гоялм след като е влюбена в Двама твои приятели.

HONDA
10-15-2008, 12:24
Щом харесва ДВАМА твои приятели... Май не е добра идея изобщо да се захващаш с нея. Явно и тя не знае какво иска.... :o

Lacey_66
10-15-2008, 12:47
ЕЕ как ше е влюбена в ДВАМА твой фрс :shock: едва ли сиг само се е овлякла така 4е не се се отказвай ... продължавайте да се виждате ... 8) на първо място и бъди фр ... това го ценим страшно много и после нещата е възможно да се развият и в пове4е от фрс :-P тряя ти малко време и воля :-) айде успех :-)

zvQr_nO_s_ChAr
10-15-2008, 13:44
Ако желаеш нещо ще се бориш за него докрай ...
:lol:

i_hate_you_but_i_love_you
10-15-2008, 14:08
Щом е влюбена в двама твои приятели, значи е възможно и в теб да е влюбена :lol:

Mr_Crowley
10-15-2008, 14:17
Да бе, станете големи дружки, че после да се чудиш как да я разкараш като почне да ти разтяга локуми колко е нещастно влюбена в твоите приятели. Знаем го тоя филм! И после като решиш да й кажеш за чувствата си тя ще ти изтърси - Ооо, ама аз толкова много те ценя като приятел и не искам да развалям нещата между нас! Искам да сме си най-добри приятели и аз да ти рева на рамото и т.н. :razz:
Така че, по-добре не се занимавай, щом и харесвала 2-ма твои приятели...мани мани...не един ами цели 2-ма! Ми поне й предложи да си направите една оргия и като приключите тя да си избере някой :smt023

hild
10-15-2008, 14:17
Влюбена - и то в двама да, ама друг път. На тая възраст просто я кефят, нищо пове4е>>>Т'ва си е ли4но мое мнение!

Miss_Pitt
10-15-2008, 14:34
Леле, чувал ли си за запетайки?

Иначе ... кво е тва момиче, което да харесва по няколко момчета едновременно? :( Няма такова нещо, или се лигави, или не ги харесва, или само изпитва симпатии ...,та на въпроса ти- откажи се, няма смисъл, тя явно няма интерес от/към теб.

Priceless
10-15-2008, 14:40
Еми да откажи се ... ДВАМА са много , няма смисъл да си третия ;)