PDA

View Full Version : Какви продукти използвате?



Bianca
10-15-2008, 11:55
Какви продукти използвате против акне? И, от кой продукт сте най-доволни? Препоръчайте го тук.
Моето по принцип не е акне, ама имам някакви такива малки младежки пъпчици, които ме нервят СУПЕР много. И така от 6 клас, тоест от две години. :/
Тогава бях много по-зле, сега, слава Богу, имам много по-малко, но пак си имам. :( Какви ли не продукти съм ползвала, но никой с траен ефект.
Също така тези моите пъпки нямат връхче, нито са гнойни, това ги прави още по-гадни, защото няма как да ги изстискам и после с някой гел да залича всичко. :(
Също и имам ужасния навик да си пипам постоянно лицето. Вие правите ли го?

Bianca
10-15-2008, 13:54
8-)

Romance
10-15-2008, 14:04
Аз нямам пъпки и затова не използвам почти нищо..само едни черни точки ме побъркват по носа и ги "третирам" с Гарниер - пюр 3в1 ама...нещо не виждам особен резултат и кожата ми се изсушава ужасно много.Но при брата (полу) му помогна много и не само за черните точки, а и за останлите..явно си зависи от кожата.

Giva
10-15-2008, 17:05
Салицилов спирт 1% или 2% ,но по-добре с 1% защото другия е доста силен и изсушава кожата.Слагала съм си какви ли не тъпотии по лицето....и накрая като се отказах да се мажа с каквото и да е спряха да излизат пъпчици.Така,че внимавай прекаленото третиране на кожата може да влоши резултата.А пък и като си пипаш лицето постоянно и то се замърсява повече и сиг. оказва негативно въздействие върху кожата ти.Опитай се да спреш.

fuklu
10-19-2008, 17:05
Ползвам две маски за лице пилинг маска и хидратираща.На АВОН.
Силицилов спирт 1%- за пъпки.
1 гел за лице всеки ден за миене против мазна кожа.
И това е :)

nicolepcd
10-19-2008, 17:15
Рядко си мацотя лицето с нещо, но може веднъж в седмицата да си направя някаква маска от хума... и понякога си чистя лицето с Clean & Clear. След хумата си мажа лицето с овлажняващо кремче, защото много се изсушава... и тъй 8-)

st1ka
10-19-2008, 17:25
..

Goddess
10-19-2008, 17:29
За мое щастие, нямам нито една пъпка. Само преди цикъл е възможно да ми излезнат 1-2, но или са незабележими, или са "изтискваеми". :-D
Лицето нямам навика да си го пипам...пък и ходя с грим...
Единствено когато си подпирам главата, в някой по-скучен час. 8-)
Иначе, има всякакви мазила. :) И силициловият спирт наистина е вариант, макар, че аз не съм пробвала, но съм чувала, че помага.

varnen4e
10-19-2008, 20:26
Зинерит и ексфолиант за лице. :)

sweet_bunny
10-19-2008, 20:55
Гел за почистване на лицето и зинерит-адски съм доволна

varnen4e
10-19-2008, 20:56
Гел за почистване на лицето и зинерит-адски съм доволна

На колко време правиш почивки от Зинерит-а?

mimsssssss
10-19-2008, 21:40
ами след като се изкъпя само на проблемните части(носа + чело) ползвам 3в1 на гарниер тъй като кожата ми се е отпуснала порите са отворени и ми действа мн добре.доволна съм от него пъпки спряха да ми излизат отдавна-просто си е нормално за пубертета

kat4enceto
10-19-2008, 21:46
аз използвам на гарниер пюре едно където се натиска отгоре и е като гел прозарачно, акне аут крем и активен лосион и нямам никакви пъпки.. препоръчвам го горещо тези продукти. :grin: :grin: :grin: :-P

fr3ak_0u7
10-20-2008, 16:18
Първите пъпки ми избиха лятото преди 5 клас.Няма шанс да ги премахнете напълно.Вие ги премахвате ,а те се появяват от ново и от ново (организма си ги генерира).Затова каквото и да ползвате като се махнат ще избият нови.

GbSy
10-20-2008, 17:39
Уфф, какво ли не съм ползвала за тази кожа...
То не бяха розови води, салицилови спиртове, хума, почистване, парни бани, маски, избелващи маски, плодови маски, маски с мед и канела, Гарниер Пюр 3в1, Лореал, Ейвън, Нивеа...
Накрая се оказа, че като не я пипаш, не я чоплиш, не я мацотиш непрекъснато, тя сама се оправя. Просто трябва сама да си създаде защита срещу мръсотийте... Иначе на мен ми помагат новия коректор на Нивеа и крем Бочко. Бочко-то е З-Л-А-Т-Е-Н. А да, ходя и на почистване веднъж в месеца.