PDA

View Full Version : За Часновниците



Nepovtorima_93
10-15-2008, 13:11
Здравеите зна4и след няколко дни имам рожден ден и маика каза 4е ако някои ми подари 4асовник да му го върна тъи като 4асовници не се подаряват за6тото е не6тастие и тези хора са не6тастни или се разделят..какво мислите? имали сте такива слу4аи?? :( :?:

gia_sena_mono
10-15-2008, 13:39
И аз имам рожден ден след някоко дни :grin: :smt002 :grin:

Това съм го чувала,но е само суеверие (според мен).И като ти подарят часовник,ти ще кажеш "А,не мерси.Мама каза,че не е на хубаво.Не мога да го приема."
Нашите са ми подарявали часовници,аз също съм подарявала и няма проблем,просто суеверия!Тъй,че споко!
Приятно изкарване на рождения ден!!! :smt006

ell_ownz
10-15-2008, 13:46
are you nuts or what ???
:lol:

Romance
10-15-2008, 14:00
И такава проста дума като "часовник" , на която просто няма какво да и сбъркаш ли не може да напишете бе?!

preslav4etyyy
10-15-2008, 15:13
аз пък съм чувала,че като ти подаряват часовник трябва да дадеш на човека,който ти го е подарил пари...от рода на левче..стотинки..

VerryBerry
10-15-2008, 15:16
за пръв път чувам такова нещо..а колко хора са ми подарявали часовници не е истина :-D

*Jo!n7a*
10-15-2008, 17:00
Това пък е най-голямата глупост, която някога съм чувал !
Е кво, ако дойда на рождения ти ден и ти подаря часовник да кажем за 60-70 лева, ще ми го върнеш?
Просто ще те напсувам и ще си тръгна и пак ще се разделим 8-)

cherinka
10-15-2008, 17:08
аз пък съм чувала,че като ти подаряват часовник трябва да дадеш на човека,който ти го е подарил пари...от рода на левче..стотинки..
Да. Това се прави един вид все едно си го купуваш от него.
Суеверието гласи, че когато един човек ти подари часовник и когато този часовник му свърши батерията или издаде фронта то тогава всички връзки между двамата души ще приключи.
Ся нз.. тва са суеверия, аз колкото и да се пена, че не вярвам в такива неща винаги заобикалям шахтите, черните котки, когато тамън излезна от фходната врата и се наложи да се върна, за да взема нещо - или се оглеждам в огледалото или си плюя през рамото или си мятам сол ахахАХах, и никога не се разделям с приятел или познат (прегръдки, целувки, ръкостискане) на входната врата..
за сега не мога а се сетя какво друго правя, но това е за в момента.
ОО, също не държа огледало срещу входната врата и леглото, на което спя двата му края НЕ сочат към никоя врата или прозорец, също супе мн се панирам ако разсипя сол, за това и в къщи НЯМА сол и НЕ позволявам на баща ми да купува.
Също и НЕ ям срещу огледало. Нитоя спя срещу огледало, нито държа рамка или огледало обърнати.
Деба, кат се замислих бая неща правя, бе, ЛЕЛЕ..
Та тва, за ся друго не се сещам.

snejana67
10-15-2008, 17:29
:-) бих се радвала някой да ми подари часовник :)

Nepovtorima_93
10-15-2008, 18:55
gia_sena_mono Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 4:39 pm Заглавие:

И аз имам рожден ден след някоко дни

Това съм го чувала,но е само суеверие (според мен).И като ти подарят часовник,ти ще кажеш "А,не мерси.Мама каза,че не е на хубаво.Не мога да го приема."
Нашите са ми подарявали часовници,аз също съм подарявала и няма проблем,просто суеверия!Тъй,че споко!
Приятно изкарване на рождения ден!!!

БЛАГОДАРЯ много..

*Jo!n7a* Пуснато на: Сря Окт 15, 2008 8:00 pm Заглавие:

Това пък е най-голямата глупост, която някога съм чувал !
Е кво, ако дойда на рождения ти ден и ти подаря часовник да кажем за 60-70 лева, ще ми го върнеш?
Просто ще те напсувам и ще си тръгна и пак ще се разделим

хайде подари ми де хахахах

vivteen
10-15-2008, 18:58
аз пък съм чувала,че като ти подаряват часовник трябва да дадеш на човека,който ти го е подарил пари...от рода на левче..стотинки..

да и аз

6emet4e
10-16-2008, 18:19
Часновник?! :razz: :razz: :razz:

Ама в крайна сметка,не можеш да върнеш подарък,грубо е.... :?

chelsea
10-16-2008, 18:40
аз пък съм чувала,че като ти подаряват часовник трябва да дадеш на човека,който ти го е подарил пари...от рода на левче..стотинки..
да, и аз така съм чувала, суеверието е сходно с това, че никога не трябва да се подарява празно пормоне, дори левче е достатъчно, но да има.

NamelessRomantic
10-16-2008, 20:24
Това часовник подарък да носи нещастие е ПЪЛНА ГЛУПОСТ. :-x Както беше споменато по горе това е само суеверие и няма доказателства за истинността им.Иначе казано - вземи часовника.Да се върне подарък е много повече от грубо и ако върнеш подаръка шанса да си развалиш отношенията с човека който ти го е подарил тогава е по-голям от този да си развалите отношенията когато часовника спре.

Im_on_the_Outside
10-16-2008, 21:13
Суеверията са небивалици,създадени само,за да подтискат още повече живота на хората.

На мен и вуду кукла да ми подарят,ще се зарадвам.

Blab
10-16-2008, 21:18
Мисля да си подаря от сглобяемите часовници на Лего.
По-нещастна не вярвам да стана:Д

DimovB
10-16-2008, 21:20
аз пък съм чувала,че като ти подаряват часовник трябва да дадеш на човека,който ти го е подарил пари...от рода на левче..стотинки..
Да. Това се прави един вид все едно си го купуваш от него.
Суеверието гласи, че когато един човек ти подари часовник и когато този часовник му свърши батерията или издаде фронта то тогава всички връзки между двамата души ще приключи.
Ся нз.. тва са суеверия, аз колкото и да се пена, че не вярвам в такива неща винаги заобикалям шахтите, черните котки, когато тамън излезна от фходната врата и се наложи да се върна, за да взема нещо - или се оглеждам в огледалото или си плюя през рамото или си мятам сол ахахАХах, и никога не се разделям с приятел или познат (прегръдки, целувки, ръкостискане) на входната врата..
за сега не мога а се сетя какво друго правя, но това е за в момента.
ОО, също не държа огледало срещу входната врата и леглото, на което спя двата му края НЕ сочат към никоя врата или прозорец, също супе мн се панирам ако разсипя сол, за това и в къщи НЯМА сол и НЕ позволявам на баща ми да купува.
Също и НЕ ям срещу огледало. Нитоя спя срещу огледало, нито държа рамка или огледало обърнати.
Деба, кат се замислих бая неща правя, бе, ЛЕЛЕ..
Та тва, за ся друго не се сещам.
ходи се прегледай

srpsko_1988
10-17-2008, 02:15
През 1995 баба ми ставаше на 55 и и подариха стенен часовник. Бях в първи клас но още помна как ние с майка ми го избрахме и тя и го подари.Е две години по късно през 98ма стана нещо ужасно в семейитвото ми и до ден днешен те не се поглеждат нито си говорят.

Nepovtorima_93
10-18-2008, 11:50
значи мога да ви дам много примери заради подаракът часовник..преди 15 години когато съм се родила една позната ми е подарила часовник..две седмици по късно е починала..на една приятелка баща й и подари часовник месец по късно се спомина..на друга приятелка класът подаряват часовник на класната им и след месец я уволняват и т.н има още мн примери..и затова се боя да приема часовник

s1NNer
10-18-2008, 12:13
За часовника не съм чувала ,но съм чувала ,че ако ти подарят огледало не трябвало да го приемаш защото си приемал чертите на тоя който ти го подарява ... глупости са това ..
Ааа бтв на един фр. за рождения ден му подариха и часовник и портмоне (празно портмоне!!!) И 2 седмици тоя глупак счупи часовника (армани ли D&G) не помня точно какъв и не сее скарал с момичетата които му го подариха .. а портмонето беше празно ,а пича си има предостатъчно пари 8-)

Bianca
10-18-2008, 12:45
като стана дума за часовници - последната неделя на тоя месец връщаме 1 час назад,нали? :)
Майкоо, вярно. :-s
Съвсем бях забравила.

mmm_sweet
10-18-2008, 12:55
Ne sum sueverna.Dori i da mi podarqt 4asovnik,tova nz 4e vsi4ki vruzki se prekratqvat s tozi 4ovek :? Predi nqkolko godini edna priqtelka mi podari 4asovnik,mn hubav...i kakvo...o6te se vijdame,nali :D Stiga we hora,6 vurne6 4asovnika,te naposleduk 4e sa i skupi,puk vie 6 gi vru6tate :razz: vziami tam :D A ako maika mi podari 4asovnik,zn e kraq na sveta,taka li :razz:

MakeMeLaugh
10-18-2008, 14:31
Аууу.
Аз пък мн искам часовник.. и мислех да се удумвам на познатите да посъберат кинти и да искам часовник ама де...
ааа сам ще си купя нека бъда щастлив :D хеее

Амии недей взема тогава. Измисли друго. Дето ще ти е съвестно..
Ама, ако не вярва в суеверия или пък мн иска и има нужда от такова може да й го дадеш кво :))

Nepovtorima_93
10-19-2008, 13:14
за щастие нямах подарък часовник :D но ще опитам да не съм толко суеверна :D :D :D :D :-)

babity
10-19-2008, 13:20
или си плюя през рамото и [/b]

Как точно става това с плюенето през рамо, че от 15 мин се опитвам и единственият разултат беше супер бруталното ми наплюване. Оплюх и себе си и стаята си. :lol: :lol: :lol: :lol:

LiveFlower
10-19-2008, 14:05
аз пък съм чувала,че като ти подаряват часовник трябва да дадеш на човека,който ти го е подарил пари...от рода на левче..стотинки..
... също супе мн се панирам ако разсипя сол, за това и в къщи НЯМА сол и НЕ позволявам на баща ми да купува.
Nikoga li ne gotvish sus sol :shock: :)

krisiiiiito
10-19-2008, 16:06
подарявали са ми и какво от това?? :booooomb:
абее тъпи суеверия.. носи си го със здраве ако ти го подарят :)
макар че съм чувала хем че носи късмет хем че не е хубаво .. всеки казва каквото си иска :D

LP_GirL
10-19-2008, 19:27
абе не знам ама на мен ми подари гаджето часовник за абитуренската и се разделихме преди месец .....