PDA

View Full Version : Изненадая



w0nderful
10-15-2008, 16:06
[u]Обичате ли изненадите?Аз лично много.. :) Тук може да споделите какви изненади са ви правили ваши близки и приятели,коя е най-готината,за каква изненада мечтаети,какви изненади сте правили вие и някакви други идеи :) Нека да дадем идеи на всеки един от нас да зарадва близките си хора :-) :P

mir4eto93
10-15-2008, 17:02
Еми миналия месец имах рожден ден и една приятелка ми се обади и ми каза да отида на "Била" била сае затъжила за мен и там тя беше с други две приятелки и ми подариха плакат на любимата ми група, изработен лично от тях ... Беше много мило :oops: :-) Много си ги обичам :smt006

scoobydors
10-15-2008, 17:33
Еми миналия месец имах рожден ден и една приятелка ми се обади и ми каза да отида на "Била" била сае затъжила за мен и там тя беше с други две приятелки и ми подариха плакат на любимата ми група, изработен лично от тях ... Беше много мило :oops: :-) Много си ги обичам :smt006
Звучи много сладко :-P Какъв беше плаката, смисъл коя ти е любимата група?

П.П. Сега конкретен случей не се сещам за мен, но най-добрата ми приятелка имаше РД наскоро и заедно с още 5-6 момичета събрахме пари и и подарихме 1 ден в салона за красота :-) Прическа, маникюр, педикюр... :grin: Беше толкова щастлива, и аз барабар с нея, щом успяхме да я зарадваме толкова.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-16-2008, 11:23
Ами аз съм правила на една фр рд-то.Беше адски яко щото стана точно като по филмите.Е имах малко съдействие и от майка й,ама тя беше мн щастлива.

На мен когато ми организират изненада винаги я разбирам...като бях малка мама ми каза че ше ме заведе да вида една нейна фр,но ме заведе в едни хора които продаваха персийски котенца и ми взе коте :-)
Баща ми ми каза,че иска да го изпратя до летището и като стигнахме там той ми показа билета и заминах с него

Абе много яки неща са ми замисляли,но аз все съм ги разбирала,например мама щеше да ми уреди сепаре в една от най-скъпите дискотеки в София и щях да си празнувам рождения ден с едни хора,които обожавам,но нещата се провалиха,1-во аз разбрах,2-ро те имат работа.