PDA

View Full Version : Цветни лещи



blackfate
10-15-2008, 16:28
Значи ... незнам към кого да се обърна, търсих из интернет сумати и време и нищо свестно не успях данамеря... затова питам вас... значи за хелоуин ми трябват цветни лещи, принципно не нося...
Идеята ми е да си намеря някакви ЧЕРВЕНИ лещи които да ползвам само на 31 октомври... и ест, не искам да се отръскам с 100лева... Искам лещи за 1 ден и след това да ги изхвърля или нещо от сорта ... просто да не се охарча заради единия хелоуин... някъде да ме посъветвате къде има... не е нужно да санякфи супер перфектните, няма да ги нося повече от 4-макс 5 часа... другото което е някъде в софия магазин за карнавални аксесоари, търся си вампирски зъбки... затова ми трябват и лещите... ако ми помогнете ще съм ви искренно признателна!

ifeto95
10-15-2008, 17:11
УОУ .. според мен няма лещи ,които да са за един ден .. :? А дори и да намериш нещо .. гледай да е качествено , все пак тва са очи и без да искаш можеш да ги повредиш заради едното изкефване ..

mishmula
10-15-2008, 17:20
За лещите - Да, има за един ден, провери по оптиките /не е сложно/
За зъбките и други джунджурий- www.kuku-bg.com

blackfate
10-15-2008, 17:38
Ще проверя, задължително ... знам че има такива за 1 ден, но незнам дали са цветни!... И по точно червени...

Fx1
10-15-2008, 18:49
Има еднодневни цветни лещи, но червени по оптиките, в наличност няма да откриеш. Вариант е да се уговориш да ги поръчате специално или да ги поръчаш от интернет, но за две седмици надали ще стане, а и цената ще е повече от 100 лева.

baby_v_
10-15-2008, 19:10
а на каква цена са тея еднодневните лещи

blackfate
10-16-2008, 03:36
добре .... а черни .... или бели(Т.Е. окото ми ад е изцяло бяло) ще мога ли да намеря...въпроса е към f(x)

mishmula
10-16-2008, 04:20
Еднодневните са в комплект от 30бр, не знам дали ще можеш да си вземеш само 2.

varnen4e
10-16-2008, 05:41
Къде ги има тези еднодневните, които са в комплект о 30 броя?

baby_v_
10-16-2008, 07:45
Къде ги има тези еднодневните, които са в комплект о 30 броя? +1 и колко струват?

mynichka
10-16-2008, 08:06
и аз много искам бели лещи :grin: ама няма никъде :lol:

baby_v_
10-16-2008, 08:08
айде някой да каже приблизителната им цена де плс

YourFavoriteDrug
10-16-2008, 08:56
хмм както всеки тръгнал да пита и аз да задам въпросеца си :)
значи искам зелени лещи,ама за постоянно,колко ли може да струват :-o

YourFavoriteDrug
10-16-2008, 09:06
ами да де,то аз не разбрах точно к'ви аджеба са тия лещи за един ден 8-) и имах предвид лещи,които да нося всеки ден :D

mishmula
10-16-2008, 09:36
Еднодневните лещи са за еднократна употреба на Bausch & Lomb струват 84 лева "Носете ги само един ден и ги изхвърлете!Спасете се от досадните грижи за почистването, дезинфекцията и съхранението им.Soflens One Day предлагат изключителен комфорт, защото са със 70% водно съдържание и отлични качества на материала. Тонирани са в светло синьо за по-лесно боравене.Избор № 1 за всички, които спортуват!Те ще задоволят Вашите нужди!За тези,които се страхуват да опитат с контактни лещи,заради "сложността" на почистването,дезинфекцият и съхранението.Намаленото отлагане на протеини и минималната дехидратация водят до отличен комфорт и зрителна острота." Има ги във всяка оптика или ако не ги доставят / моите ги доставиха за 2 часа / dars* можеш да си избереш между тези, които са за 3, 6 и 12 месеца.

mishmula
10-16-2008, 09:51
охххх, намерих това, което искаш http://i.data.bg/08/10/16/1200082_orig.jpg , но цената няма да те задоволи изобщо 89лв ЕДНАТА "Търсите контактни лещи,които са малко повече...,,луди"?Crazy Lenses са забавни,носещи удоволствие контактни лещи.Предлагат се в 11 различни уникални дизайна - Devil,Cat - eye, Black, Blood Red, Black Spiral, Red Spiral, Dollar, Fire, White, Black Wolf, Red Wolf.За тези,които се нуждаят от диоптрична корекция,Crazy Lenses се предлагат и с диоптри.Тези лещи са произведени по патентованата UltraSync технология,така че Вие можете да бъдете абсолютно сигурни че ще получите изключително качество и комфорт."

blackfate
10-16-2008, 11:36
благодаря много за инфото, но явно ще трябва да пообиколя оптиките и да намеря нещо по изгодно, защото 150лв за лещи които ще сложа само 1 незнам.... а онези еднодневните дето са 30 ... те колко струват, и все пак ще питам дали немога само 2нки :oops:

mishmula
10-16-2008, 11:47
Аз писах вече колко струват, но аз си мисля, че няма такива цветни. На мен много не ми допада идеята за този цвят леща.

Fx1
10-16-2008, 11:48
Mиличка, по-добре се откажи от идеята. Всякакви "шантави" цветове лещи са по-скъпи, защото изработката им е по-трудна - следователно струват повече пари!
За мен, лично, също не си струват 150 лева за един ден, затова и не бих си купила, но ако държиш - това е цената, дори по-висока. За по-малко пари просто няма да намериш.

Еднодневните, които са по 30 в комплект - това се отнася по-скоро за безцветни диоптрични лещи! (но разбира се, купуваш цял комплект, по отделно не може)

dars*, има едномесечни и тримесечни цветни лещи, които се внасят в България. Едномесечните са на Фрешлук и Б&Л, които най-нагло се предлагат навсякъде като едногодишни, но всъщност са за 1 месец. (всички лещи в блистер са за период най-много 1 месец) Цена - 80-100 лв за двете.
Тримесечни цветни са New Bellina и New Fabula, те са и по-скъпи - цена 66 лева за една леща, производител Canto&Nissel.

darking
10-16-2008, 14:58
Не си мислете, че в началото е лесно. Аз съм си с обикновени лещи заради диоптъра ми и мога да кажа, че първите 15 дена съм ги слагам по минимум половин час едната. Някой път към 2 часа и двете. Сега вече, след 2-3 месеца "тренировки", си ги слагам от първия път.

BlueCat
10-16-2008, 16:41
Еднодневни цветни лещи със сигурност има, на Freshlook, но те са обикновените цветове - синьо, зелено, кафяво...За червени ще трябва поръчка. За цена не знам :?

karzer
10-16-2008, 16:51
2 лещи за по 3 месеца са 30 лева. За еднодневните не знам колко пари са, защото не съм си купувал. Ама като си ги купиш тия лещи да знаеш че не се слагат много лесно ... аз съм с лещи от около година отне ми горе-долу месец да се науча да ги слагам. :Р

snejana67
10-16-2008, 16:59
:shock: има ли бели лещи

mishmula
10-16-2008, 17:24
2 лещи за по 3 месеца са 30 лева. За еднодневните не знам колко пари са, защото не съм си купувал. Ама като си ги купиш тия лещи да знаеш че не се слагат много лесно ... аз съм с лещи от около година отне ми горе-долу месец да се науча да ги слагам. :Р


Толкова струват безцветните. При всеки е различно със слагането- на мен ми беше трудно само 1я път, но после намерих начин, който на мен да ми е много по- удобно и да става по- бързо.

blackfate
10-16-2008, 17:43
aМи идеята е че ме набутаха организатор парти за хелоуин... и ще се облека като вампирче :P ... и затова искам червени очички... за това ще поразпитам в оптиките... др вариант е черни лещи, да съм с черни очички... това вероятно ще е по лесно намираемо от червените...

YourFavoriteDrug
10-17-2008, 14:13
мерси много за инфото :-)
ее те мн ефтини били :D нищо ше накарам наш'те да ме спонсорират :D
а инче от тия http://i.data.bg/08/10/16/1200082_orig.jpg черните сиг ше стоят мн яко :shock:
и отново мнооого мерси 8-)

baby_v_
10-18-2008, 08:00
2 лещи за по 3 месеца са 30 лева. За еднодневните не знам колко пари са, защото не съм си купувал. Ама като си ги купиш тия лещи да знаеш че не се слагат много лесно ... аз съм с лещи от около година отне ми горе-долу месец да се науча да ги слагам. :Р
2 лещи за по 3 месеца са само 30 лв ли?

mishmula
10-18-2008, 11:15
2 лещи за по 3 месеца са 30 лева. За еднодневните не знам колко пари са, защото не съм си купувал. Ама като си ги купиш тия лещи да знаеш че не се слагат много лесно ... аз съм с лещи от около година отне ми горе-долу месец да се науча да ги слагам. :Р
2 лещи за по 3 месеца са само 30 лв ли?


Това е само за безцветните.

baby_v_
10-18-2008, 12:58
2 лещи за по 3 месеца са 30 лева. За еднодневните не знам колко пари са, защото не съм си купувал. Ама като си ги купиш тия лещи да знаеш че не се слагат много лесно ... аз съм с лещи от около година отне ми горе-долу месец да се науча да ги слагам. :Р
2 лещи за по 3 месеца са само 30 лв ли?


Това е само за безцветните.
еееее..... а цветните са 80 лв така ли ?

therichbitch
10-18-2008, 14:09
emi nqma za edin den ama dori za 5h ako sa bokluk moge da ti povredqt o4ite ako sa nqkvi po 4uvstvitelni taka 4e ne znam,nameri si nqkvi po normalni primerno po 35-45 lv ima ama i te ne sa osobeno dobri pone oba4e sa s po visoko sudurganie na voda v tqh i nqma posle kato se pribere6 i kato gi svali6 o4ite ti da sa naistina 4erveni kato na vampir

mishmula
10-18-2008, 18:37
2 лещи за по 3 месеца са 30 лева. За еднодневните не знам колко пари са, защото не съм си купувал. Ама като си ги купиш тия лещи да знаеш че не се слагат много лесно ... аз съм с лещи от около година отне ми горе-долу месец да се науча да ги слагам. :Р
2 лещи за по 3 месеца са само 30 лв ли?


Това е само за безцветните.
еееее..... а цветните са 80 лв така ли ?


Моите са 90лв