PDA

View Full Version : ДУПКА СПЕШНА ПОМОЩ



eleink@
10-15-2008, 16:38
Оффф хора имам голям проблем сестра ми е направила дупка на якето ми отзад то е шупляково и тя е една малка такава ама е то4но отзад и нз как да я оправя някаква емблема ли да сложа или да залепя и с какво и как някой знае ли ??? казаха ми че не може да се зашие на такъв плат. :-x ще се побъркам чисто ново е :ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ

MissitY
10-15-2008, 17:16
Еми естествено, че не се шие.Представи си каква селяние ще стане :-D Иначе можеш да сложиш емблема.Както надявам се знаеш,емблемите се продават в кинкалериите.А там има ОГРОООООМНИ каталози.Все ще харесаш нещо.Ако не можеш да си го зашиеш самичка,помоли мама или баба да го зашият на машината.Айде успех :-)

mishmula
10-15-2008, 17:30
1во отиди в някое шивашко ателие и попитай какво биха могли да направят,ако ти кажат, че не могат да го зашият, така че да не личи си купи емблемки и занеси да ти го оправят. При правилен избор може да стане доста оригинално.

scoobydors
10-15-2008, 17:40
1во отиди в някое шивашко ателие и попитай какво биха могли да направят,ако ти кажат, че не могат да го зашият, така че да не личи си купи емблемки и занеси да ти го оправят. При правилен избор може да стане доста оригинално.