PDA

View Full Version : Отиде си ....



bolen```
10-15-2008, 17:05
:-k Здравейте. Днес моята приятелка ми каза нещо много гадно. Каза ми че вече няма никакви чувства към мен. :( :( :( :( Ходихме 2 години и 1 месец и всички за нея приключи. :(((( Аз много я обичам .... истински я обичам. Няма какво да правя без нея ... животът ми свърши.... ;(

Nofacenoname
10-15-2008, 17:07
самоубий се 8)

Whyniser
10-15-2008, 17:08
Живота не свършва с любовта,а започва с нея. Съжалявам,но тя добре,че ти е казала в очите без да овърта.Тъй че излизай,занимавай с нещо,запиши се на некакви сбирки,уроци и т.н. занимание с хора.Това е от мен :)

shokoto91
10-15-2008, 17:11
Любовта е повърхностна

Kisses_P
10-15-2008, 17:21
На мен пък ми каза,че е по-добре иза двамата да се разделим след година и половина.. май сме квит.и аз го обичам,ще се боря до последно,нещата няма да свършат така при положение че и двамата не го искаме

scoobydors
10-15-2008, 17:47
Когато истински се превържеш към някой, не искаш да се разделяш с него никога. Понякога обаче живота има други планове за теб. Мислиш си, че като ходите толкова време и всичко ще е ок, но не е така. Чувствата си отиват и колкото и да ти е тежко трябва да го приемеш! Ще страдаш и ще боли, да.... но трябва да приемеш факта, че каквото било било. :)

П.П. Можеш и да се бориш за нея, но помисли добре дали ще има смисъл :?

NaNa_SladuRana
10-15-2008, 17:49
ujas :( mnogo sujelqvam,druj se,shte se opravish :(

ImmortalForever
10-15-2008, 17:51
You are such a pussy ве!Ми кфо?Поне се радвай че ти го е казала..

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-15-2008, 18:15
Свършва само ако ти пожелаеш да свърши. Но не виждам причина - млад си, имаш семейство, приятели, облечен си, нахранен, имаш жилище... Хубаво, разбирам какво е да изгубиш някого, но представи си хипотетично, че това е било безвъзвратно? Тогава какво ли би станало? Изкарай 1, максимум 2 седмици депресия. Мисля, че ти е позволено. Но след това се стегни, продължи си. Намери си занимания, така че постоянно да си зает и тази ти заетост да запълни дупката. След някой друг месец ще си (почти) като нов. И ако не сте се срещали с момичето и сега страстите са поотшумели, може да се опитате да останете приятели, ако и двамата сте съгласни. :)
Но запомни: освен смъртта, няма нищо непоправимо на този свят. :) Просто не трябва да губим надежда.

albb
10-15-2008, 18:21
Живота не свършва с любовта,а започва с нея. (абсолютно вярно)Съжалявам,но тя добре,че ти е казала в очите без да овърта.Тъй че излизай,занимавай с нещо,запиши се на некакви сбирки,уроци и т.н. занимание с хора.Това е от мен :)
ще ти мине ,но ти трябва повече време :)

experiment_m
10-15-2008, 18:31
Брат, единственото за което можеш да съжаляваш е , че те е бавила толкова време. Мамка му- що се не ориентират по-рано. И мен ми се е случвало след година и нещо връзка да ме погледне в очите и да ми каже - "Ми аз не те обичам вече !". Но аз к`во да направя! Да си оди. Ей го на - намерил съм си друга и ходим вече от повече време.
Ще си намериш друга, която ще е по свястна. Споко само и гледай напред. \:D/

KpucuTo0o92
10-15-2008, 18:32
колкото и да ти е трудно се опитай да разбреш че няма смисал да правиш нищо,щом е решила така значи вече не иска да е с теб,според мен е направила добре че ти го е казала в очите а не се е опитала да те излъже ако не ти го беше казла щеше да е по зле и за двамата че те лъже.трудно е и ще отнеме повече времв но бъди силен и продължавай напред

Mr_Crowley
10-16-2008, 06:37
Ти нормален ли си бре? Божееееее, проблеми проблеми!!! Била ти шута, пука ти че ти дреме...Както пееше Шамара ( Ей заради това го уважавам) - Това е така, защото всички пички станаха, а готини момичета ВЪОБЩЕ не останаха!!!
Барай си шнорхела и да не ти пука! :grin: :grin:

varnen4e
10-16-2008, 06:53
Гадно е, когато една толкова дълга връзка приключи, а единият още има чувства, но гарантирам ти ще я забравиш. Всичко ще мине. Не го мисли толкова много. Не е края на света. И аз преди като бях по- малка много ревах и се тръшках, но сега като се замисля няма смисъл да се реве за гаджета. Винаги можеш да откриеш любовта, стига да вярваш в себе си.
:)

varnen4e
10-16-2008, 06:53
Ти нормален ли си бре? Божееееее, проблеми проблеми!!! Била ти шута, пука ти че ти дреме...Както пееше Шамара ( Ей заради това го уважавам) - Това е така, защото всички пички станаха, а готини момичета ВЪОБЩЕ не останаха!!!
Барай си шнорхела и да не ти пука! :grin: :grin:

В коя песен го пее?

Mr_Crowley
10-16-2008, 07:01
Е, не си я спомням коя точно. Беше или от първия албум "квартал №41" или от втория "Гуми втора употреба". Пееше се (извини ме за фалшивото пеене :razz: :razz: :razz: ) - Ей, момичета искам само да знаете, че ние ви обичаме, но бе да се лигавите. Това е така, защото всички пички станаха, а готини момичета въобще не останаха....и т.н.

MiMcHeToOo
10-16-2008, 07:02
Любовта е повърхностна

Вярно :!:
Така, човече, не знам как да ти го обесня, но се вземи малко в ръце. Ходили сте 2 години - абсолютно често срещано и нормално явление е да не изпитва чувства към тебе. Не знам защо се получава така при някои хора, но тва е положението. Нито живота ти е свършил, нито ше я обичаш цял живот. Стегни се и продължи напред, времето лекува :!:

mynichka
10-16-2008, 08:35
не живота не свършва ! ..ти си въобразяваш ..обичаш я ..бори се за нея ..няма да се предадеш след 2 години

jghgh
10-16-2008, 11:23
:-k Здравейте. Днес моята приятелка ми каза нещо много гадно. Каза ми че вече няма никакви чувства към мен. :( :( :( :( Ходихме 2 години и 1 месец и всички за нея приключи. :(((( Аз много я обичам .... истински я обичам. Няма какво да правя без нея ... животът ми свърши.... ;(

Милото момче. Изцяло те разбирам и ти съчувствам.
И при мен така - просто ми каза че охладнява и че иска да се разделим. Ами добре, казах аз. И сега гасна постепено. Не е приятно, не рева нон-стоп, свикнала съм в пораженията... но остави следа в мен... скъсахме в началото на октомври, а все едно е минала цяла вечност... Ужасно е неприятно и всичко което постигам се срива за да стигна до една ужасна и страшна истина - че имам дупка в себе си, която е студена и не мога да я запълня. Ениуей, всичко отминава, дано не го жаля изключително много време. : (
Е, ние не ходихме и толкова колкото ти с твоята...

Успех ти желая!

ValzZi
10-16-2008, 11:45
в кръга на шегата:
ето го и плана:
-ставаш емо
-живота свършил ли?еми то това вече ти е девиз
-тъй като си момче ще се влюбиш в някое друго емо-момче и много ще се лигавите и ще се гримирате заедно ще си слушате ТХ и ще кефите супер много
-ок?/ :lol:
сега сериозно я се стегни и продължи жияота си както тя ще направи
не си пропилявай времето да тичаш след някойй който вече не те иска..под достойнсвото ти е... :?