PDA

View Full Version : обновяване?



FeelMe
10-15-2008, 17:53
дано не ви се стори тъпа темата ,но искам да знам мнението Ви.сигурна съм ,че не само на мен ми е писнало от повтарящи се теми или такива ,които са абсолютно безмислени.как ви се струва това:модераторите да изтрият всички теми във форума като оставят "важните" теми и някои ,които също им се струват смислени да ги направят "важни" и на всяка една година форума да се обновява.мисля си ,че ако това се направи ,вече няма да има такъв хаус във форума и караници ,за това че има много еднакви теми.

Eeyore1
10-15-2008, 18:08
Аз не мисля че е нужно...на когото му трябва нещо ще си го намери..а пак караниците то без тях не може..обновен или не в сайта интригите няма да спрат ,та то целия свят е пълен с интриганти защо и тук да ги няма.... е ако обновят сайта добре дошло няма какво да кажем..но това ще е голяма играчка ..много време ще трябва :shock:

FeelMe
10-15-2008, 18:17
Аз не мисля че е нужно...на когото му трябва нещо ще си го намери..а пак караниците то без тях не може..обновен или не в сайта интригите няма да спрат ,та то целия свят е пълен с интриганти защо и тук да ги няма.... е ако обновят сайта добре дошло няма какво да кажем..но това ще е голяма играчка ..много време ще трябва :shock:
da taka e-intrigite nqma da sprat.no ne sum suglasna s tova ,4e "na koito mu trqbva ne6to 6te si go nameri" za6toto pri tolko mn temi pak e mn trudno da se nameri to4no tova ,koeto ti trqbva.poradi tazi pri4ina ve4e nikoi ne polzva tursa4kata.vqrno 4e 6te e golqma igra4ka za moderatorite,no vednuj napravi li se posle 6te e mn po-lesno da se poddurja foruma.na takova mnenie sum az.blagodarq za mneniqta i 4akam i dr otgovori. :)

cherinka
10-15-2008, 18:21
Не се занимавай с глупости..

Когато аз се задържа на едно място прекалено често и дълго време започвам и аз да мисля някакви 'обновявания' дали форума, дали класната стая, дали даскалото, дали прическата, дали ноктите, дали приятелката ми, дали някое заведение..
Цаката е да разнообразяваш, за да не се затормозяваш прекалено често. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

MostHated
10-15-2008, 18:24
и ако няма нови теми или повтарящи се, къде ще дискутираме въпросите... ? не мисля че в 1 тема повече от 20 страници всеки ще чете всичко и ще намери нужната информация!

FeelMe
10-15-2008, 18:25
Не се занимавай с глупости..

Когато аз се задържа на едно място прекалено често и дълго време започвам и аз да мисля някакви 'обновявания' дали форума, дали класната стая, дали даскалото, дали прическата, дали ноктите, дали приятелката ми, дали някое заведение..
Цаката е да разнообразяваш, за да не се затормозяваш прекалено често. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
v interes na istinata si prava.ima6e period (moje bi predi 2-3 meseca) kogato postoqnno se roveh vuv foruma.ve4e vlizam na 2-3 dni edin put i to za malko.no naistina me drazni tova 4e e mnogo "razhvurlqno" ako moga taka da kaja vuv foruma. :?

FeelMe
10-15-2008, 18:31
Търсачката за какво е? :o
kogato mi trqbva ne6to q polzvam,no ima stra6no mn hora ,koito gi murzi da q polzvat i puskat novi i novi temi i ve4e v edin razdel ima 28294535289 temi.ako se triqt temite koito sa ot predi pove4e ot 3 meseca primerno,foruma nqma da e tolko pretupkan.taka ili ina4e 6te se puskat novi temi.poprincip vseki 4ete po-novite i ne vijdam smisul ot tova starite temi da si sedqt na poslednite stranici bez da sa nujni.

FeelMe
10-15-2008, 18:35
затова е форум...

ако има една тема от 40 страници, където на всяка страница има по 15 мнения, а на теб ти върши работа едно определено...

еми успех в четенето на 40х15 мнения ;)
nqmah predvid da se triqt podobnite edna na dr temi i da se ostavq edna ,koqto da dostiga do 15-20 stranici,a prosto po-starite temi da se triqt.OK qvno ne me razbrahte kakvo to4no iskah da kaja.nqma zna4enie.nqma smisul da sporime.vseki s mnenieto si i prosto iskah da znam kakvo e va6eto. :)

xXxScreamxXx
10-15-2008, 18:42
ТВЪРДО ПРОТИВ ТАЯ ИДЕЯ !!!!!!!! :?

FeelMe
10-15-2008, 19:05
Но ако изтрият всичките теми/мнения и т.н. няма да спечелят нищо освен да изгубят ценна информация! В това бъди сигурна защото има много теми които не са важни а са направени именно за това.
я ми кажи каква е полезната информация в тема като: "ще забременея ли въпреки ,че не е прониквал в мен" , "набутах си дезодорант отдолу ,как да го извадя" или нещо от този род.съжалявам ,че давам за пример теми само от раздел "секс" ,но там са най-идиотските теми.в другите раздели също се срещат абсурдни теми ,но са много по-малко.

SuNsEt
10-16-2008, 17:02
Тва са пълни глупости...На всеки му трябва по някое време различна тема.Примерно понякога си търся темата във форума,вместо в гуугъл,защото знам,че ше я намеря тук.Със сигурност не съм единствена...Така че...не става. :)