PDA

View Full Version : Ne iskam da se razdelqm s nego,no..............



miss
10-15-2008, 19:08
no veche ne se razbirame kakto predi..
zaedno sme okolo godina...naistina znam che me obicha
obicham go i az i to s vseki izminal den poveche i poveche
i nemoga da si predstavq kak bih produljila bez nego,zashtoto
nqkak si veche go 4ustvam kato 4ast ot men...i po cql den sme zaedno,spim,qdem...izlizame,gledame tv... i kogato go nqma
4ustvam praznina..
stiga tolkova.. qsno ve4e 4e go obicham
problema e tam 4e okolo dva/tri meseca ne se razbirame..
karame se za drebolii..ako ne zapo4na az..zapo4ne toi
a az sam 4ovek koito mnnoogo burzo se iznervq.
neznam dali nqkoi moje da mi pomogne,
nie mn puti sme govorili..mnogo puti sam plakala
ve4e znam 4e smisul ot sulzite mi nqma,no nemoga da gi spra
kolkoto i da iskam..
daite nqkoe savet4e
ili neznam kajete mnenieto si.
az reshih da drasna nqkoi red,zashtoto veche neznam kakvo da pravq
znam 4e... ne iskam pove4e da me boli i da placha no i NE ISKAM DA SE RAZDELQM S NEGO!.......... ..... :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

samoubiika
10-15-2008, 19:32
Просто спри да бъдеш толкова импулсивна и нервна.Изслушвай го,уважавай мнението му и му припомняй от време на време,че и ТОЙ трябва да уважава твоето мнение.
Просто не се карайте.Недей да ревеш като първата лигла и да казваш,че неможеш да спреш сълзите си,защото всеки може да ги спре...както аз умея да прикривам болката и тъгата си,така и ти можеш...всеки може!
Ако го обичаше толкова за колкото говориш,може би нямаше да имате такива проблеми,нямаше да пишеш тук,а щеше да поговориш с него,да му се извиниш,дори и да не си виновна за нищо...понякога трябва да се извиняваме за неща,които не сме сторили,само и само да задържим някого.
Понеже аз не съм от тези хора и съм прекалено горда-загубих много.Просто не прави грешките ми ;) Говори с него и му се извини ;)

pinky_shine
10-15-2008, 19:35
Според мен връзката ви се е изчерпала.Щом постоянно се карате може би сте си омръзнали до няква степен, липсва ви разнообразие.Готино е, че толкова време сте се задържали заедно, обаче има ли смисъл дори и да се обичате да продължавате да сте заедно щом вече от всяко малко нещо правите къвга.. Няма смисъл и ти и той да се измъчвате, или поне ако не искаш да слагате окончателен край разделете се за известно време.Майка ми и баща ми мн често спорят за кво ли не (примера няма мн общо с тва, което е при вас, ама все пак..), обаче и двамата са ми казвали, че продължават да са заедно единствено заради мен.Замисли се дали все още има нещо, което да ви задържа заедно.Помисли ако не сте заедно кви ще са положителните и отрицателните страни.Обмисли всичко (макар, че човек никога не знае) за да не съжеляваш след това.Нз на колко години си, мисля, че има значение, но ти споменах всичко, което ми дойде на ум.И само остана да кажа, че най-дългата ми връзка е била 2 месеца и за тва не съм много сигурна във всичко, което написах, но все пак дано е от полза :)

AnGel_fReE
10-15-2008, 19:58
ako naistina go obi4a6 ako se razdelite 6te ti e mn gadno az sa6to sam v bila v sa6toto polojenie i kato se razdelihme sajalqvah mn. Pogovorete dvamata obsadete v kakvo polojenie ste i se opitaite da opravite polojenieto normalno e sled tolkova vreme da stane taka i ako trqbva raznoobrazete vrazkata si. tova spored men sa ne6tata koito mojeha da pomognat na men no ne gi napravih :( dano da sam ti pomognala i uspeh