PDA

View Full Version : Много спешнооо



nu6ii
10-15-2008, 22:01
nqkoi moje li da se seti nqkakvo kratko sa4inenie na tazi tema ``ако кажем,че нещо е естествено означава ли че е дадено от природата`` :( :( mn 6te sam vi blagodarna

Lysit0
10-18-2008, 11:50
Аз бих го направила така:
Според мен всичко естествено е природна даденост.На последък,95% от хората ползват все изкуствени неща.Все повече жени си слагат силикон,за мен не е нужно да имаш големи гърди ,или устни,за да си харесвана,и за да имаш много приятели.Не само красотата е главният действащ фактор,за да имаш приятели ,и за да бадеш харесван.Верно,че по-дрехите посрещат,но по умът изпращaт.Преди много години,повече от половината неща,които са за заобикаляли хората,са били чисти,недокоснати от химически препарати.Всички зеленчуци и плодове са били направо вадени или късани от дървото и земята,и им е било нужно само да ги измиеш с вода.Дрехите са били от чиста вълна и чист памук,били са 100% истинки.Днес в почти всички страни,има в дрехите поне 50% ликра и други изкуствени неща.Убувките са били 100% здрави,за доста дълго време,a на днешни дни се късат за 1-2 месеца.Все повече страни,включително и нашата,за най- голямо съжаление,съсипват горите и планите,за да строят нови и нови селища.За мен това не е правилно,защото нашата държава е,или поне до много скоро беше ,с най- хубавата природа.Иначе нямаше,да идват хора от целият свят,Англия и други развити страни,за да си купуват стари и изоставени къщи ,в най - запуснатите селца,защото там именно е най- непокътната и чиста природа,a на тях точно това им харесва,и ако бяхме и ние поне малко умни като тях,щяхме да си пазим природата,и да направим страшен бизнес,за ради тази ни приказна даденост.