PDA

View Full Version : Отношението ни...



passion_87
10-15-2008, 21:02
Здравейте реших да ви запозная с моя проблем защото мисля че с него са се зблъсквали доста хора и наистина не мога да намеря изход от ситуацията.С моята приятелка много се обичаме,но в последния месец се караме за дребнички неща които прерастват и даже заплашват връзката ни.Вече сме на такава фаза от врузката ни в която си мислим неща от рода"тя/той за мен ли е?","тя/той ли ще е човека с когото искам да имам семеиство?".Да наистина,аз мисля че тя е момичето с което искам да имам сериозно бъдеще.Проблема е ,че тя се съмнява в мен,незнае дали да ми има доверие.Тя е човек от рода"постоянно разнообразие", не може и не иска нещата около нас да са еднообразни,не че аз го искам ,но неиното чак ме плаши.И наистина по някога се чувствам безсилен.Пример: наскоро тя имаше рожден ден.Реших да направя нещо което би го запомнила до живот.Така се реших и подарих и голям букет от 9 рози заедно с него и написах писмо.То съдържаше изкренни слова с които и показах че тя е човека.Написах и поема с 9 стиха само заради нея.В същата вечер за се държах не както се очакваше"постоянни прегръдки,целувки,милувки.. ."бях по студен от факта че тя беше излязла с един неин приятел на кафе,той и беше подарил цвете,да нямам нищо против това,но като знам че той има чувства кам нея направо се побърквам.Това не ми даваше основание да се държа така,но просто не можах да го скрия цяла вечер .Легнахме си БЕЗ СЕКС и това ужасно ме издразни,но не и казах разбрах че и тя го е искала но нещата не се получиха.И така до днес,когато тя ми каза,че оценява подарака ми ,но искала нещо повече не в смисал материално,нещо като държание,отношение...ЗАТОВА ВИ МОЛЯ ДАИТЕ МИ НЯКАКВИ ИДЕИЙ С КОИТО ДА ПОДОБРЯ НАЩЕ ОТНОШЕНИЯ.

insanity_666
10-15-2008, 21:34
1. извини се за рождения ден! обясни й защо си се държал така, какво те е подразнило. тъпо е за такава глупост да се държиш с нея така и то на нейния рд - кажи й го! естествено, че е искала нещо повече - каквото и да си й подарил, не е можело да компенсира това, че си се държал с нея студено.
2. започни да й правиш всякакви дребни изненади или се дръж импулсивно - най-добре прави и двете. слушай я, когато ти говори - може да използваш много от чутото, ако си си направил труда да го запомниш. ако спомене, че отдавна не е ходила някъде или правила нещо, което обича, изчакай примерно седмица да позабрави разговора и я заведи на мястото за което е споменала - не казвай къде я водиш, накарай я да се остави в твой ръце. прави й от време на време малки подаръчета - нещо, което си видял и ти е напомнило за нея - няма значение колко малко и глупаво може да й се стори. за този сезон няма как да стане, но като се затопли, откъсни и й подари някое малко цветенце просто така докато се разхождате заедно ...

що се отнася до доверието, опитай да си изясниш каква точно е причината да не ти вярва и какво я тревожи. и от колко време сте заедно, btw?

gia_sena_mono
10-15-2008, 21:41
... в последния месец се караме за дребнички неща които прерастват и даже заплашват връзката ни.Вече сме на такава фаза от връзката ни в която си мислим неща от рода"тя/той за мен ли е?","тя/той ли ще е човека с когото искам да имам семеиство?".Да наистина,аз мисля че тя е момичето с което искам да имам сериозно бъдеще.Проблема е ,че тя се съмнява в мен,незнае дали да ми има доверие.

В същата ситуация съм и аз сега (само,че съм момиче).Просто няма ли доверие,няма как да съществува любов.Само подозрения,съмнения и то без основание.... :( Тя защо се съмнява в теб и се чуди дали да ти има доверие-има ли основание,давал ли си й повод?
А какво разнообразие иска тя,нека ти каже.Поговорете какво иска тя,какво искаш ти,уточнете се накъде върви връзката ви.Но иначе това с дребните неща и караниците в известна степен е нормално,виж ако човекът е дребнав това вече е ГОЛЯМ проблем.
От това,което прочетох разбрах,че ти внасяш разнообразие във връзката и изненадата за рожденият й ден е била много мила!
Щом не одобряваш тя да има каквито и да било отношения с това момче,тогава й го кажи,сподели й че това те наранява!
Не знам дали съм ти била полезна.Дано си оправите отношенията. УСПЕХ!:)

passion_87
10-15-2008, 21:41
Първо мерси,заедно сме от 1 и половина.Кажете ми пример с които бих я зарадвал,не че не мога да се сетя,но просто искам вашето мнение.

passion_87
10-15-2008, 21:47
Тя не иска да ми каже какво би я направило щастлива"Защо да ти кажа какво ще ме направи щастлива сам трябва да се сетиш".Реши сам утре да се обадя на майка и да я питам да видя дали тя може да ми помогне щото те двете доста си общуват.Затова,ако може да ми помогнете и вие с една идейка ще сам ви благодарен.

insanity_666
10-15-2008, 21:52
много кофти номер, но и тя си е права - за толкова време се предполага, че трябва да си я опознал. ние съвети може да ти дадем много, но едва ли ще са нещо различно от повече или по-малко изтърканите клишета .. а така като те слушам, тя едва ли би се трогнала от нещо, което пише във всеки втори сайт, списание и т.н. кажи ни поне малко за това какво си правил до сега и, евентуално, нещо за интересите й. и определено започни да се консултираш с нейните най-близки хора - тя 1000000000% ще научи от тях, че си се съветвал с тях, но дори този жест на внимание и загриженост за връзката ви би я зарадвал ;)

gia_sena_mono
10-15-2008, 22:02
Предложенията на insanity_666 са доста добри! :)
Например:
-може да я изненадаш с романтична вечер.Колкото и банално да е (става дума за секса) можеш да запалиш свещи и да обсипеш леглото с розови листенца или други цветя... :mrgreen:
-да я изненадаш като идеш до тях без тя да знае.
-да излезете на място,където не сте били
-ако щеш и един мил смс да й напишеш
Много неща можеш 100% и сам да измислиш!

passion_87
10-15-2008, 22:03
Сегашната ми ситуация сам доста ограничен.В малак град сам 30000 души няма мн разнообразие.Кракът ми е счупен вече 3 седмици и незнам чувствам се някакси безпомощен разбираш ли?Немога да измисля нищо което да не е свързано с транспорт например да идем еди каде си.Просто от 3 седмици тя у нас аз у тях едно и сащо нещо.И това мн я дразни гледам опитва се по някакав начи чрез приятелки да се разнообразява,но това не и помага след като не сам до нея.

gia_sena_mono
10-15-2008, 22:10
Нищо няма да й стане,ако за времето в което си в това положение няма кой знае какво разнообразие.Извинявай,но оставам с впечетлението,че момичето мисли само за себе си.

passion_87
10-15-2008, 22:14
Еми знам ли да си кажа чесно да тя ми е дала повече отколкото аз на нея,но наистина аз се опитвам да и дам това от което се нуждае,но тя не приема факта"ОПИТВАМ СЕ" иска дела,но в сегашното ми састояние е много трудно.Да по някои пат тя наистина забравя че сам сас гипс което страшно ме обижда.

insanity_666
10-15-2008, 23:09
извинявай, но аз пък ще се присъединя към думите на gia_sena_mono - момичето ти постъпва малко по-егоистично от необходимото. нямам поглед върху връзката ви, не знам какво е дала тя в нея и какво си дал ти, но начинът, по който подхожда е отвратителен. знам ли, може аз да съм най-големия балък, но за мен самото усилие и желание да се направи нещо е много по-ценно от резултата. абсурдно е при уж сериозна връзка, в която уж се предполага, че те обича, тя да не отчита, да не се съобразява и да не проявява разбиране към факта, че си с гипс и ти е физически невъзможно да направиш каквото и да е било (ох, много дълго стана това изречение, но дано ме разбра)!
най-добрата изненада, за която се сещам в момента е един хубав грандиозен скандал :-D .. ок де, съжалявам, шегувам се! просто така като те слушам тя иска прекалено много и започвам да се съмнявам струват ли си усилията. звучи ми като момиче, на което няма да може да угодиш каквото и чудо да направиш :?