PDA

View Full Version : Има приятелка



AHoHuMHa
10-16-2008, 12:05
здравейте..Моя случеи е,че почнах да излизам с момче,което има приятелка от 4г,която уж била само навик.Само,че се влюбих и сега не знам какво да правя тои никога не е бил само с нея през тези 4г и ми казва всичко,но тя е в голяма заблуда.Много ми е гадно да съм втората и мислех да изляза с нея и да и кажа всичко,за6тото тя е много добра и незаслужава това,но не искам да се карам с него и да ставам интриги а не мога да търпя,че знам че е с нея,4е после ще се видя аз с него.Тои казва,че каквото и да е ставало тя е била с него и за тва и има голямо доверие и е сигурен с нея.А си мисли че на мен бързо ще ми омръзне,а аз наистина имам сериозни намерения и много се измъчвам като съм я тази позиция като любовница,а никога не съм била и си бях казала че няма да съм втората никога,но сега ми стига да го видя за 2часа и ми е много готино.Тои ми казва,че ме обичал и т.н. и ме ревнува дьржи ми сметка а всъщост е с друга ........

Mr_Crowley
10-16-2008, 12:38
Естествено, че има! Какъв ви е проблема? Търсите си готин, фешън женкар и дрисльо и като си го намерите почвате да се оплаквате! Ами защо не си отваряте очите като си го избирахте! Мъж изневерява или защото е комплексар и има нужда да си се доказва, или защото нещо му липсва...при жената е същото...винаги ще има мъже, които изневеряват, както и жени такива. Въпросът е като се хвърляш на някой или някоя на врата да си наясно какво точно можеш да очакваш и какво можеш да дадеш на човека. Всичко останало са празни приказки.

MiMcHeToOo
10-16-2008, 12:38
Лъже и маже. На бас, че не си мисли, че ше го прецакаш, просто тва му е измъкването. Иначе има верни мъже, да, но той не е един от тях ;)

GabisiTa
10-16-2008, 15:15
А сигурна ли си, че щом си втората, а не се занимава и с още момичета?! По-добре го остави и не се занимавай с него, не си заслужава!

snejana67
10-16-2008, 15:17
всичко зависи от момичето :)

cba
10-16-2008, 16:59
А сигурна ли си, че щом си втората, а не се занимава и с още момичета?! По-добре го остави и не се занимавай с него, не си заслужава!

Лесно ти е да кажеш "не се занимавай с него",защото не си на нейното място. Не е толкова лесно да сложиш край с човека, когото обичаш без значение дали си втора,пета,десета...

lo0s3r
10-16-2008, 17:01
Естествено, че има! Какъв ви е проблема? Търсите си готин, фешън женкар и дрисльо и като си го намерите почвате да се оплаквате! .

;-)

Naughty_
10-16-2008, 17:07
искам да вярвам, че има... въпреки че познавам доста хора и женени дори, които изневеряват на жените си под предтекст че им е писнало 10 години да целуват едина и съща жена :shock: :shock: :shock:

sextazy_baby
10-16-2008, 17:15
Има такива,но не са кой знае колко много

GabisiTa
10-16-2008, 17:31
А сигурна ли си, че щом си втората, а не се занимава и с още момичета?! По-добре го остави и не се занимавай с него, не си заслужава!

Лесно ти е да кажеш "не се занимавай с него",защото не си на нейното място. Не е толкова лесно да сложиш край с човека, когото обичаш без значение дали си втора,пета,десета...

Знам, че не е лесно, но поне трябва да се опита. Ако той искаше наистина да е с нея дали нямаше да остави приятелката си, не мислиш ли? :? 8)

darla
10-16-2008, 17:41
na tozi vupros ne moje da se nameri edinodu6en i kategori4en otgovor.Ne6tata i otno6eniqta mejdu horata sa tooolkova otnositelni i slojni.zavisi i ot haraktera na mom4eto i ot tova kak toi vuzpriema jenite,i ot haraktera na jenata i kak da vuzpriema mujete.Ako edna jena/momi4e e vuzpitano da igrae obslujva6tata rolq-t.e. vinagi da premul4ava,da preklanq glava v imeto na dobrite otno6eniq,to tq vinagi 6te bude obekt na podigravka i 6te e izpolzvana.sled kato mje,za6to da ne 4ukne ne6to 4udno(muja) v slu4aq.ako tq e debil,mom4eto ne polu4ava tova ot koeto ima nujda ot neq,to stava su6toto.ot dr strana nqkoi mom4eta/muje prosto sa takiva-po priroda.kakvoto i da pravqt te ne mogat da budat monogamni-kvo da gi pravi6,osven da bqga6 ot takiva.

kotenceto_f31
10-16-2008, 18:01
Естествено, че има! Какъв ви е проблема? Търсите си готин, фешън женкар и дрисльо и като си го намерите почвате да се оплаквате! Ами защо не си отваряте очите като си го избирахте! Мъж изневерява или защото е комплексар и има нужда да си се доказва, или защото нещо му липсва...при жената е същото...винаги ще има мъже, които изневеряват, както и жени такива. Въпросът е като се хвърляш на някой или някоя на врата да си наясно какво точно можеш да очакваш и какво можеш да дадеш на човека. Всичко останало са празни приказки.

ти никога ли не подкрепяш хората??? :? :? :?

<Alexa>
10-16-2008, 18:18
Рядкост са, но ги има. :( :( :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-16-2008, 18:30
Ох, аман от глупави теми! Момичетата се лепят за всякакви кифльовци (или направо кроасани) като мухи на мед, а после нямало свестни момчета. Е, като не търсите, няма и да намерите!
Приятелят ми е верен, трима много близки други приятели също биха били (в момента са свободни, но ги познавам достатъчно добре). Да не би да съм случила на облъчена от радиация компания? :?

AHoHuMHa
10-16-2008, 20:02
Ами знам,че няма трета,защото постоянно сме заедно даже не знам кога се вижда с онази неговата и ми споделя всичко с коя какво бил правил преди а тя не знае нищо.Тои е много як по характер,забавен обаче сега мн сериозни неща започна да ми говори и хем ми дава надежда хем знам че 6том за толкова време не я е оставил сега ли ще я остави.Имаме 5 г разлика (Аз съм на 16) и си мисли че съм малка и ще ми омръзне не съм била сериозна,а тои какъв е като не е само с мен.Нямам думи тези мъже..

Sigrina
10-16-2008, 20:08
Ако задоволяваш един мъж достатъчно по всички параграфи, той ще ти е верен до дупка. Но ако не си "жената-мечта", не се надявай :)

Valkyrie
10-17-2008, 01:46
Няма верни мъже, всички са като тоя.
Я се затвори в манастир най-добре.

Adelina
10-17-2008, 01:52
Лъже и маже. На бас, че не си мисли, че ше го прецакаш, просто тва му е измъкването. Иначе има верни мъже, да, но той не е един от тях ;)
+1

S_u_M_m_E_r
10-17-2008, 20:39
Лъже и маже. На бас, че не си мисли, че ше го прецакаш, просто тва му е измъкването. Иначе има верни мъже, да, но той не е един от тях ;)
мда .. така е !!

temptati0n
10-17-2008, 20:44
мн0г0 ясно, че има ! не всички са такива :)