PDA

View Full Version : какво трябва ?



HexGirl
10-16-2008, 13:03
Винаги съм си мислела че никога няма да стана от стадото на любовните проблеми и че никога няма да пиша в този раздел но ето ........... Искам да ви попитам нещо ако знаете че някои прави сичко за вас че ви обича повече от всичко че минава много километри само за да е довас нищо че вие искате да сте само пр. че този човек е правил и прави всичко за вас че е до вас въпреки че го боли
А вие незнаете какво изпитвате .....................Какво ще направите ?

eclipseee
10-16-2008, 13:06
Ако желая да ми е само фр така и ще е

Mr_Crowley
10-16-2008, 13:06
Ще поговоря с него

HexGirl
10-16-2008, 13:14
Ще поговоря с него ъъъъъъъъъ ми колко пъти просто искам да знам да загърбя ли себе си и да бъда с него за да е щастлив ?

Mr_Crowley
10-16-2008, 13:19
Хм, няма смисъл да си с някой, ако ще го правиш "заради" него! Няма такова нещо! Той да не е кукла на конци, нали е човек и разсъждава, какво си мислиш, че няма да усети разликата...Ще усети, че неговите чувства не са като твоите и ще почне едно терзаене, и едно мислене, и едни въпроси и драми...ако не искак да си с някой заради теб си, по-добре недей! Кажи му, но недей да се залъгваш и себе си, и него...

HexGirl
10-16-2008, 13:25
Хм, няма смисъл да си с някой, ако ще го правиш "заради" него! Няма такова нещо! Той да не е кукла на конци, нали е човек и разсъждава, какво си мислиш, че няма да усети разликата...Ще усети, че неговите чувства не са като твоите и ще почне едно терзаене, и едно мислене, и едни въпроси и драми...ако не искак да си с някой заради теб си, по-добре недей! Кажи му, но недей да се залъгваш и себе си, и него...
неискам да страда

Mr_Crowley
10-16-2008, 13:28
Няма такова нещо "не искам да страда" - то е неизбежно! Въпроса е дали сега малко, или после повече! Според теб колко време може да изкараш ти във връзка при която ти не чувстваш нищо към човека до теб...аз мога да ти кажа какво ще се случи ако ти е любопитно. Не се заяждам, честна дума, просто си говорим :)

HexGirl
10-16-2008, 13:40
Няма такова нещо "не искам да страда" - то е неизбежно! Въпроса е дали сега малко, или после повече! Според теб колко време може да изкараш ти във връзка при която ти не чувстваш нищо към човека до теб...аз мога да ти кажа какво ще се случи ако ти е любопитно. Не се заяждам, честна дума, просто си говорим :)
вероятно няма да издаржа много р просто попринцип сам силна и независима личност която не и пука за другите и ако беше някои друг щеши да яде маините и тва е а ся.................звуча кат глупав пубер

Mr_Crowley
10-16-2008, 13:42
Ами точно затова, защото ти пука за човека, затова му дължиш истината. Това е моето мнение :-o

HexGirl
10-16-2008, 13:52
един много близак мои пр. ми каза същото и аз го направих отдавна ..................

jghgh
10-16-2008, 14:23
Ще го боли дори повече ако си с него от съжаление.
Ако не искаш да страда наистина много, не му се връзвай и това е.

sasha_90
10-16-2008, 14:30
Ще поговоря с него ъъъъъъъъъ ми колко пъти просто искам да знам да загърбя ли себе си и да бъда с него за да е щастлив ?
Ако ще водите връзка от разстояние,не се захващай.

GabisiTa
10-16-2008, 15:12
Ще поговоря с него ъъъъъъъъъ ми колко пъти просто искам да знам да загърбя ли себе си и да бъда с него за да е щастлив ?
Ако ще водите връзка от разстояние,не се захващай.

Съгласна съм!
И двамата ще страдате повече да имате такава връзка, отколкото ако се разделите... :(

snejana67
10-16-2008, 15:29
:? истината доста често боли,но е по добрия вариант :-o

HexGirl
10-16-2008, 18:01
Ще поговоря с него ъъъъъъъъъ ми колко пъти просто искам да знам да загърбя ли себе си и да бъда с него за да е щастлив ?
Ако ще водите връзка от разстояние,не се захващай.
ne e ot raztoqnie

metodi1
10-16-2008, 18:05
mdam