PDA

View Full Version : Жени отговаряйте..



passion_87
10-16-2008, 14:20
ОТ достата теми които съм прочел се вижда и забелязва нещо.Колкото даден мъж се даржи добре с една жена толкова на жените не им харесват такива перфектни връзки.Мога да дам куп примери когато една връзка уж е перфектна и накрая раздяла защото жената се чувствала перфектно което не и допадало.Моля ви момичета давайте съвети на нас мъжете какво да правим с вас.Вижда се,че нещата стоят много добре до първата година,но просто след това се случват някои неща които повярвайте ми не мога да си обясня.Кажете какво и трябва на една жена след 1-2 годишна връзка.

hottie
10-16-2008, 14:24
Има нещо такова. Винаги съм предпочитала леко "лошите" момчета. Не да се държат като парцал с мен, но да си имат собствено мнение и от време на време да си го налагат, да не ми ходят по петите и т.н.

it_ends_tonight_
10-16-2008, 14:43
То е задушаващо, когато един мъж почне да те обсипва с баналните "мило, слънце, бебе, коте" и т.н. Досадно е, когато винаги ти спира въздуха с целувки и не можеш да си довършиш разговора с някой. Когато ти напише примерно стихчи... окей, ама ако ти пише системно и ти рисува портрети или ти пише sms-и как мнооооооого му липсваш, става досадно...

Jumbie483
10-16-2008, 15:10
При всяка е различно. Някои харесват момчетата да им се мазнят, други харесват момчетата да са строги, трети пък ги предпочитат такива каквито са си :-o Но след като си например с едно момиче няколко месеца вече би трябвало да знаеш какво предпочита. Пък и разнообразието е тайната на дългите връзки (естествено след незагасващата любов) ;)

snejana67
10-16-2008, 15:13
:-трябва да се измислят нови неща за да не стане скучно :)

nejnaDROGA
10-16-2008, 15:47
Не ни харесва,защото връзката става еднообразна и скучна!!!
Тъпо е всеки ден да ни повтаряте колко ни обичате,колко сме сладки и т.н. ...
Е сори,но това просто ни писва!!!Щом не можеш да си го обясниш,защо е така ще ти дам пример :) Представи си на теб ежедневно в рамките на няколко месеца да ти повтарят едно и също ... Няма ли да ти писне :? (Или няколко пъти на ден в рамките на месец да слушаш една и съща песен ... е сори,но също ще ти писне ...)
Ние не искаме само да ни казвате,колко ни "обичате" или да ни заливате с мили думички като "мило,бебе,коте,слънце" и т.н. ... Искаме да има разнообразие във връзките ни,защото еднообразието убива любовта!!!
Дори ако трябва да съм честна точно това беше причината да скъсам с бившия ми приятел ...

dqvolski_angel
10-16-2008, 16:01
най ме дразнят тея, които се съгласяват със всяка моя дума - да, добре, разбира се :x щото като знам че аз правя така само когато искам тоя човек да спре да ми пили на главата.

Lysit0
10-16-2008, 16:25
Хубаво е мъжът да си има собствено мнение,и да го налага някой път,не да се държи като пръв селяк,но да е леко егоцентричен.И аз мразя ,мъжът ми да е супер нежен винаги и да ме целува постоянно.

metodi1
10-16-2008, 17:54
da taka e na pove4eto typi nahakani momi4eta ne im aresva hybava vrazka a shtyra samo sex i taka alcohol..

Ch0c0la73
10-16-2008, 18:19
има нещо вярно в това .. просто не че когато всичко е перфектно слагаме края , но често злоупотребяваме с добротата ви .. или искаме скандали .. ревност... и т.н. просто понякога се изнервяаме когато всичко е по вода почваме да се караме с вас само и само да стане по интересно ,но когато вие почнете да се съгласяавате и да се извинявате става още по ужасно :( .. и аз съм късала с момче заради това..просто ми стана скучно с него..нямаше емоция в връзката..понякога незавсимо колко време е минала от връзката трябва да усетиш тръпката от това че още се бориш за момчето а не да е в краката ти и да знаеш че можеш да си правиш каквото поискаш с него.. еми какво трябва да правите..еми просто си бадете себе си ..нека всичко бъде перфектно..но когато усетите че момичето иска скандал и го направате не и позволявайте да ви се качва на главата и да си прави каквото иска..понякога я накарайте да поревнува (в граници!) и така.. ;)

nejnaDROGA
10-16-2008, 18:24
da taka e na pove4eto typi nahakani momi4eta ne im aresva hybava vrazka a shtyra samo sex i taka alcohol..
Това не е вярно!!!Аз съм момиче,на което най-кратката връзка е 8 месеца!!!Никога не съм била (а и не бих била) с момче,към което нямам някакви по-силни чувства!!! ... Друг е въпроса,че не бих била и с момче,което не отстоява мнението си!!!Момче,което винаги се съгласява с мен (дори,когато аз самата знам,че се съгласява не защото му харесва,а защото иска да съм доволна) и което при някоя караница (макар и за нещо дребно) се изкарва виновен (макар да знае,че аз съм виновна) само и само да не се караме не е за мен ... Е сори,но не ми трябва безхарактерен приятел,който рядко изразява мнение,само защото иска аз да съм доволна!!!Освен това (както вече казах) тези момчета са прекалено еднообразни ... ,а една връзка не може да се гради върху еднообразие ... Колкото и силно да се обичат двама души след време всичко умира точно заради това ЕДНООБРАЗИЕ ... А и как няма да умира,като след време всичко става толкова машинално ... Вече знаеш,какво ще е следващото действие на половинката ти и интереса ти към него започва да се губи :o



Оффф пак започнах да философствам и да пиша романи,така че се спирам до тук :-D

Presley
10-16-2008, 18:38
Колкото и примери да дадеш,пак не може да сложиш всички женски под общ энаменател.

.. DeViL mAy CrY ..
10-16-2008, 18:40
Аз предпочитам едно момче да се държи добре с мен,но и да не прекалява за всяко нещо да е съгласен с мен,да угажда на всичко,каквото му кажа това да е.ИСкам да има поне малко характер и да си отстоява мнението.Една моя познарта имаше гадже,което и огаждаше за абсолютно всичко и след 1 месец и малко повече тя го скъса

Niakoitam
10-16-2008, 19:30
Ей ама няма угодия при вас момичетата,ей. :D

Когато едно момче не ви разбира или не иска да ви разбира е криво,когато ви разбира или се опитва да ви разбира пак ви е криво. :D Ебаси и дилемата.Какво да правиме сега в крайна. :)

И аз въпреки че съм момче нямам против,когато понякога някое момиче ми играе контра даже често ми и харесва,но като сме на едно мнение няма да искам сега да си смени мнението на противоположното за да ми играе на контри.И това си е нужно понякога.Виж някое момиче да се съгласява с мен въпреки че преди това това е било на друго мнение,защото аз съм бил на това не ми харесва.Ако си промени мнението,защото съм и дал доказателства може,но да изкаже своето мнение и аз да дам съвсем противополжното без да го доказвам и тя заради мен да каже да така е, не ми харесва.
Но това е съвсем друг въпрос.

Въпросите на автора според мен са породени от темата на div kozel.
Затова иде реч(за който му се чете по-дълъг пост).

BurningDesire
10-16-2008, 19:39
Уфф.. и аз имах един приятел, който през 5 минути ми повтаряше колко много ме обича, как иска да се оженим и да имаме деца (!). Непрекъснато ме питаше къде да ходим, какво да правим, аз какво искам и т.н. Като се скарахме тръгваше да ме гони по улиците и да вика след мен да се върна и да му простя. Над 15 пъти съм се опитвала да скъсаме, дори му изневерих и му казах, а той всеки път ревеше (наистина, с истински сълзи, не е метафора) и ме умоляваше на колене да остана с него, иначе щял да умре без мен. Е, може и да звучи тротгателно, обаче повярвайте ми, това е истински кошмар, направо самия ад. Честно, в деня, когато наистина се раздлеихме не можех да повярвам на късмета си. Просто с него не можех да дишам, мразех го до мозъка на костите си.

miloto_girl_4e
10-16-2008, 19:47
най ме дразнят тея, които се съгласяват със всяка моя дума - да, добре, разбира се :x



Да, и аз не се кефя на това отношение..
Не обичам всяко нещо, което си наумя да става факт, искам мнение и от другата страна, искам да си казва от време на време мъжката дума :)
Да, и на мен перфектните връзки ми писват .. искам динамика, искам разнообразие, искам ако щете и доза страх, че мога да загубя човека до себе си във всеки един момент..
Иначе като знам, че ми е в кърпа вързан, почвам да си правя, каквото си искам, всичко, което искам става и .. еми да, става ми скучно...

Soy_tu_mujer
10-16-2008, 20:37
Моята връзка пък вече трае почти 3 години и не е никак хармонична. Затова май само си мечтая за подобна връзка.... стига да не ме задушава чак. :)

П.С: Говори с приятелката си за връзката ви. Това е решението.

Niakoitam
10-16-2008, 21:08
Аз съм в шок. :D

Стигам до извода че това искате:

Момиче:Аре да ходиме на заведения еди каде си
Момче:Абе не ме занимавай с глупости.Ти луда ли си.Ще ходиме еди къде си.
Момиче:Би ли ми оправил субтитрите
Момче:Че ти малка ли си
Момиче:Ще ходиш ли да ми донесеш дрешката
Момче:Абе я не ми се лигави ходи си я вземи сама
Момиче:(чакащо подарък за рожденият си ден)
Момче.Абе бегай от тука,подаръци ще ти купувам,аз съм ти достатъчен
Момиче:Е защо сега не ми се обажда?
Момче:Абе е,ще и се обаждам сега,закакво след две седмици пак може

и т.н и т.н. :D

П.П. Бъзикам се аз ама за съжаление има доста доза истина. :)

SunShinePearl
10-16-2008, 21:22
Не ни харесва,защото връзката става еднообразна и скучна!!!
Тъпо е всеки ден да ни повтаряте колко ни обичате,колко сме сладки и т.н. ...
Е сори,но това просто ни писва!!!Щом не можеш да си го обясниш,защо е така ще ти дам пример Smile Представи си на теб ежедневно в рамките на няколко месеца да ти повтарят едно и също ... Няма ли да ти писне Confused (Или няколко пъти на ден в рамките на месец да слушаш една и съща песен ... е сори,но също ще ти писне ...)
Ние не искаме само да ни казвате,колко ни "обичате" или да ни заливате с мили думички като "мило,бебе,коте,слънце" и т.н. ... Искаме да има разнообразие във връзките ни,защото еднообразието убива любовта!!!
и ще добавя че понякога е мн яко като стават скандалчето и после се събирате :D

Adelina
10-16-2008, 23:41
в началото на връзката ни, приятелчт ми се държеше с мен все едно съм от памук. Но сега както във всяка една връзка не всичко е гладко и с тешение на времето сме свикнали един с друг и той си казва мнението и си защитава принципите.. в началото мислех, че нещо ми се заяжда и търси поводи за каране и тем подобни филми но после усазнах, че не етака и се радвам че държи на своето. Ето това сикам аз мъж с характер. Слуша си ме всичко е наред, но когато се наложи си казва думата. това му харесвам! :)

jeni92_abc
10-17-2008, 06:53
Има нещо такова. Винаги съм предпочитала леко "лошите" момчета. Не да се държат като парцал с мен, но да си имат собствено мнение и от време на време да си го налагат, да не ми ходят по петите и т.н.

+200 !!!

B3B0K
10-17-2008, 07:56
ooo nikoga prez jivota si ne sma imala pritel koito da ne mi otg kato se karame. s predi6niq mn obi4ah da s ekarame za6toto nikoga nemojeh da go obeda v pravotata na dumit mi .prosto be6e super umno kopele i iskah da znam toq pat kakvo 6te kaje :-D
sega6niq mi priqtel e sa6tiq negovoto do krai .no kogato mn mu se spi i mu dardora e gotov na vsi4ko samo da mlkna :-D
i naistina nai vajnoto e da nqma ednoobrazie za6tot tova e pagubno za vs......

HONDA
10-17-2008, 08:11
На мен ми харесва приятеля ми да ми се кара от време на време, за да си свия малко перките. Понякога да има малки скандали от ревност, но пак казвам малки. Трябва момчето да има собствено мнение и да го отстоява, а не само като му кажа "Мило, не искам така" и той да кляка. Обичам да правим различни неща, а не все едно и също. Да бъде интересно, а не еднообразно.

natito0o
10-17-2008, 10:20
На мен ми харесва приятеля ми да ми се кара от време на време, за да си свия малко перките. Понякога да има малки скандали от ревност, но пак казвам малки. Трябва момчето да има собствено мнение и да го отстоява, а не само като му кажа "Мило, не искам така" и той да кляка. Обичам да правим различни неща, а не все едно и също. Да бъде интересно, а не еднообразно. vij i az s1m s1glasna s teb no da si priznaem 4e ponqkoga ni stava hubavo kato toi omekne pri na6eto "molq te de milo" kara ni da se 4uvstvame specialni no ina4e da obi4am mom4eta koito sa mom4eta otstoqvat si mnenieto i kato s1m s tqh se 4uvstvam sigurna

LaDy_DaQnA
10-17-2008, 18:31
Хъх запознай ме с такова момче плс .... Аз като вечния карък съм имала 1 гадже и попаднах на точния човек: показа ми какво е да обичаш силно, с него ми беше 1-вата целувка,показа ми какво е да се чувстваш обичан ,а в последствие да разбереш ,че е било огромна лъжа, показа ми какво е да чувстваш ,че няма път напред , да плачеш и да страдаш ... шанс :?

dddeni
10-17-2008, 20:43
ako si s takova momi4e trqbva da q zareje6 za6toto ne te zaslujava tq prosto ne znae akvo iska
az bih ubila za takava vrazka kakto i mnogo drugi momi4eta