PDA

View Full Version : съвет



GG1RL
10-16-2008, 14:58
здравейте. Положението е следното: Той адски много ме обича дава всичко за мен. Аз също давам вдичко за него симпатичен ми е Искам да сме заедно, но нямам толкова силни чувства. Виждали сме се околж 10 пъти. Накои ми казват след като не го обичам да се раздиля със него, но аз неискам. Какво ще ме посъветвате :(

GabisiTa
10-16-2008, 15:02
Е ти за 10 виждания няма как да го заобичаш... :o Щом ти е симпатичен и "даваш всичко" за него защо тогава не си с него? Силните чувства се появяват по късно, а не на първата седмица... Реши сама какво искаш...! :)

jghgh
10-16-2008, 15:06
Аз също давам вдичко за него симпатичен ми е
:razz:

Не звучиш много уверено...

Замисляла ли се че чувствата ти не са силни именно защото той е прекалено мил и ти показва че би дал всичко за теб?
Липсва интригата, нали? Друго си е да те сваля личност, на която а-ха да се присъединиш в живота, а-ха не. А не някой който едва ли не си отдава живота за теб.
Като не ти е интерес, няма и да са разпалени чувствата.
Убедена ли си че го харесваш и че искаш нещо да стане или по-скоро се самонавиваш?
Успех с това момче и послушай себе си, не тръгвай с него от съжаление, гадно е.


И една хубава фраза за всички вас, не конкретно по темата: "Всяка една жена трябва да прави разлика м/у Мъжа на живота си и живота си" ;)
Тва важи и за другия пол, въпреки че те обикновено ги нямат тия проблеми :?

GG1RL
10-16-2008, 15:18
Аз също давам вдичко за него симпатичен ми е
:razz:

Не звучиш много уверено...

Замисляла ли се че чувствата ти не са силни именно защото той е прекалено мил и ти показва че би дал всичко за теб?
Липсва интригата, нали? Друго си е да те сваля личност, на която а-ха да се присъединиш в живота, а-ха не. А не някой който едва ли не си отдава живота за теб.
Като не ти е интерес, няма и да са разпалени чувствата.
Убедена ли си че го харесваш и че искаш нещо да стане или по-скоро се самонавиваш?
Успех с това момче и послушай себе си, не тръгвай с него от съжаление, гадно е.


И една хубава фраза за всички вас, не конкретно по темата: "Всяка една жена трябва да прави разлика м/у Мъжа на живота си и живота си" ;)
Тва важи и за другия пол, въпреки че те обикновено ги нямат тия проблеми :?
ами аз искам да го обичам и със сигулност искам да съм с нето

snejana67
10-16-2008, 15:22
10 пъти виждане е много малко-поопознай го повече и тогававземи решение :)

jghgh
10-16-2008, 15:26
Искаш да го обичаш?!
Искаш да си с него защото виждаш че е чудесен, и, подчертавам искаш да го обичаш? А защо искаш? Не го обичаш ли? Да!
Тогава защо се пънеш?
Не можеш да го обикнеш, защото не го обичаш и защото не те привлича и разпалва. Споко, тъпата любов не е нищо повече от едно разпалване + общи неща. За да обикнеш някого обикновено намирате нещо общо и сте много близки и всякакви такива лигави истории (на които все пак съм привърженичка), НО трябва и искра, флуиди! На мен ми се струва че липсват!
Може би си душичка, може би не искаш тоя момък да страда, може би щеше да е по-правилно с тва добро момче, което би си отрязало хуя за тебе да сте заедно, но по дяволите - не се насилвай!
Животът не е само хубаво, нали?
И аз съм се вайкала така за добри момчета, които ме харесват и съм осъзнавала че най-правилното е да харесвам такива като тях, но уви, не става!
Не лъжи себе си, така лъжеш и него! Ако сърцето ти не трепва, каквото и да казва ума (в случая едва ли не ти казва че трябва да го обичаш) .. Защото сърцето може да е неадекватен съветник, но е правилния.

Послушай ме и не се занимавай ако нямаш чувства или са прекалено слаби.

Мда, чак на теб ти изглежда несправедливо, но щом го няма влечението, няма на какво да "посадиш" чувствата, разбираш ли ме?

Mirelchetoo14
10-16-2008, 15:31
Спокойно, аз изпитах истински чувства може би около четири месеца след като тръгнахме с приятеля ми ;) Стабилната любов повечето пъти не идва от раз. :-)

sasha_90
10-16-2008, 15:34
Как искаш за 10 дена да го заобичаш?Чудя се,как той те е заобичал за това кратко време.

mar4ety
10-16-2008, 15:34
Е ти за 10 виждания няма как да го заобичаш... :o Щом ти е симпатичен и "даваш всичко" за него защо тогава не си с него? Силните чувства се появяват по късно, а не на първата седмица... Реши сама какво искаш...! :) много си права и аз имах такъф проблем и ме посъветваха да тръгна с момчето и като го опзная ако не ми хареса да му бия шута... :razz: рискувах и ся сме си мн добре :grin: :grin: но все пак решението си е тфаое :) :) :) :) :) :) :-)

MiMcHeToOo
10-16-2008, 15:37
Еми като искаш да си с него, бъди си с него. К'во ни занимаваш ? К'во да ти кажем повече като ти си наясно ?

GG1RL
10-16-2008, 15:38
Искаш да го обичаш?!
Искаш да си с него защото виждаш че е чудесен, и, подчертавам искаш да го обичаш? А защо искаш? Не го обичаш ли? Да!
Тогава защо се пънеш?
Не можеш да го обикнеш, защото не го обичаш и защото не те привлича и разпалва. Споко, тъпата любов не е нищо повече от едно разпалване + общи неща. За да обикнеш някого обикновено намирате нещо общо и сте много близки и всякакви такива лигави истории (на които все пак съм привърженичка), НО трябва и искра, флуиди! На мен ми се струва че липсват!
Може би си душичка, може би не искаш тоя момък да страда, може би щеше да е по-правилно с тва добро момче, което би си отрязало хуя за тебе да сте заедно, но по дяволите - не се насилвай!
Животът не е само хубаво, нали?
И аз съм се вайкала така за добри момчета, които ме харесват и съм осъзнавала че най-правилното е да харесвам такива като тях, но уви, не става!
Не лъжи себе си, така лъжеш и него! Ако сърцето ти не трепва, каквото и да казва ума (в случая едва ли не ти казва че трябва да го обичаш) .. Защото сърцето може да е неадекватен съветник, но е правилния.

Послушай ме и не се занимавай ако нямаш чувства или са прекалено слаби.

Мда, чак на теб ти изглежда несправедливо, но щом го няма влечението, няма на какво да "посадиш" чувствата, разбираш ли ме?
ooo az nqma da go zaeba za nishto na sfeta shtoto ne samo na nego ami i na men shte mi e gadno bez nego. Mn sam si sviknala s nego puk dano se poqvqt i po silni 4uvstva. Strashno mnogo mi dopada kato harakter

dqvolski_angel
10-16-2008, 15:51
ako si s nego moje i da go obikne6, a moje bi ne. vuv vtoriq slu4ai 6te se 4uvstva6 kato v zatvor. ima i o6te ne6to - toi dava vsi4ko za teb? zna4i iska seriozna vruzka. pomisli - problema ne e li 4e ti ne si gotova da se obvurje6 taka tolkova rano? moje bi prosto trqbva da mine vreme za da stane6 na qsno s 4uvstvata si kum nego.

jghgh
10-16-2008, 15:54
Е вие да не сте само приятели?
Извинявай много ако не съм те разбрала правилно, но останах с впечатлението че тва момче е силно влюбено в теб, а ти нямаш кой знае колко силни чувства и по-скоро ти се иска да ги имаш, защото би било хубаво, нали.. и аз съм си ги мислела тея неща.. идва някакъв много добър и перфектен, но сърцето не иска да обича.. няма искри.. и се проклинам защо аджеба не се влюбвам след като може да е страхотно..
Не знам дали и при теб е така, но останах с това впечатление.

В крайна сметка ти си знаеш.. Аз те съветвам да не ходиш никога с никой от съжаление или защото "така трябва". Ако сърцето мълчи, не го залъгвай, защото няма да успееш да го измамиш. Само себе си и момчето ще лъжеш. И после като се изяснят нещата ще му е адски кофти че никога не си го обичала.

Ти си знаеш.

Lysit0
10-16-2008, 16:19
Това не е любов,това е просто привличане ,или най- много (sexyalno) привличане :)

GG1RL
10-16-2008, 16:47
Ами значи ! Пишем си в скайп от 2 години и сме се опознали доста добре. Вече сме гаджета и сме се виждали около 10 пъти. Не се виждаме всеки ден, защото неможем. Той ми е 1вото гадже. На 17 съм ! Преди не го харесвах, но сега някак си започнах да го харесвам. От 2 години мисля постоянно за него, но незнам какво представлява любовта и затова не съм сигурна, че го обичам. Имам и сексуално привличане към него да. Но неискам да се разделяме и не съм с него от съжаление. Имала съм много предложения, но нещо ме накара да избера него

uBu4k0
10-16-2008, 16:49
10 пъти за 2 години ?? не е ли малко малко ?? :|

metodi1
10-16-2008, 17:52
q ne slushai drygite pravi kfoto ti e na dushata! opoznaite se i taka