PDA

View Full Version : УНСС



passion_87
10-16-2008, 15:06
Някои знае ли колко пари горе - доло се заплаща за да влезнеш в този университет.Пример диплома 4,50 и на испита 4,50.Ако някои знае нека да даде съвет

shadow4e
10-16-2008, 15:59
То трябва и да знаеш и на кого да ги дадеш :)

Иначе по слухове си зависи от специалността и това си е за всеки университет. :) Напоследък се говори за 5000 за направленията с по-нисък бал, а за Финанси вече е 7000, примерно. Никой не може да ти каже конкретна цена, защото не знаеш тази година как ще са нещата.

Но за мен това да си платиш да влезнеш, е голяма глупост. Изпитите не са въобще трудни, само ще си дадеш парите на вятъра. Само от училище без нито един урок или закупена книжка на УНСС на зипита по Литература имам 5,80, то ми е по-високо от оценката по БЕЛ от дипломата. :D Явяваш се на всички изпити и със сигурност поне на един ще изкараш достатъчна оценка освен ако не си наиситна тъп и на 10-тия изпит не се сетиш да препишеш от другарчето отпред :)


ПП. И някой да не реши, че не харесвам УНСС и затова. В СУ, ИУ и Свищов също се влиза лесно. :) Поне от моя гледна точка :)

DjBaloon
10-16-2008, 16:02
стига глупости
толкова малки са наборите след 88 че влизането е повече от елементарно
Докато намериш на кой човек да ги дадеш ,кво да праиш и т.н.т ще си се подготвил за изпита напълно

А цените вече са 5 цифрени

georgiuzunov
10-16-2008, 16:33
А цените вече са 5 цифрени

Тука се изложи :D Като не знаеш не говори.Това е все едно да кажеш,че Porsche се прави в Италия...

passion_87
10-17-2008, 08:36
Аз наистина се готвя ходя на уроци,но си предстажям ж един момент ако нещо се обърка и не ме приемат,искам да си платя,но от видените суми 6е си седна на гъза и ше се разпора от учене мерси много.

DjBaloon
10-18-2008, 14:34
А цените вече са 5 цифрени

Тука се изложи :D Като не знаеш не говори.Това е все едно да кажеш,че Porsche се прави в Италия...
Платил ли си си та говориш? ;)
Там на тия митове и слухове дето всеки ги знае... не мисли че са баш така нещата