PDA

View Full Version : Моля Ви помогнете ми!Много съм объркана! ;(



Lost_In_PaIn
10-16-2008, 15:43
В компанията ми има едно момче...спомням си първия ден в който го видях..живее на 4тия етаж под нас(аз съм на 8я).Почна да се събира с моята компания и аз постепено се увличах по него и го харесвах цели 3 години.Аз тренирах баскетбол и това беше моята мечта,но всичко се съсипа и аз започнах да седя в нас.След като се бях управила след депресията един ден слязох долу и той се държеше коренно различно с мен по мило постоянно ме гушкаше, и един ден каза,че ме харесва,а аз винаги съм го чувствала повече от приятел.Почнахме да се сваляме той ме целуна беше прекрасно.Тръгнахме,но на другия ден почнахме да се караме,защото характерите са ни много различни.Ходехме,но миналата събота пак се скарахме и си поговорихме и аз му казах,че предпочитам да запазя прекрасното си приятелство отколкото като се нараним и да не се поглеждаме повече.Той ми каза откровено,че предпочита да е с мен отколкото приятелството ни.Аз просто му казах,че никой не искам да е наранен.Сега сме Best Friends,но тая седмица само той ми е в главата..толкова ми липсва..неговата подкрепа,ласка,целувка!Мно о съм объркана..много искам да си запазя приятелството,но постоянно мисля кога ще го вида..Просто не искам да го наранявам ;(;(;(



Моля Ви дайте ми съветче какво да прав.Много съм объркана ;(
Мерси предварително!

taffy
10-16-2008, 15:48
Бъди с него ! Направи усилие и компромиси ! Поговорете и двамата..пак.. се разберете.. И не го наранявай !

evichka_lonelyy
10-16-2008, 15:49
Щом се обичате или там имате някакви чувства значи трябва да рискувате :)

dqvolski_angel
10-16-2008, 15:55
една мъдра мисъл - приятелството често завършва с любов, но любовта с приятелство - рядко.

Lysit0
10-16-2008, 16:27
Бъди с него и рискувай :!: Който не рискува,не печели. ;)

Giva
10-16-2008, 16:36
Щом мислиш толкова често за него и ти липсват ласките му значи продължаваш да го харесваш,а щом и той те харесва незнам защо сте скъсали за една две караници.Опитай се да не се спречквате още на първия месец.Прави компромиси,но не винаги и ако продължавате да се карате тогава ти преценяваш какво да направиш

MiMcHeToOo
10-16-2008, 16:47
една мъдра мисъл - приятелството често завършва с любов, но любовта с приятелство - рядко.

И точно поради тази причина ''играй хорото до край''. Т.е бъди с него, приятели няма да сте 8)

xXxScreamxXx
10-16-2008, 17:26
така или иначе приятелството ви няма да е същото .... тъй че по добре се пробвайте отново и вижте какво ще излезе :) :)

experiment_m
10-16-2008, 17:38
Абе ще го нараниш - глупости. Той ще е по-наранен ако го отхвърляш. Като се карате какво, да не би да го и биеш. Да се карате, да се карате, колко пък да се карате. Трябват малко повече компромиси и от двете страни и всичко ще е 6. Я да бягаш до 4 етаж до си се гушнете.

GabisiTa
10-16-2008, 17:39
Говори с него как се чувстваш... След признанията, че имате чувства, приятелството ви никога няма да бъде както преди, така че по-добре опитайте да сте заедно. С малко компромиси и от двете страни нещата ще потръгнат! :)

HONDA
10-17-2008, 08:19
една мъдра мисъл - приятелството често завършва с любов, но любовта с приятелство - рядко.

И точно поради тази причина ''играй хорото до край''. Т.е бъди с него, приятели няма да сте 8)
Само се постарай да правиш повече компромиси, както и той. Не може да сте чак пък толкова различни характери.

mynichka
10-17-2008, 08:46
Бъди с него и рискувай :!: Който не рискува,не печели. ;)
+1

aHeJlua
10-17-2008, 09:38
хаха да .. "който ни играи не пичели " простоо трябва да се рискува.. макар че и да не но направиш няма да те виня защото на думи и на съвети тук сме най добри но честно казано си е съвсем различно .. така чее.. прецени как ше е най добре .. но аз ти казвам опитай защото приятелство м/у вас трудно ще се изгради отново.. смисъл че няма да е същото .. :)