PDA

View Full Version : Kuklite v daskalo



varvi_si
10-17-2008, 09:45
Taka,neznam dali temata shte se haresa ili ne..no vse pak... :-)
Vaprosa mi e :) Kakvo mislite za kuklite v daskalo,za tezi koito vinagi izglejdat dobre,za gotinite macki...
Samite vie edna ot tqh li ste :)
Abe filma gandi momicheta 8) :? :( :D
kakvo mislite za vsichko tova :-) :-) :-)

Ev1l
10-17-2008, 10:20
Ами естествено ,че ме кефят готините мацки :grin:

BeBChEtu
10-17-2008, 10:42
Не се възхищавам на хора който не са себе си...Те се стараят да го докарат от външния вид, защото иначе са нищо...Е не всички са така, но повечето...Аз не съм от тия дето се носят винаги наконтени и се мислят за пъпа на обществото...Аз съм себе си винаги дори и в даскало и където и да било... :) :oops:

mir4eto93
10-17-2008, 10:43
Ми то всички момичета са си готини по един индивидуален начин, но ако питаш за онези тъпи, надути к*рвички, дето се мислят за господари на света... ее тея просто ми бъркат в г*за :x Пък иначе другите фешани и там производните им, ми за мен са еднакви и дори не ги забелязвам... :(

it_ends_tonight_
10-17-2008, 11:24
Не съм от "кукличките" и пак си ме харесват тея, които трябва ;] не виждам защо на даскало трябва да парадираш със благосъстоянието на родителите ти... Но познавам някои от така наречените "кукли" в мойто даскало и мога да кажа, че са свестни девойки. Или поне тея 4 мацки дет познавам.

mitternacht
10-17-2008, 11:26
Само те си мислят, че изглеждат добре.Нека тънат в заблуда съществата...

srpsko_1988
10-17-2008, 12:16
сега ги нападате щото завиждате :? кво лошо има едно момиче да се облича добре и по модата..имам предвд фешънките аз хода само с таива и мн ми харесват :oops: :-)

pOiSoN_kIsS_94
10-17-2008, 12:23
Кога ще спрете да обиждате момичетата,изглеждащи по-добре от вас само защото им завиждате :?

FunkyFresh
10-17-2008, 12:55
Само те си мислят, че изглеждат добре.Нека тънат в заблуда съществата...
+1 За съжеление повечето момичета в училище не разбират, че не дрехите ги правят хора.. :?

SuNsEt
10-17-2008, 13:16
Кога ще спрете да обиждате момичетата,изглеждащи по-добре от вас само защото им завиждате :? :lol: ...А може би не им завиждат,а се дразнят,че тези кукли се правят на нещо повече от другите...ии дори нямат красива вътрешна обвивка. :)

Но не,нямам нищо против хубавите момичета,които найстина имат мозък в главата,а не претендират само с красотата си.Радват ме.

XceSS
10-17-2008, 13:41
Готино е едно момиче, да си поддържа външия вид, ама лошо когато стане мания.Има 2 от моя клас, които са просто вманиачени в това.Супер много ме дразнят такива.Всеки час, всяко междучасие само гримове, та гримове, в техните чанти по-голямо от каталог на Avon

Чернишка
10-17-2008, 14:04
Не мога да дам колективно мнение за всички такива момичета. Всяка има своята индивидуалност и право да се облича както желае. Стилът им не е предпоставка за еднаквост и безличие.

DJEB
10-17-2008, 15:13
Бе дразнят ме ама к'во да се прави не можеш да кажеш на някой к'во да прави...Ве,нали не ме принуждават да движа с тях ... :D Да си живеят живота и т'ва e :D

chocoleptic
10-17-2008, 15:27
Нито ме дразнят,нито ги мразя.
Безразлични са ми.

:)

mitternacht
10-17-2008, 15:56
Кога ще спрете да обиждате момичетата,изглеждащи по-добре от вас само защото им завиждате :?

Не бе, не им завиждаме.Ама ако изпукат тия, може доста хора да си подобрят мнението за българската жена като цяло.

WaterLilly
10-17-2008, 16:05
Кога ще спрете да обиждате момичетата,изглеждащи по-добре от вас само защото им завиждате :?
Обиждаме специално момичетата от типа на куклички, защото:
- се надуват
- са курви
- се мислят за нещо повече от останалите
- надхвърлят всякакви граници за лигавщина (мляскат се с момичета, постоянно крещят и се обиждат уж за да е забавно)
- повечето не са красиви или хубави, а слагат сантиметров пласт грим и ги причисляват към красивите

tItEufFf
10-17-2008, 16:06
Колкото и нескромно да звучи съм едно от най-харесваните момичета в училището ми. Изобщо не съм надута и не мисля, че всеки ден изглеждам добре. Дори напоследък зачести рошавата коса и лице без капка грим по него ( по принцип ползвам само спирала и фон-дьо-тен ) . А и семейството ми не разполага с мноооого пари, за да съм всеки ден с нови дрехи примерно. Така, че не мисля, че съм от "куклите" .. Сигурно сега някой ще ми каже, че избивам комплекси, лъжа или нещо от сорта, но аз наистина не ги харесвам. Да, не мога да отрека че са красиви (разбира се не всички!!), то просто се вижда. Но една от "кукличките" има 5 на контролно по математика за домашно (оценките са до 20) .. И изобщо оценките и не се вдигат на десятката. Куклите са момичета, които мислят САМО за външния си вид. За нищо друго..не им пука, че са ужасно тъпи, лигави и с голямо самочувствие без покритие.. Аз тях наричам кукли, и за това не ги харесвам.

hole
10-17-2008, 16:37
Не ме вълнуват...

krisiiiiito
10-17-2008, 16:42
не ми пука за тях .. безразлични са ми
но повече клоня към отрицателното мнение за тях .. просто поведението и маниерът им не ми харесва

Goddess
10-17-2008, 16:56
Ами аз съм от момичетата,които държат на външният си вид,да.
Всеки ден съм с грим,оправена коса и се старая да се обличам добре.
И не,не защото отивам на ревю,а просто,защото държа на себе си и на външният си вид, както би трябвало всички момичета да държат на това как изглеждат според мен.
Аз и приятелката ми сме спрягани за може би най-красивите момичета в училище,което за мен е преувеличено.Независимо как изглеждам,не се имам за нищо повече от останалите и не бих се надула на никой.
Смея да кажа и, че въпреки,че съм от шумните в класа, учителите ме харесват, защото проявявам чувство за хумор,"нагласила" съм се, но не съм от кухите лейки...
Не знам дали съм "кукла", защото не се имам за изкуствена...но някои като ми правят комплименти,казват,че съм като "кукличка". :-D

Мда,излях си скромността.

Taraaa
10-17-2008, 17:08
Има ги много такива .. Но всеки си има вкус и се облича и гримирва както иска .. Лично моето мнение е че този 1 сантиметър грим и какво ли не още е супер тъпо .. Отделят се по незнам си колко часове да се приготвят и защо - отиват на училище не някъде другаде.. Иначе нямам нищо против - нека се обличат така добре,нека се гримирват но не чак толкова бе .. И аз си слагам спирала и понякога молив но не с по 1 см фон дьо тен ..
А за тези които мислят че всички които се гримирват или се обличат и това че имат пари ги прави лоши - не е така .. Има хора които имат пари и се обличат добре , но не парадират с това .. Имам такива приятели и някои от тях са си много пекани ..
Затова всички са различни ..

HePpitO
10-17-2008, 17:21
Понякога са супер нервиращи като започнат да се лигават, но иначе такива въобще не ми правят впечатление ако ще и целият грим на света да е върху тях.

YouR-Life
10-17-2008, 18:38
Аз пък съм от залухавите и съм горда. ахахаххаах. Чесно казано ги мразя, някви превзети :D

xX_Papy_Style_xX
10-17-2008, 19:25
Mi sp0red men t0va,che edn0 m0miche izglejda d0bre ne znachi,che e nqkakva t1pa kifla,kurva ili naduvka!!! :(
Mislq che e mn0g0 po-d0bre da si edna ot kuklite na daskal0t0 0tk0lk0t0 nqkakva superr pr0tivna(nep0d1rjana)....!

mitternacht
10-17-2008, 19:57
Mi sp0red men t0va,che edn0 m0miche izglejda d0bre ne znachi,che e nqkakva t1pa kifla,k***a ili naduvka!!! :(
Mislq che e mn0g0 po-d0bre da si edna ot kuklite na daskal0t0 0tk0lk0t0 nqkakva superr pr0tivna(nep0d1rjana)....!

Да си кукла, дори и да коства тъпотата на галош? :?

Bee*
10-17-2008, 20:18
Ами аз съм от момичетата,които държат на външният си вид,да.
Всеки ден съм с грим,оправена коса и се старая да се обличам добре.
И не,не защото отивам на ревю,а просто,защото държа на себе си и на външният си вид, както би трябвало всички момичета да държат на това как изглеждат според мен.
Аз и приятелката ми сме спрягани за може би най-красивите момичета в училище,което за мен е преувеличено.Независимо как изглеждам,не се имам за нищо повече от останалите и не бих се надула на никой.
Смея да кажа и, че въпреки,че съм от шумните в класа, учителите ме харесват, защото проявявам чувство за хумор,"нагласила" съм се, но не съм от кухите лейки...
Не знам дали съм "кукла", защото не се имам за изкуствена...но някои като ми правят комплименти,казват,че съм като "кукличка". :-D

Мда,излях си скромността.
Според мен това момиче е много по-умно от авторката на темата.

Matheus
10-17-2008, 23:20
Аз пък бих казал, че всички такива момичета са по-задръстени и от най-задръстените зубари.Защо мисля така ще попитате?Ще ви дам само 1 обяснение: тези "момичета" мислят единствено и само за външния си вид.Тях не ги интересува, че отиват на училище за да учат неща, които биха им били интересни и от полза ако искат да вземат диплома не само за средно, но и висше образование.Такива като тях работят по баровете и дискотеките.Аз лично съм на 20 години и в бившия ми клас имаше поне 5 такива момичета и в момента мога да ви кажа, че от тях не става нищо.
А на всичкото отгоре има и друго.Тези гримове и всичко което си слагате по тялото (незнам какво е и не ме и интересува) ви струва много.Нашата иначе толкова древна нация страда от преждевременно състаряване (ако не знаете какво означава това ще ви обясня).Това означава, че момиче примерно на 15 години изглежда все едно е на 20 и нагоре.Ами според мен това не е нормално и трябва да се направи нещо по въпроса.Именно тези така наречени "куклички" са точно от този тип.Изглеждат по-големи и само до там, а в главата им....нищо.Държат се надменно, мислят си че всичко е тяхно (не само момчета, но и предмети), лигавят се, правят всичко възможно да привлекът вниманието върху тях.
Това е което мога да ви кажа.Така че хора, моля ви, МИСЛЕТЕ ЗА БЪДЕЩЕТО А НЕ ЗА НАСТОЯЩЕТО!!!

NeJnO_UhAniE
10-17-2008, 23:44
Temata mi dopadna :)
Neka se izkaja i az :D
Taka,za men vanshniq vid e vajen,zashtoto sam na mnenie che chovek se chuvstva dobre,kogato izglejda dobre...vajnoto e samite nie da se haresvame parvo...posle drugite :)
Poddarjam se da,opravqm si kosata,lek grim,oblicham se kolkoto moga po-dobre,no zashtoto na men mi haresva da izglejdam dobre,ne za bada "kuklata" na daskaloto :) Sashto taka ima mnogo momicheta,koito s udaljenite si kosi i t.n. paradirat i se mislqt za neshto poveche...e ne sprete se..izkustveni ste :) I az i mnogo drugi momicheta moje da se poddarjame v prilichen vid koito ni haresva na nas,no ima i po-vajni neshta :) Nqma da tragna s 20 kubika grim,no nqma i da izlqza bez da se haresvam :) Dano me razbirate :) A taka narechenite "kukli" se pravqt za da se haresat na drugite,da im napravqt kompliment,a az go pravq zashtoto mi haresva da izglejdam dobre,no kakto kazah ima dalech po-vajni neshta,naprimer da si zavarsha obrazovanieto s hubav yspeh i da prodalja :) Malko prekalih,no .... :lol:
Vsqko edno momiche spored men trqbva da se poddarja,jeni sme-simvol na krasotata..vse pak....no nai-vajnoto e nie da se haresvame kak izglejdame,a posle drugite i da ne paradirame s veshtite si i t.n Spiram do tuk :P 8-) :-) Edva li nqkoi prochete vsichko :) No iskah da se izkaja :oops: :oops: :oops: :-) :-) :-) Blagodarq na vsichki sladurkovci v temata za otdelenoto vreme :-) :-) :-)

Matheus
10-18-2008, 00:04
е аз съм кукла и кфо :?
Ти си *****!!!На училище се ходи за да се учи а не да си показваш "КРАСИВОТО" лице и "КРАСИВОТО" тяло...

Rza
10-18-2008, 05:05
Помякога ме дразнат щото мислят,че могат да имат сичко,а аз най-много да ги плювна :lol: иначе стават за гледане :D :D

xX_Papy_Style_xX
10-18-2008, 07:01
--------------------------------------------------------------------------------

xX_Papy_Style_xX написа:
Mi sp0red men t0va,che edn0 m0miche izglejda d0bre ne znachi,che e nqkakva t1pa kifla,k***a ili naduvka!!!
Mislq che e mn0g0 po-d0bre da si edna ot kuklite na daskal0t0 0tk0lk0t0 nqkakva superr pr0tivna(nep0d1rjana)....!


Да си кукла, дори и да коства тъпотата на галош?


Ми не ама аз поне,не познавам кукли тъпи като галош! Повечето са много по-печени и умни от не толкова добре изглеждащите!
Пък това,че си красива не значи,че си и тъпа! Има ги и такива но не всички са!!! =]

Pedigree
10-18-2008, 07:12
Kakvo mislite za kuklite v daskalo,za tezi koito vinagi izglejdat dobre
Е, добре де, какво му е лошото да се стремиш да изглеждаш винаги добре?
Изглежда, яко си се вкарала в някоя американска боза.

tItEufFf
10-18-2008, 07:31
Ми не ама аз поне,не познавам кукли тъпи като галош! Повечето са много по-печени и умни от не толкова добре изглеждащите!
Пък това,че си красива не значи,че си и тъпа! Има ги и такива но не всички са!!! =]

Това, че някое момиче е хубаво не винаги означава, че е тъпо или че е една от "куклите". "Куклите" са момичетата, които могат да мислят само за:
- прически
- грим
- мода
- ново гадже
- импулс.бг
- паричките на мама и тате ..
.. и за нищо друго.
"Куклите" са надути. Едно момиче може да е хубаво и умно, но не е ли надуто някак си не изпъква сред другите и момчетата много не ги забелязват, за това и не са сред най-харесваните.
А това, че някое момиче не е много хубаво, със сигурност не означава, че е умно. Изобщо външния вид и мозъкът са коренни различни неща..Както има красиви и умни момичета, така има и красиви и тъпи. Има грозни и умни, грозни и тъпи..има ги всякакви ..
Аз съм на мнение, че момичетата трябва да се поддържат. Чиста кожа, нотки, коса.. А гримът.. гримът не е за училище. На училищя трябва да се ходи с грим, който подчертава съвършенствата и скрива недостатъците, без да се забелязва (това го прочетох някъде). Т.е. малко фон-дьо-тен, спиралка, гланц за устни .. и толкова. А не като "куклите" със оцветени клепачи, тонове черен молив и тъъъмен фон-дьо-тен. Разбира се, всеки има правото да избира как да си ходи, но това е моето мнение.

gabi_94
10-18-2008, 08:48
за онези кукли дето идват с един тон грим и просдължават да се гримират в час, с топираната дотолкова коса, че да прилича на гръмнал бойлер, с марковите модни дрешки? ми да, дразнят ме такива фукли дето няма грам сиво вещество в главата - момчетата нека си тичат след задниците им, ама след 10 години като са сбръчкани от гримовете и са толкоз тъпи че не могат да си намерят друга работа освен да спят с богатите чичковцни ще видим кво ще стане с тях...
иначе и аз си се глася, не ходя съвсем без грим - гланц и молив слагам, ама неприличам на пластмасова барби и за разлика от тях имам малко мозък.
И да, ако едно момиче просто изглежда добре не значи че е кукла, кифла, курва или нещо подобно...не бързай да казваш че някоя е такава, преди да си я опознала

Outlaw4Life
10-18-2008, 10:22
Ми не ама аз поне,не познавам кукли тъпи като галош! Повечето са много по-печени и умни от не толкова добре изглеждащите!
Пък това,че си красива не значи,че си и тъпа! Има ги и такива но не всички са!!! =]

Това, че някое момиче е хубаво не винаги означава, че е тъпо или че е една от "куклите". "Куклите" са момичетата, които могат да мислят само за:
- прически
- грим
- мода
- ново гадже
- импулс.бг
- паричките на мама и тате ..
.. и за нищо друго.
"Куклите" са надути. Едно момиче може да е хубаво и умно, но не е ли надуто някак си не изпъква сред другите и момчетата много не ги забелязват, за това и не са сред най-харесваните.
А това, че някое момиче не е много хубаво, със сигурност не означава, че е умно. Изобщо външния вид и мозъкът са коренни различни неща..Както има красиви и умни момичета, така има и красиви и тъпи. Има грозни и умни, грозни и тъпи..има ги всякакви ..
Аз съм на мнение, че момичетата трябва да се поддържат. Чиста кожа, нотки, коса.. А гримът.. гримът не е за училище. На училищя трябва да се ходи с грим, който подчертава съвършенствата и скрива недостатъците, без да се забелязва (това го прочетох някъде). Т.е. малко фон-дьо-тен, спиралка, гланц за устни .. и толкова. А не като "куклите" със оцветени клепачи, тонове черен молив и тъъъмен фон-дьо-тен. Разбира се, всеки има правото да избира как да си ходи, но това е моето мнение.
Такива са момичетата от моя клас с малки изключения.Почти няма красиви и умни момичета или поне рядко се срещат.

xXxXSweetDreamsxXxX
10-18-2008, 15:35
за онези кукли дето идват с един тон грим и просдължават да се гримират в час, с топираната дотолкова коса, че да прилича на гръмнал бойлер, с марковите модни дрешки? ми да, дразнят ме такива фукли дето няма грам сиво вещество в главата - момчетата нека си тичат след задниците им, ама след 10 години като са сбръчкани от гримовете и са толкоз тъпи че не могат да си намерят друга работа освен да спят с богатите чичковцни ще видим кво ще стане с тях...

+1

therichbitch
10-18-2008, 19:34
е аз съм кукла и кфо :?
deba i kuklata nqma 6to :D:D:D tva 4e si nagrimosana nali znae6 4e ni6to ne zna4i,a?
on topic:emi teq momi4eta sa poziorki,ne za6toto sa napraveni,oble4eni i t.n.,a samo ako sa go napravili za da privlekat vnimanie az napr se grimiram po4ti vseki den ama ne se durga kato kifla taka 4e...ima razlika megdu tva da izglegda6 dobre i da si kukla

sladurcheto_11
10-18-2008, 22:17
az sam edna ot tqh hehe :D

DisciplineAndOrder
10-18-2008, 23:04
оня ден си направих мини пого с три такива 8-)
те много много не искаха,но едната май обърса пода :(

KoRnFlAkE
10-19-2008, 02:37
^хахах

srpsko_1988
10-19-2008, 02:38
-----абе СПРЕТЕ да завиждате на по краасивите от вас момичета..само щото не се подържате или не можете като тях. правете го и вие..аз например мн мраза ако някое момиче не се е гримирало или е без прическа...обичам силно гримирани момичета и с тупирана коса :oops: :-) те са ми любимите. и не е толкова важно момичето да е красиво да се направи така..просто прическата и грима придават друг вид :oops:

SummeRLove08
10-19-2008, 08:57
Въпросът ми може да ви прозвучи тъпичък, но каква е разликата между 'кифла' и 'кукла'? И изобщо има ли такава?
По темата, не мисля, че момиче, което се старае да изглежда добре задължително е тъпо и надуто.:wink:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-19-2008, 10:48
Кукла е яка мацка дет ходи облечена в стил барби и е неква яка...
а кифла е оная дет я ебе сичко живо и е неква тъпа фешънка....
по темата
аз съм от якте путки, в даскало - умна красива не неква накичена кат коледно дръвче абе прекрасна съм 8) 8) 8) 8) 8) 8)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-19-2008, 10:51
-----абе СПРЕТЕ да завиждате на по краасивите от вас момичета..само щото не се подържате или не можете като тях. правете го и вие..аз например мн мраза ако някое момиче не се е гримирало или е без прическа...обичам силно гримирани момичета и с тупирана коса :oops: :-) те са ми любимите. и не е толкова важно момичето да е красиво да се направи така..просто прическата и грима придават друг вид :oops:
аххахахахаххахахахаххахха хахаххахахаааааааа
тея с една френдка ги запознаваме с кенефа :D
иначе и аз и тя сме ебаси яките ама тея кифли .... фак оф 8-) :lol: :D :-) 8)

lenito_sf
10-19-2008, 11:23
филма ми е един от любимите главно щото им се кефих точно на тия кифли гадни(но и линдзи не е лоша) но попринцип не харесвам такива момичета повечето са надути кучки с извинение :-D

xX_Papy_Style_xX
10-22-2008, 16:57
аз съм от якте путки, в даскало - умна красива не неква накичена кат коледно дръвче абе прекрасна съм !

хах0хихи така кат0 п0чнете 0 прекрасна съм и ме счупвате от смях! :D
супер :D е! Пък и на п0вечет0 сам0 им се иска да е така! :D

svetlin92
10-22-2008, 17:10
Аз уча в ПГТ в Пловдив (автото) има 5 момичете на 1100 момчета
1-та е бремена
2-има аборт
3-е дибела
4- Лизбика двойка с 5 тата

mishenceto92
10-22-2008, 18:39
за онези кукли дето идват с един тон грим и просдължават да се гримират в час, с топираната дотолкова коса, че да прилича на гръмнал бойлер, с марковите модни дрешки? ми да, дразнят ме такива фукли дето няма грам сиво вещество в главата - момчетата нека си тичат след задниците им, ама след 10 години като са сбръчкани от гримовете и са толкоз тъпи че не могат да си намерят друга работа освен да спят с богатите чичковцни ще видим кво ще стане с тях...
иначе и аз си се глася, не ходя съвсем без грим - гланц и молив слагам, ама неприличам на пластмасова барби и за разлика от тях имам малко мозък.
И да, ако едно момиче просто изглежда добре не значи че е кукла, кифла, курва или нещо подобно...не бързай да казваш че някоя е такава, преди да си я опознала

Baby_b
10-22-2008, 20:24
Клюките се съобщават от някой и се забравят след 2 минути. За наконтените момичета, ми не ме засягат. Какво може да ме интересува няква дето не я познавам и нямам никакъв контакт с нея по колко време се гласи, за да дойде на училище. Е, изцепки всеки ден има, от тея по-забележимите, ама те се излагат. 8)

Nam3less3
10-22-2008, 21:14
Приятна гледка са, а и са забавни. Предпочитам, като се оглеждам, да виждам красиви същества :-o

Rofl4e
10-22-2008, 21:28
Добре е едно момиче да се подържа прическата дрехите грима всичко трябва да е на ниво(но не и да се прекалява) все пак уча в елитна гимназия и няма да се излагам!Но има и такива на които не им пука не ги понасям защото не се грижат за себе си и вида си!Смятаи те що за хора ще са .. мърлячи..не може от 15 септември да идва с едни и същи дрехи на училище и да ме обедите че е мн чист и примерен даден човек..Нека ми се смеят че съм ставала рано и съм била от кукличките поне знам че изглеждам добре в очите на хората а не да ми се смеят че не си сменям дрехите!

snike
10-22-2008, 23:01
Нито ме дразнят,нито ги мразя.
Безразлични са ми.

:)

+1

Slave4You
10-23-2008, 11:17
Дообре де кой е казал, че ако едно момиче се грижи за вида си, вече е гаднярка.. Т.е. аз не се глася почти, но има такива, които просто изглеждат добре и се поддържат. Иначе тея дето се дъжат надуто ясно че никой не ги харесва, пък и те може да са грозни не е казано да са като фотомодели :D :D :D

Sensuality
10-23-2008, 11:27
Всеки сам преценява как да се облича и как да се държи в даскалото,така че тва не е ваш проблем :)

SlaDky_BeBi
10-23-2008, 17:03
Извинявам се много, но аз съм против тези които стават в 3-4 часа за да се направят прическа и когато времето не им стигне да си носят пресите или машите на училище и там да се правят.(Ще ме извиняват тези дето и те правят така, но за мен в училище не ходим на модно ревю)Признавам, че половината момчета от нашия клас са хлътнали по мен, но това не, защото съм някаква отворена лигла дето и една задача неможе да реши а защото съм си аз !!!И ме харесват защото имам въртешна красота.

Неискам да ме смятате за няква много отворена и няква всезнаеща обаче си е така! Които иска да ми се сърди ! Всеки си има мнение по вапроса!

ChoCohoLiC
10-23-2008, 17:36
не ме дразнят..нищо..само са ми смешни щото някой си мислят че са хубави и са с 5 тона грим за да скрият акнето :razz: иначе има накива дето просто им тичка да са "кукли" :)

mel4ety
10-23-2008, 19:59
На мен пък ми харесват поддържани хора,но разбира се в рамките на нормалното!Ако едно момиче се грижи за външния си вид,това не значи,че е проста лигла!Кво сега всички да тръгнем мърляви,грозни и с несресани коси ли?!Отделен въпрос са НАДУТИТЕ кукли ..

CwalkIn
10-23-2008, 21:30
Има ги насекаде текива..
Гледам ги някФи на по 12 години се разкарват със 20+ годишни ..
Ама кво да ги правим. Те сами ще осъзнаят грешката си след няколко години :-D

FlippanT
10-23-2008, 21:34
Само те си мислят, че изглеждат добре.Нека тънат в заблуда съществата...
+1 За съжеление повечето момичета в училище не разбират, че не дрехите ги правят хора.. :?

Взе ми думите от устата 8-)

imaginaryyy
10-24-2008, 03:34
ае я се поспрете малко .. не гооворим за ку*вите в дскл :-x :x ами аз мога да кажа, че винаги съм облечена по мода, не се гримирвам много, но въпреки това съм отличничката на класа и както виждам повечето ме харесва .. не виждам нищо лошо в това да се обличаш добре :x :x На мен пък не ми харесват момичетата, които не държат на външния си вид.. за едно момиче (според мен) това е много важно .. :oops:

imaginaryyy
10-24-2008, 03:36
Е дай, щом дрехите не ни правят хора, да ходим голи .. да ни видят хората какви сме всъщност :D :D :D съгласна съм .. но все пак не виждам какво лошо има едно момиче да изглежда добре! :x

imaginaryyy
10-24-2008, 03:38
за онези кукли дето идват с един тон грим и просдължават да се гримират в час, с топираната дотолкова коса, че да прилича на гръмнал бойлер, с марковите модни дрешки? ми да, дразнят ме такива фукли дето няма грам сиво вещество в главата - момчетата нека си тичат след задниците им, ама след 10 години като са сбръчкани от гримовете и са толкоз тъпи че не могат да си намерят друга работа освен да спят с богатите чичковцни ще видим кво ще стане с тях...
иначе и аз си се глася, не ходя съвсем без грим - гланц и молив слагам, ама неприличам на пластмасова барби и за разлика от тях имам малко мозък.
И да, ако едно момиче просто изглежда добре не значи че е кукла, кифла, курва или нещо подобно...не бързай да казваш че някоя е такава, преди да си я опознала


С теб съм съгласна :)

HatebeeD
10-24-2008, 18:45
В нашето даскало няма "кукли", но има доста момичета, който се мислят за нещо, което не са... 8-) 8-) И са адски смешни...

П.П. Само да кажа, че не завиждам, защото те не са особенно хубави.. 8-)

LiLGrizzly
10-24-2008, 18:51
est 4e mn0g0 sek kefq.. ! pak tiq momi4eta koito gi hranqt i tka na tataka e za6toto im zavijdate i za tfa gi hranite.. za6toto ne vi zaglejda seki !

WastingLove
10-24-2008, 18:59
тея така наречени "кУклиЧкиИиИи" просто искат да прикрият безкраничната си тъпота като се обличат дебилно! 8-) и не аз не съм от тях и няма и да бъда :P

SUGAR_F
10-24-2008, 20:20
ae tfa e horskata zloba spored men..vinagi krasivite i poddarjani momi4eta 6te se sprqgat s kuhi par4eta...emi ne e taka... v kraina smetka nikoi ne moje da darji smetka na nikoi kak da sa obli4a i dali da se grimirva...emi kfo i az obli4am huavi drehi grimirvam se i se pak ne sam naduta naprotiv mn zemna sam i si u4a;] tfa nqa nikfo zna4enie... moga dori da vi kaja 4e tezi taka nare4eni "kukli4ki" spored vas sa hora koito cenqt sebe si...dokato momi4eta s kompleksi koito ne iskat izob6to da poglednat sebe si i da se poddarjat...sa kurvite..mn takiva poznavam taka si izbivat kompleksite za malocennost kato spat sas seki..emi da taka e ..kfoto iskate kazvaite prosty ne me ebe ... tfa e balgarina zlobar otsqkade...

mArMaLaDkA
10-24-2008, 20:41
Тук не ставаше дума за тъпите мацки с вечно топирани коси,къси поли и огромни деколтета.Или поне аз така го разбрах.Айде и аз да си изкажа мнението по темата:

Не се правя на "вафлички",не си топирам косата,не я боядисвам още от 11-годишна в перхидролено русо.Слагам си спирала,колкото да подчертая,гланц или някакво по-светло червило.Не ходя с развлачени дрехи,с прозрачни блузи или някакви ей такива...не тръгвам още от юни месец с ботуши,не се крия зад завеса от фдт,пудра,руж и прочие.Държа се с хората така,както те се държат с мен.Това,че едно момиче изглежда добре и се поддържа,не значи че е надута кифла с мозък на амеба,нали?

fashion4etyy
10-24-2008, 23:04
Спрете да завиждате бе..понеже са хубави и ги нападате :? аз само с такива се движа а елате ме набийте сеа??

Darkkiss
10-25-2008, 03:02
ако предпочиташ да одиш с нечистоплътна пред кукла
се гръмни!!!

mel4ety
10-25-2008, 08:51
ако предпочиташ да одиш с нечистоплътна пред кукла
се гръмни!!! \:D/ =D> =D> =D>

tonie__
10-26-2008, 14:04
Кога ще спрете да обиждате момичетата,изглеждащи по-добре от вас само защото им завиждате :?

+ 1 :grin:


няма лошо едно момиче да се интересува от външния си вид и да подчертава хубавите си черти .. и м/у другото това , че се инт. как изглежда , не означава , че е глупаво или злобно и т.н. (казвам го във връзка с филма Mean Girls ) поне в моето училище , което се води доста престижно , не е така .. :-o :-o

mimsssssss
10-26-2008, 16:53
xaxa kato se sedq za mean girl :D ми такива дето им викат куклички са ми много смешни седят и правят разни пози и са кикотят само -тва да си поддържано момиче не значи че си кукличка
и обикновенно с такива "мацки" са заяждам или ги затапям още преди да схвант за какво говоря(повечето са руси )

st1ka
10-26-2008, 16:59
..

tonie__
10-26-2008, 18:11
е , да , не говорим за свръх къси поли и т.н. , става дума за добре поддържани момичета :)

5StaR
10-26-2008, 18:14
На мен ми харесват, ако са над 16 години, иначе изглеждат още недоразвити..

Ino
10-26-2008, 20:00
Дрехите не правят човека,нито парите.
Какъв е смисъла да изглеждат добре,а в същото време м/у ушите им има само вятър и мъгла...
Но за всеки влак си има пътници.

verdjitO
10-27-2008, 06:59
според мен тфа че си поддържат прическата, грима, дрехите и изобщо външния вид не означава че са куклички :x

soul1199
10-27-2008, 07:08
Ми то всички момичета са си готини по един индивидуален начин, но ако питаш за онези тъпи, надути к*рвички, дето се мислят за господари на света... ее тея просто ми бъркат в г*за :x Пък иначе другите фешани и там производните им, ми за мен са еднакви и дори не ги забелязвам... :(
++1 :)

Crissy [*]
10-27-2008, 07:53
Аз и мойта приятелка в даскалото ни наричат ' барбита' е това не означава,че сме надути,макар и доста от у-щето да ни мислят за такива.Хора,който не ни познават,ходят и говорят колко сме надути без дори 1 дума да са си казали с нас.Не слагайте всички под общ знаменател.Момичетата,гриж ещи се за външния си вид,не винаги са безмозъчни кукли!

mickelangelo
10-27-2008, 10:10
не ми пречат .. да се правят както искат .. не ме привличат такива .. аз харесвам скромни момичета .. който не са като Свещ с повече фон дьо тен от някоя манекенка .. но като видя момче FAsion .. вече мисля че това е прекалено но и те не ми пречат всеки има право на избор .. . но все пак момчета сме .. мисля че би трябвало малко да се различаваме от момичетата ...

ПС: не ме разбирате грешно да се оставиш на произвола и да приличаш на Маугли ...

Punisherrr
10-27-2008, 10:23
сега ги нападате щото завиждате :? кво лошо има едно момиче да се облича добре и по модата..имам предвд фешънките аз хода само с таива и мн ми харесват :oops: :-)

8-) мощното изказване ...хьахьа

Pagan_man
10-27-2008, 11:35
Винаги съм ги смятал за тъпи лигли, А и мн мн не ми е пукало за тех, а и вече минах ученическите години.

Angel Pixi
10-27-2008, 11:40
всяка втора се опитва да е кукла.аз лично не мога и да си помисля да отида на училище без да съм в перфектен вид-лъскава и секси. винаги ми е смешно,когато подмина някви съвсем овикновенно облечени и без грим(или почти без)!Не приемам хора,които не се правят!

RottenFlesh
10-27-2008, 11:45
всяка втора се опитва да е кукла.аз лично не мога и да си помисля да отида на училище без да съм в перфектен вид-лъскава и секси. винаги ми е смешно,когато подмина някви съвсем овикновенно облечени и без грим(или почти без)!Не приемам хора,които не се правят!


Аз пък не "приемам" хора , които мислят само за дрехи и гримове.

Angel Pixi
10-27-2008, 11:53
всяка втора се опитва да е кукла.аз лично не мога и да си помисля да отида на училище без да съм в перфектен вид-лъскава и секси. винаги ми е смешно,когато подмина някви съвсем овикновенно облечени и без грим(или почти без)!Не приемам хора,които не се правят!


Аз пък не "приемам" хора , които мислят само за дрехи и гримове.

защо ли си мисля,че с теб не бих била приятелка? 8)

RottenFlesh
10-27-2008, 12:02
всяка втора се опитва да е кукла.аз лично не мога и да си помисля да отида на училище без да съм в перфектен вид-лъскава и секси. винаги ми е смешно,когато подмина някви съвсем овикновенно облечени и без грим(или почти без)!Не приемам хора,които не се правят!


Аз пък не "приемам" хора , които мислят само за дрехи и гримове.

защо ли си мисля,че с теб не бих била приятелка? 8)

Защото и аз си мисля , че никога не бих станала приятелка с теб.

Miimiinka
10-27-2008, 13:04
Че се гривирвам да така е.Че се опитвам да изглеждам добре,да така е .Но не прекалявам.Просто го правя защото сутрин без грим съм,като плашило. :D :-D

Pagan_man
10-27-2008, 21:16
angel pixi мн си ограничена бейби.
тъпо барби.

miShle
10-28-2008, 06:56
Кога ще спрете да обиждате момичетата,изглеждащи по-добре от вас само защото им завиждате :?

И аз тфа се питам :? :?

Tedi4ka
10-28-2008, 07:25
абе к`во да ти кажа има някой мацки който са верно адски готини и много ме кефят но има и такива който също са много готини но просто поведението им и голямото им самочувствие може само да те отблъсне от тях :? :? :? :? :? И то във всяко даскало си ги има..............особено надутите кукли който имат пари те направо имам чувството че гледат в небето като ходят :D

fuckingwhore
10-28-2008, 12:36
кур за курвите!
кур за куклите!
кур за тези момичета,които си слагат тонове фон-дьо-тен и пудра,та чак им пооранжевява лицето,обуват поли тип колан,със високи токове..изобщо ужасна работа.

може да си готина и ефектна и без да си със хиляда тона грим и да се правиш на курва.

има много сладки момичета,които се обличат готино такова и си слагат примерно спирала,лек руж и там някакво червилце,не да се правят на клоуни..

май нищо не написах,но.. 8-)

yesno
10-28-2008, 13:08
Хубави ги има и то доста,ама с извинение повечето такива "кукли" са пр*сти,пушат пият и какво ли още не! Както са повечето дечковци в България

Angel Pixi
10-28-2008, 13:24
angel pixi мн си ограничена бейби.
тъпо барби.

хаххаахаа-сладурче не ме познаваш и няма как да знаеш каква съм. 8)

tItEufFf
10-28-2008, 16:04
angel pixi мн си ограничена бейби.
тъпо барби.

хаххаахаа-сладурче не ме познаваш и няма как да знаеш каква съм. 8)
То ти личи само от коментара, кукло .. :-)

Angel Pixi
10-28-2008, 16:52
angel pixi мн си ограничена бейби.
тъпо барби.

хаххаахаа-сладурче не ме познаваш и няма как да знаеш каква съм. 8)
То ти личи само от коментара, кукло .. :-)


факт е,че рядко се среща мъж,който да не загледа една кукла.
а и съм убедена,че дори тези момчета,които тук пишат как не харесват куклите-в деиствителност е точно обратното!

tItEufFf
10-28-2008, 17:04
Ами да...момчетата обичат да се заглеждат по хубави момичета. Но като им видят капацитета и се отказват ;) Не всички де..
Пак казвам куклите са момичета, които мислят само за външния си вид, за топираната си коса и за грима .. за нищо друго. Едно момиче трябва да си поддържа външния вид, без да прекалява. И да мисли малко за развитието на мозъчните си клетки

Angel Pixi
10-28-2008, 17:11
оооо я стига,живееш в 21век.на никой не му пука умен ли си,тъп ли си. всеки гледа как изглеждаш и дали имаш достатъчно зелено!

simple_plan_fen4e_sladur4
10-28-2008, 18:06
да изглеждаш добре е нормално,но има хора които прекаляват!няма смисъл да сложиш 3 кг грим и да се правиш че слушаш метъл пък да си чалгар и тва цялото за да се харесаш на някого


П.С.-Веднъж видях една от моя клас без грим и се попиках от страх

Pagan_man
10-28-2008, 20:59
абе ангел, ти си била мн ограничена бе. я се огледай и виж къде живееш.
Дешифрирай ми ника и ще видиш , аз по какви девойки си падам.
Даже такива като тебе са ми супер смешни.

kuklichka_bg
10-29-2008, 05:42
Не се възхищавам на хора който не са себе си...Те се стараят да го докарат от външния вид, защото иначе са нищо...Е не всички са така, но повечето...Аз не съм от тия дето се носят винаги наконтени и се мислят за пъпа на обществото...Аз съм себе си винаги дори и в даскало и където и да било... :) :oops:


OF zashto pak si misli6 4e te ne sa sebe si ai prestanete s tiq kli6ete
Nito gi poznavash nito ni6to i ve4e te ne sa sebe koq si ti 4e da akjesh kfi sa te!?O6te po malko da kajesh 4e te sa nishto ti kakvo si?!

Sebe si si drashki bahti kompleksarkata..........

MoRsKa_nimfa
10-29-2008, 09:06
naistina e mn hubavo 4e izglejdat dobre...no zajalost pove4eto ot napravenite macki sa k**vi4ki ;-)

pOiSoN_kIsS_94
10-29-2008, 11:25
Vaprosa mi e :) Kakvo mislite za kuklite v daskalo,za tezi koito vinagi izglejdat dobre,za gotinite macki...
И какво лошо има в това :-o

Loshotia
10-29-2008, 11:46
оооо я стига,живееш в 21век.на никой не му пука умен ли си,тъп ли си. всеки гледа как изглеждаш и дали имаш достатъчно зелено!

На теб ако не ти пука, на поне 80% от хората, които търсят сериозна връзка, а не искат само да те използват, им пука.

tItEufFf
10-29-2008, 15:42
оооо я стига,живееш в 21век.на никой не му пука умен ли си,тъп ли си. всеки гледа как изглеждаш и дали имаш достатъчно зелено!
Явно все още живея в миналия век :( Колко жалко, човек от мен няма да стане :-#

Deliverance
10-29-2008, 17:42
x

BuBzMisSy
10-30-2008, 22:11
Ми то всички момичета са си готини по един индивидуален начин, но ако питаш за онези тъпи, надути к*рвички, дето се мислят за господари на света... ее тея просто ми бъркат в г*за :x Пък иначе другите фешани и там производните им, ми за мен са еднакви и дори не ги забелязвам... :(




браво човек точно моето мнение да отиват да си покрият самочуствието тогаз да ми се разхождат кат господарки на даскалото :-x :-x :-x

fashion4etyy
10-31-2008, 02:44
пфф само ЗАВИЖДАТЕ! :x кво лошо има едно момиче да изглежда добре? с мойта приятелка всяка сутрин ставаме точно в 5 и двамата отиваме пред огледалото..дори някога не ни стига времето да се нагласим :oops: :-) но за тва сме едни от най харесваните в училище..в същото време и едни от най мразените от такива Идиоти като вас!!! тЪпи и ограничени просто немога да ви гледам :?

tItEufFf
10-31-2008, 09:19
:shock: :lol: ^^ Не, не мога повече ... Момче да става в 5 часа за да гласи за даскало. А аз винаги съм завиждала на момчетата, че стават, влизат в банята да се измият и слагат някви дрехи и готово .. :lol:

Аз съм на мнението, че едно момиче трябва да се подържа. Косата - здрава, вчесана, оформена.. Лицето - с хубава кожа, евентуално някоя спиралка, пудра, гланц .. Със нормални дрешки .. И в училище да не е някаква дето само се отваря на даскалите. Да си има що-годе хубави оценки.. Самочувствието й да е покрито.
А куклите.. не всички изглеждат добре. Някои в старанието си да се разкрасят приличат на плашила. Тонове фон-дьо-тен, сенки, черен молив. Цветни лещи, удължена коса .. Те са толкова изкуствени. Страх те е да ги пипнеш, да не се счупят :? И на всичкито отгоре имат огромно самочувствие. И защо? Защото могат да си купят последната колекция на Адидас, а и татито им кара Мерцедес. Не и интересува изобщо кви са им оценките, как ще се развият. Ама ае да са живи и здрави, те ще си осъзнаят грешката рано или късно ..

kukli4kata001
10-31-2008, 14:55
...

kukli4kata001
10-31-2008, 14:59
..

little_elf
10-31-2008, 20:29
пфф само ЗАВИЖДАТЕ! :x кво лошо има едно момиче да изглежда добре? с мойта приятелка всяка сутрин ставаме точно в 5 и двамата отиваме пред огледалото..дори някога не ни стига времето да се нагласим :oops: :-) но за тва сме едни от най харесваните в училище..в същото време и едни от най мразените от такива Идиоти като вас!!! тЪпи и ограничени просто немога да ви гледам :?
:lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

soif
10-31-2008, 21:14
не виждам нищо лошо в това ,че изглеждам добре