PDA

View Full Version : Има ли някакъв максимум относно забележките?



Bianca
10-17-2008, 11:34
Има ли някакъв максимум относно забележките в училище, защото нещо една след друга почнаха да ми пишат. :? Същото ли е като с неизвинените отсъствия?
То и едни забележки.. :?
:o

Christ
10-17-2008, 11:35
Няма.

shadow4e
10-17-2008, 11:36
По правилник 5 забележки- забележка, 10 - последно предупреждение, 15 - преместване, поне при нас по правилник беше така, но никой не ги е броил.

Bianca
10-17-2008, 11:42
Написала съм си всичко, само съм забравила да погледна верните отговори отзад на книгата, и като ми изпраскаха една огромна забележка. :booooomb:
Де да беше само тя, де.

mir4eto93
10-17-2008, 11:47
Ми то вечи зависи от училището, в някое училище, където няма много деца не гонят и 120 да направиш, мисля че няма значение колко за бележки имаш, за да те изгонят трябва да имаш над 15 неизвинени отсъствия :-o

Bianca
10-17-2008, 11:50
Мани, мани.. Заради една проверка ме изкараха, че вечно не знам какво трябва да правя, как се пише домашно, как да си го проверявам.. (Цитирам.)
И оня ден забележка, и миналата седмица, и преди това. :booooomb:
Иначе съм послушно дите. :oops:

Bianca
10-17-2008, 12:05
Абе, има къде-къде по-непослушни деца от мен в класа. 8-)
Не знам, ама имам чувството, че сме нарочени от целия учителски колектив, директора барабар с чистачките.
Има едно момче в класа, което постоянно тормозят, откакто почнахме училище и класната чак днес разбра. :-o То не беше хвърляне на речници през прозореца, то не се спряха да го бият и да скачат върху него в коридора. :-o По принцип това ХИЧ не го одобрявам, ама какво да се прави.. :-o
Уискас, какво по дяволите е мексиканска вълна? 8-)

Bianca
10-17-2008, 12:08
преписвали ли сте по време на КЛАСНО....... от бюрото на учителя,докато той е върху него и ви гледа какво правите? 8-)
Май не. 8-) :lol:
Няма и начин.. Сега на класното по Алгебра ще ни дадат към 20 различни контролни. :-o А по английски само да погледна към прозореца-счита се за преписване от моя страна. :lol:

shadow4e
10-17-2008, 12:10
Като сме почнали с историите:
Нашата по музика в 9-ти клас не беше много добре, то я и уволниха, де.
Тя рядко пишеше в дневника, но си ги пишеше в една тетрадка, която на никого не показваше, но ние й я поискахме да я видим, вече след като бяхме приключили отдавна с музиката. Там имаше егати забележките :) "Номер 4 Геори Петров яде в 13:45 Бейк роус със сирене и спанак, купен от "Поли" за 0,89 лв." или "Гергана каза: на майка ти ... .... и .....". Тя си ги пишеше целите псувни, де, ама аз нали съм си културна :)
Или в час сме 15 човека вместо 25 и при проверка вдигаш първо дясна ръка за себе си и после лява за някой, който го няма и тя никога не се усещаше :)

На контролно при нея тя се разхожда, за да не преписваме, през това време момче отива взима й тетрадката с верните отори от бюрото, преписва всичко, връща я,без тя да разбере нищо.
Абе наиситна си беше за уволнение :)

Pedigree
10-17-2008, 12:12
преписвали ли сте по време на КЛАСНО....... от бюрото на учителя,докато той е върху него и ви гледа какво правите? 8-)
Това не, ама веднъж отивам до бюрото, за да ме изпитат, и даскалът беше оставил отворен учебника си, баш до носа ми, ебати.. как да издържа на изкушението? Па взех, че надникнах, и той не се усети. И така си надниквах, и надниквах, и той така и не усети! :shock:

Аааа, тоя беше голем образ!

По темата - и аз съм чувала това с 15те забележки. Ако направиш 15, те гонят.

Поне така беше преди, щото аз преди година-две правех супер много простотии, и вечно забележки. Даже веднъж с бащата си сверявахме забележките. Много сходни - 'ученикът носи транзистор и слуша мач в час', а моята 'ученичката слуша мач в часа'... ахахах, ебати.. еех, времена.

bulgarche
10-17-2008, 12:13
На мен рядко ми се пишеха забележки, но имаше съученици с доста интересни такива.
За преписването...в основното училище само аз имах отлична оценка на един тест, защото учителката проверяваше работите на предния клас, а аз бях най-отпред. И когато ги връщата Германова (класната ми тогава) каза че има само една шестица и да познаем чия е. Е, мен никой не ме спомена, но в дневника изпънах :lol:

shadow4e каза как стоят нещата със забележките.

Bianca
10-17-2008, 12:24
А, сетих се. :D

Bianca
10-17-2008, 12:34
^ Направо ми мяза на табло. :shock: :lol:
Ох, като се сетя за онея мижавите забележки как щяха да ми спрат субсидиите, сега просто не ми се мисли.

Bianca
10-17-2008, 12:55
Ха-ха, преди малко видя забележката и в последствие от моите и нейните реакции, отнесох цял ритник в дупарата. 8-)
За старата ставаше въпрос, май забравих да спомена. :lol:

bulgarche
10-17-2008, 13:23
и А е вълнолома
+ "В", но той е малък и бива пометен от вълната. "В" е театралната ложа "това е моето място, може ли да се преместите". Ама пак е добро място а боища :o

Romance
10-17-2008, 14:38
Моята най - малоумна забележка беше " Без книга по извънкласно четене! " :lol: какъв за бога беше този час, че и книга тряабваше да нося незнам..