PDA

View Full Version : Много странна работа около мтел ...



monityY
10-17-2008, 13:20
Значи искам да питам за една фр.. тя е на сметка към мтел и от няколко месеца насам не може да звъни,а само да приема повиквания.. Също така 1 седмица може да праща смс-и.. на следващата просто не може да изпрати нито 1 смс,просто не се изпраща и това в продължение пак на 1 седмица..после пак си праща и всичко е окей и после ае пак... пфффф мн е гадно тфа и за 1 път чувам за такъв проблем.. не вярвам да се дължи на настойки защото почти точно през 1 седмица и спират смс-те... звъняла е и тя и аз на оператори ама нещо дрънкат глупости и те не си разбират кфо... исках да знам случвало ли ви се е тфа? и според вас на кфо се дължи...

MakeMeLaugh
10-17-2008, 13:35
Това изобщо това не е от М-тел!
Това ти е бъг в телефона.
Имал съм такъв. В случая моя телефон беше Сони Ериксон..

monityY
10-17-2008, 13:42
Това изобщо това не е от М-тел!
Това ти е бъг в телефона.
Имал съм такъв. В случая моя телефон беше Сони Ериксон..

Би ли ми обяснил при теб как седяха точно нещата? Пак ли така известно време можеше да пращаш смс,после неможеше? и как оправи проблема.. къде точно е тоя бъг в тела? в случая мисля че говорим за нокия...

MakeMeLaugh
10-17-2008, 14:12
Добре де.
Най-лесния вариант за тест - размение твоята сим карта в друг телефон. А в твоя сложи друга. Тоест направи трампа. И ще разбереш дали самия телефон прави проблем. (В което съм 99% сигурен).

На мен ми се случи със стария телефон, и на клинети също.

Друг вариант - нулирай си заводските настройки на телефона.

Друг вариант - картите с памет понякога правят адски странни неща с телефоните като почнат да издават багажа. Махния за 2-3 дена и тествай.

Друг - рестартирай си телефона просто - Всички телефони имат нужда на няколко дена от рестарт за да работят без проблем. Особено, ако е с операционна система.

Варианти бол - ти си на ход с действията Всички ваиранти съм срещал и работят. Обслужих те като клиент :P

6emet4e
10-17-2008, 14:30
Make_Me_Laugh ти даде доста добри съвети...И все пак ако нищо от това не помогне,просто го занеси в някой магазин на Хенди примерно-независимо дали е от оператора или телефона,трябва да ти съдействат.

TheCookie
10-17-2008, 18:17
И според мен е от телефона, а не от m-tel :)

sh3_1s_7h3_0n3
10-17-2008, 18:23
Ако пък толкова сте сигурни, че е от Мтел, защо просто не отиде до някой техен офис и не им обясни какъв е проблема? Какво значи "от няколко месеца не може да звъни", аз 1 ден да имам такъв проблем и веднага ще отида да се поинтересувам.. да знам дали поне причината е в моя телефон или от тях.
1 седм ще пращам смси, 1 не... айде бе! ;)

MakeMeLaugh
10-17-2008, 20:07
Ако пък толкова сте сигурни, че е от Мтел, защо просто не отиде до някой техен офис и не им обясни какъв е проблема? Какво значи "от няколко месеца не може да звъни", аз 1 ден да имам такъв проблем и веднага ще отида да се поинтересувам.. да знам дали поне причината е в моя телефон или от тях.
1 седм ще пращам смси, 1 не... айде бе! ;)
Ай на бас, че не е от М-тел ;д