PDA

View Full Version : Вси светии



viki_beb4ety
10-17-2008, 15:35
Еи хора наближава Вси светии.Кой 6те го празнува? С какво 6те се обли4ате кажете моля ви и само не запо4вайите бла бла това не било Християнки празник :)

MostHated
10-17-2008, 15:45
аз на даскало казах че няма идвам а ако ми пишат отсъствия ще кажа че съм бил невидимия човек! :grin:

TheNewReligion
10-17-2008, 15:50
Мразя този празник и съответно не го празнувам. Супер тъпо ми се струва. 8)

DimovB
10-17-2008, 15:54
гадни турци
това православен празник ли е :-x

tigity
10-17-2008, 16:02
tfa e helloween :D amerikanski praznik :P az she go praznufam sus fr nai veroqtno namislila sum da se obleka kato angel 8-) :-) :oops: mn go 0bi4am tos praznik!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

krisiiiiito
10-17-2008, 16:07
не..нямам намерение да го празнуваМ!

ElisaDay
10-17-2008, 16:36
И аз нямам намерение да го празнувам.Никога не съм го празнувала.

GIRLWITHBROKENHEART
10-17-2008, 16:39
аз на даскало казах че няма идвам а ако ми пишат отсъствия ще кажа че съм бил невидимия човек! :grin:

:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

p0ps
10-17-2008, 16:47
Аз мн харесвам самия празник и самата идея за празнуване ама няма с кого да го празнуваам :( :(

GIRLWITHBROKENHEART
10-17-2008, 16:56
Аз мн харесвам самия празник и самата идея за празнуване ама няма с кого да го празнуваам :( :(

+1 и аз мн искам да го празнувам :grin: ,но вс казват ,че е глупост :(

DimovB
10-17-2008, 16:58
осъзнайте се, не сте шибани американци!

zvezdichkaaa
10-17-2008, 18:11
Е аз пък ще бъда облечена,като ученичка+ това празника си е номер 1!

mishmula
10-17-2008, 18:57
Той кога беше :-o

Blab
10-17-2008, 19:11
Искам на маскен бал, не празнувам чужди празници, но един маскарад би ме зарадвал. Даже, преди няколко дни разглеждахме костюми с един приятел. Подходяща тема ми се струва - "Литературни и филмови герои". :)

Miss_Fenty
10-17-2008, 19:49
как че е тъп празника уеее простациииии :lol:
Мн си е як,миналата година се облякох като вещица,сега незнам,ноо няма с кого да празнувам :(

GaBiIi__
10-18-2008, 04:43
И аз нямам намерение да го празнувам.Никога не съм го празнувала.+1

YourFavoriteDrug
10-18-2008, 05:10
ми и аз ше го празнувам :oops:
мисля нещо като вещица :D

xXxScreamxXx
10-18-2008, 06:57
абе сички казвате че не е православен празник бла бла ...
еми хууу де ...
аре кажете ми един наистина забавен православен празник щот аз не мога да се сетя ... някой на който да се забавляваш с приятелите и т.н.

по темата : хубав празник :) но най - верооятно няма да го празнувам 8-)

LadyCarameL
10-18-2008, 07:54
Хахаха Halloween не се празнува в БГ,умници.. 8-) Но който иска да си го празнува..

MissIndependent
10-18-2008, 08:14
На 31 октомври е. :) На мен ми харесва, но няма с кой да се празнува. :x[/i]

gabi_94
10-18-2008, 08:30
в моя град има един квартал дето го празнува всяка година и украсяват страшно готино, всички които се маскират ходят там и този път и аз ще ходя :grin: :grin: :grin: може и да не е християнски празник, но ми се струва забавно и ще празнувам с приятелите...май на вещица ще се правя и без това имам една сладка шапка такава, една черна перелина имам, абе супер ще стане мисля, после предлагам да постваме снимки :)

П.П. спрете да се карате че не бил православен празник :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x като не ви харесва си гледайте работата и не спамете излишно!!!!!!!!!

Blab
10-18-2008, 09:05
Просто не го наричайте "Вси светии", след като не празнувате празника, а просто се забавлявате.
А ние си имаме бая празници.(или е правилно да използвам минало свършено?)

zvezdichkaaa
10-18-2008, 12:52
в моя град има един квартал дето го празнува всяка година и украсяват страшно готино, всички които се маскират ходят там и този път и аз ще ходя :grin: :grin: :grin: може и да не е християнски празник, но ми се струва забавно и ще празнувам с приятелите...май на вещица ще се правя и без това имам една сладка шапка такава, една черна перелина имам, абе супер ще стане мисля, после предлагам да постваме снимки :)

П.П. спрете да се карате че не бил православен празник :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x като не ви харесва си гледайте работата и не спамете излишно!!!!!!!!!


Да съгласна съм после да постнем снимки аз ся съм си намерила 1 карирана поличка(ще я взема от 1 фр назаем) и мисля с някакви черни обувки и бели чорапи до коленете иии бяла блузка ама няква по-интересна,макар че още не съм я намерила...Абеее много яко ще стане...... :grin:

glupacheE
10-18-2008, 18:51
понякога се отчайвам.........празнуваме чужди празници а не познаваме собствените си традции............знаете ли че има в България подобно честване , но е запазено в малко градове - например в Разлог на Нова година сутринта ( 1 Януари) всички се пеобличат по някакъв смешен различен или страшен начин и най интересни са кукерите и минават през целия град и всяка махала обикаля и накрая се обявява коя е била интересната
http://photo.bansko.net/i-3084
http://photo.bansko.net/i-3081

Seducti0n
10-18-2008, 19:12
Сладките ми хейтърчета. (:

Аз пък ще си направия адски купон в даскало в полунощ и после едно малко афтър парти, само си търся ефектен костюм. :::

pIsaNkaTa_sTz
10-18-2008, 20:09
точно преди 30 мин с едни приятели повдигнахме въпроса за halloween и сиг ще се съберем :P само че нямам идеи за костюм ... предложения? :oops:

Seducti0n
10-18-2008, 20:14
Амиииии
можете да обиколите секс-шоповете! :::

8-) :lol:

sLaDkA_GrEsHkA
10-18-2008, 20:20
oyyy na koq data beshe ?

zvezdichkaaa
10-18-2008, 21:41
На 31ви,иначе и ние с приятели обмисляме идеята за купон,щото вече не сме на 6 да ходим по хорските къщи за бонбони :P ...

LiloTa
10-19-2008, 06:29
ние с моя клас точно тогаз сме на хижа и всички ще се облечем и ще празнуваме
:grin: :grin: аз смятам да бъда черна феичка или черен ангел *имах една рокличка с която всички казваха че приличам на феичка,но ако успея да си намеря крилца,ще стана черно ангелче :-D *



п.п И като не е християнски празник,кво??? Нещо не мог да ви разбера...Плюс това от къде на къде решихте че всички трябва да сме вярващи християни??? Бахти тъпото :D :D

jghgh
10-19-2008, 07:27
гадни турци
това православен празник ли е :-x

Определено не е православен, ама всякакви такива хейтъри дето едва ли не само за идеята плюят празника.. мисля че ще е готино да си го начукат.
Аз например нито православна, нито изобщо християнка съм, ама няма по-гот от тва с компанията да се гримирате като глупаци, да порнете малко и да се забавлявате.
Не е православен празник, но е празник, нали? Хората обичат да празнуват, в кръвта им е.
На разни смешковци които се мусят и си измислят поводи да хейтят... никога няма да им е весело май.
Надявам се сега да не ме изядете с парцалите, но аз Вси Свети го отбелязвам по някакъв начин. Не е "мой" празник, тъй като и християнка не съм, но си го празнувам. Те и мангалите не са християни, ама идват да искат яйца и отбелязват Великден, нали?

Миналата година на Хелуин във Варна бяхме едно 200 човека и само заради емоцията си струваше да бъдеш там - по-готиното беше че аз ги познавах повечето и си направих мнооооооого снимки. Имаше воини, мумии, вещици, всякакви облекла, ако някой от Варна е бил там сигурно знае за какво говоря. Изключителен спомен!
Тълпа хелуинци навсякъде! Беше много гот как бяхме запълнили центъра и се дживихме едва ли не като някакви сектанти. Аз помня че бях пийнала малко и някака жена ме интервюираше и т.н.
Абе беше си готино. И вихме, и пяхме. : D

Гот си е, аз ще го "празнувам" и тая година.

zvezdichkaaa
10-19-2008, 09:17
ние с моя клас точно тогаз сме на хижа и всички ще се облечем и ще празнуваме
:grin: :grin: аз смятам да бъда черна феичка или черен ангел *имах една рокличка с която всички казваха че приличам на феичка,но ако успея да си намеря крилца,ще стана черно ангелче :-D *



п.п И като не е християнски празник,кво??? Нещо не мог да ви разбера...Плюс това от къде на къде решихте че всички трябва да сме вярващи християни??? Бахти тъпото :D :D


Ако не успееш да си намериш можеш да поръчаш от тук- http://www.kuku-bg.com/product.php?product=563
А това става и като за фея,обаче е в бяло http://www.kuku-bg.com/product.php?product=519 :-P

LiloTa
10-19-2008, 11:38
гадни турци
това православен празник ли е :-x

Определено не е православен, ама всякакви такива хейтъри дето едва ли не само за идеята плюят празника.. мисля че ще е готино да си го начукат.
Аз например нито православна, нито изобщо християнка съм, ама няма по-гот от тва с компанията да се гримирате като глупаци, да порнете малко и да се забавлявате.
Не е православен празник, но е празник, нали? Хората обичат да празнуват, в кръвта им е.
На разни смешковци които се мусят и си измислят поводи да хейтят... никога няма да им е весело май.
Надявам се сега да не ме изядете с парцалите, но аз Вси Свети го отбелязвам по някакъв начин. Не е "мой" празник, тъй като и християнка не съм, но си го празнувам. Те и мангалите не са християни, ама идват да искат яйца и отбелязват Великден, нали?

Миналата година на Хелуин във Варна бяхме едно 200 човека и само заради емоцията си струваше да бъдеш там - по-готиното беше че аз ги познавах повечето и си направих мнооооооого снимки. Имаше воини, мумии, вещици, всякакви облекла, ако някой от Варна е бил там сигурно знае за какво говоря. Изключителен спомен!
Тълпа хелуинци навсякъде! Беше много гот как бяхме запълнили центъра и се дживихме едва ли не като някакви сектанти. Аз помня че бях пийнала малко и някака жена ме интервюираше и т.н.
Абе беше си готино. И вихме, и пяхме. : D

Гот си е, аз ще го "празнувам" и тая година.



абсолютно правилно....Аз също не съм християнка,нито мюсюлманка,нито каквото и да е било...И ще си го разнувам ако ще и още 10000 лайненца като тва да ми изръсят тая простотия...


lonely in my live аз също съм хвърлила око на тея черните крилца,но е потърся и по магазините :) Мерси,все пак :-)

mimsssssss
10-19-2008, 12:23
как че е тъп празника уеее простациииии :lol:
Мн си е як,миналата година се облякох като вещица,сега незнам,ноо няма с кого да празнувам :(
+1 i az bqh minalata godina ve6tica i taq sa 4ydq nqkoi 6e mi se vurje li pak na akula da se razkarvame taka po centura :D

Bianca
10-19-2008, 12:44
Едва ли ще го празнувам.

Addictive
10-19-2008, 12:46
В английксия ми ще си праим парти с костюми :grin:

Sparkle_diamond
10-19-2008, 16:48
вече трета година ще го празнувам много е яко :grin: :grin: :grin: , хич не ми дреме, че не е Християнски празник, никой не може да го забрани на никого.Само, че още не знам каква ще съм , мислих си за Джокера от Батман :razz: :razz: :razz: :razz: , не сериозно не знам :o :o

st1ka
10-19-2008, 17:30
..

zuzaa
10-20-2008, 08:52
празнувахме го 2 години с приятели по дворовете на къщите ни , беше супер забавно и се получи дори малко страшно .. вярно , че не е християнски , обаче никаде не е казано , че не може да се празнува.. а тая година може би ще го празнуваме в училище макар , че по-яко е нощем :)

Rebellion_Angel
10-20-2008, 11:25
Не го "празнувам". Просто си купонясвам и се кефя на единствения ден, в който е съвсем нормално да си като ненормален. :-D

Edit:
И моля, престането с глупостите от рода на "Не бил християнски. Бил американски и прочее." Съмнявам се, че повечето от вас са религиозни. Извинете, но свидетелството за кръщение не ви прави християни. Сещаме се за Бог само когато ни е удобно, нали? Знам, че вярата се проявява в различни форми. Но не мисля, че е правилно да я намесвате в момента. И какво когато не е християнски празник?
Извадка от конституцията:
" (Чл.12) (3) Традиционна религия в Република България е източноправославното вероизповедание."
Традиционна, но не и официална.
Никой от нас не "празнува" Хелуин от религиозност. Всички го правят заради купона. Бил американски празник? Българина, който е българин в сърцето си, няма да стане по-малко българин заради това, че един ден се е облякал като призрак и е купонясвал, нали?

Pliok0019
10-20-2008, 11:41
Не, няма да празнувам.

Има някакъв немски празник, през пролетта. Празнуваме го в училище. Преди 2 години бях фея..

mimsssssss
10-20-2008, 14:27
Не го "празнувам". Просто си купонясвам и се кефя на единствения ден, в който е съвсем нормално да си като ненормален. :-D

Edit:
И моля, престането с глупостите от рода на "Не бил християнски. Бил американски и прочее." Съмнявам се, че повечето от вас са религиозни. Извинете, но свидетелството за кръщение не ви прави християни. Сещаме се за Бог само когато ни е удобно, нали? Знам, че вярата се проявява в различни форми. Но не мисля, че е правилно да я намесвате в момента. И какво когато не е християнски празник?
Извадка от конституцията:
" (Чл.12) (3) Традиционна религия в Република България е източноправославното вероизповедание."
Традиционна, но не и официална.
Никой от нас не "празнува" Хелуин от религиозност. Всички го правят заради купона. Бил американски празник? Българина, който е българин в сърцето си, няма да стане по-малко българин заради това, че един ден се е облякал като призрак и е купонясвал, нали?
8)

PETET92
10-20-2008, 16:01
nikoga nesum go praznyvala ,no mi se iska nz 6t0 qky mi se vijdaa :-)

VilleBaby
10-20-2008, 16:55
be to koi den beee6e? kajete pls pls

Rebellion_Angel
10-20-2008, 17:00
be to koi den beee6e? kajete pls pls

31ви този месец. Т.е- другия петък.

desiiito
10-25-2008, 17:08
аз мин година бях на една вила и бяях :evil: и червена шапчица .. абее 359657 в едно ;d таз година май няма да се празнува ама иначе най-яко е кат си правиш костюма и да се напиеш после едно хубаво с повод без повод независимо какъв ми бил празника :smt003

MaLty
10-25-2008, 17:16
аа за да не пускам нова тема можете ли да ми кажете с кфо мога да си направя лицето БЯЛО? мерси предварително :)

bebeeeeee
10-25-2008, 18:42
в нашето училище всяка година се празнува (sun)
обаче аз сега съм заяк и незнам как да се облека и от къде да си взема костюм а пък имам огромно желание да прануваммм :cry:
и от къде да си взема костюм ??
преди малко гледах линковете за този магазин куку има ли такъв в бургасс???
дали ще се намери някои отзивчив човечец да ми помогне :cry:

Lian
10-25-2008, 19:44
правете квото знаете, аз не го празнувам...

Pagan_man
10-27-2008, 11:00
аз пък ще бида в един клуб, където един приятел dj. организира парти.
мисля да бъда военен съдист или нещо такова ( по индъстриал)

Pedigree
10-27-2008, 13:59
Ще бъда Смъртта. 8) 8-)

mar4ety
10-27-2008, 14:02
аа кога точно е празника 8-) 8-) 8-) 8-) :lol:

hgfh
10-27-2008, 15:12
кой те излъга така жестоко че е християнски празник ?

Lian
10-27-2008, 15:34
кой те излъга така жестоко че е християнски празник ?
Християнски е, само дето е католически....

Abigoria
10-27-2008, 15:56
гадни турци
това православен празник ли е :-x

Кви турци, кви 5 лева... о.О
Денят на Вси Светии си е католически празник и не се празнува само в Америка...
И доколкото разбирам от медицина, турците не са католици http://forums.linkbg.com/style_emoticons/default/lame.gif

ValzZi
10-27-2008, 16:01
на мен ми се струва забвно един ден в годината да имаш повод да се накичиш..
нищо че не е наш празник аз няма да го празнувам само ще се превърна в добродушно привиденийце.. :grin: :D :-D

traichevska
10-27-2008, 18:17
Аз си го празнувам всяка година.По традиция тази година пак ще бъде у нас. :D Аз ще бъда нещо средно между дявол и смърта. :lol:

Goddess
10-27-2008, 18:46
аа за да не пускам нова тема можете ли да ми кажете с кфо мога да си направя лицето БЯЛО? мерси предварително :)
Пудра на Catherine Arlley - 1-ви номер.
Супер бяла е. :-D
И не е скъпа. :)

darkness922
10-28-2008, 12:59
I Az mislq da go praznuvam s priqtelki 6te bade mn zabavno ... re6ili sme da se napravim na ve6tici 6te zapalim ognen krag v koito 6te sme .... 6te si napravim i helloweenski tikvi razbira se ... 6te se snimame mn ... i 6te ni e mn veselo xixixix OBOJAVAAAAAAM HELLOWEEEEEEEEENNNNN :grin: :grin: :grin: 8-)

Locci
10-28-2008, 17:16
не..нямам намерение да го празнуваМ!
+1