PDA

View Full Version : Гадже от класа



darking
10-17-2008, 16:59
Чудно ми е дали някой е имал гадже от класа си и ако да, то моля да каже какви са плюсовете и минусите, и въобще такава връзка може ли да просъществува дълго :?

Andreev
10-17-2008, 17:01
е па ония ден имаше такава тема бах та в ретарда

slim__shadygirl
10-17-2008, 17:18
е па ония ден имаше такава тема бах та в ретарда
то всеки ден има по 10 такива :-x

scoobydors
10-17-2008, 17:24
Не съм имала ама си мисля че така бързо ще си омръзнем :?

krisiiiiito
10-17-2008, 17:29
какво значение има дали сте от един и същи клас или не ?? .. а това че бързо ще си омръзнете - зависи само и единствено от самия човек

mir4eto93
10-17-2008, 17:31
Да ви имам проблемите! :x И какво като е от класа, това означава ли, че не е свестен и че нищо не може да се получи?! Пфф тъпа работа :-x

YouR-Life
10-17-2008, 17:36
Ами аз не съм имала, но мисля че когато всичко свърши ще е някакво супер сконфузно като всеки ден се виждате в даскало.

tigity
10-17-2008, 17:42
ti she ni kajesh :D :D :D

Abbie_Broken
10-17-2008, 17:42
Според мен е мн. гадно да ходиш с някой от тфоя клас. Да, вярно, че по някакъв начин класа се сближава, когато има двойка в класа [въпреки, че си зависи мн. и от хората], но кат скъсат е shit по много причини. Но ако ти би искала да ходиш с някой от тфоя клас, моят съвет е да не казвате на мн. хора...

elsy
10-17-2008, 17:44
Бе не ме кефи идеята 8-) А и наистина после ще е гадно, ако скъсате...

ZuCkI
10-17-2008, 17:49
Аз имам гадже от класа :D година и половина (не сме си омръзнали)и ако случайно скъсаме не смятам че ше е конфузно :D 8-)

CenCe
10-17-2008, 17:59
Да имала съм :) И не сажалявам за нищо... Преди това бяхме приятели, сега отново сме. докато ходехме отношението на другите към нас не се промени, пък и никак не ни беше зле да съчетаваме полезното(задължителното ходене на даскало) с приятното :oops: Всичко продължи месец-два и не мисля, че скъсахме защото си омръзнахме.. :-) А най яко е да сядаш до него на последните чинове :oops:

Sweet_Play_F
10-17-2008, 18:02
Нямам против такива връзки :)

NF_D
10-17-2008, 18:48
Аз имах в края на 7-ми клас когато щях да се местя в друго даскало.И както се очакваше падна се в моя клас. :D :D
Ма просто не си говориш с нея нищо друго няя стане да не е единствената. има още 20 човека спокс 8)

temptati0n
10-17-2008, 19:01
Ами наистина зависи от човека....а за след като скъсате (тоест...АКО скъсате :D ) може да ви е неудобно да се виждате всеки ден... поне за мен би било... :oops:

Seducti0n
10-17-2008, 19:30
Не съм имала такава връзка и може би дълбоко в себе си, не искам да имам.
Окей, отначало ще бъде супер сладко, но един ден, когато чувствата охладнеят, ще е много трудно да продължите напред.Ще са се изчерпали нещата, които са ви свързвали до този момент, но училището ще е в основата на всичко, то е тази непреодолима бариера.
Единствения начин да забравиш някого е да не го виждаш, а в ситуация като тази е невъзможно! :wink:

_crazy_baby_
10-18-2008, 09:29
Да имах с приятеля ми скъсахме преди няколко дена от един клас сме ходихме 7 месеца ами много ми е трудно защото се оби4аме наистина но имаме проблеми и неоже поне сега да сме заедно но за момента 4естно казано съм в някаква депресия и ми е много гадно като го гледам отстрани...

lady3
10-18-2008, 10:33
какво значение има дали сте от един и същи клас или не ?? .. а това че бързо ще си омръзнете - зависи само и единствено от самия човек :smt008 :)

insanity_666
10-18-2008, 13:28
Чудно ми е дали някой е имал гадже от класа си и ако да, то моля да каже какви са плюсовете и минусите, и въобще такава връзка може ли да просъществува дълго :?

не, не съм имала.
плюсовете са много. минусите може и да ги няма - това вече си зависи от хората.
в нашия клас имаше 2двойки. едните скъсаха - никаква промяна в отношенията им освен, че спряха да се натискат по коридорите. приятели са, разбират се перфектно. другите скоро ще направят 2 години от както са заедно и са все така щастливи и влюбени като в първия ден.

cba
10-18-2008, 15:21
Аз имах и да ти кажа докато бяхме заедно беше наистина мн хубаво... след като се разделихме стана мн кофти,защото пак всеки ден бяхме заедно,но вече не можех да го гушна и да му кажа колко го обичам,а трябваше да го избягвам известно време,за да можем и двамата да свикнем един без друг.

dqvolski_angel
10-18-2008, 15:41
пффф тва че сте от един клас хич не трябва да те спира! ами представи си какво можеш да изпуснеш?! от класа не от класа даваййй :grin:

6emet4e
10-18-2008, 18:13
Аз имах такава връзка и беше страхотно :) както каза някой по-нагоре "Съчетаваш полезното с приятното". Въобщее сега като се замисля нямаше в случая никакви минуси,относно наште отношения де.Имам впредвид че единствения минус беше че госпожите много се оплакваха :lol: На родителските среши само с тва занимаваха родителите ни :D Че сме се били разсейвали много,че не било прилично да се "натискаме" по-коридорите. :D
Аве общо взето беше супер яко.

Edit: Говоря в минало време НЕ защото сме се разделили,а защото вече сме в различни училища(за наше огромно съжаление)

JahSoldier
10-18-2008, 18:19
Имах .. И ми беше най - добър приятел .. После като го гледах всеки ден да се натиска с различна и лошо ми ставаше. Не си говорихме много дълго време. Нито дума! Но преди два - три дни се " здобрихме " и вече всичко е както преди да ходим ..

love_enrique
10-18-2008, 19:19
НЯМА плюсове!!!Най-голямата грешка в живота ми :oops: :lol:

MiSs_Na_BiSs
10-22-2008, 20:01
НЯМА плюсове!!!Най-голямата грешка в живота ми :oops: :lol: Бързо си омръзвате . . пък и ако евентуално скъсате е малко конфузно (особено ако не иска да ти остави на мира и постоянно те следи ) :? :? :? :? :? Но пък има и друг вариант..зависи от човека..но лично аз не го препоръчвам ! :) :)

Taraaa
10-22-2008, 20:05
Не не съм имала такава връзка с момче от класа ми.Но смятам че малко или много след като се прекрати една такава връзка ще е конфузно ако не за двамата то поне за единия .. Но да не се мисли за края на връзката , а за моментите когато сте заедно ..

Gold_Angel
10-23-2008, 18:15
:D ха ха било трудно... има и плюсове и минуси , но зависи и от ситуацията :-D Аз имам гадже от класа ми и сме от почти 2 години заееедно :grin: :grin: :grin: така че не се притеснявай, ако съученика ти е сладък :-D :-P

UNrealPoWeR
10-23-2008, 18:17
:D ха ха било трудно... има и плюсове и минуси , но зависи и от ситуацията :-D Аз имам гадже от класа ми и сме от почти 2 години заееедно :grin: :grin: :grin: така че не се притеснявай, ако съученика ти е сладък :-D :-P

Оооо намират ме за сладък :> ^^ :-) :grin: :razz:

soul1199
10-23-2008, 18:17
staraq se da nqmam,makar,4e minalata god.zamalko da stane,ami - site sa ,kato skusate 6e go vijda6 vseki den i 6e ti e gadno i o6e pove4e,ako e dryga :? + te moje da ste pove4e vreme zaedno

soul1199
10-23-2008, 18:18
:D ха ха било трудно... има и плюсове и минуси , но зависи и от ситуацията :-D Аз имам гадже от класа ми и сме от почти 2 години заееедно :grin: :grin: :grin: така че не се притеснявай, ако съученика ти е сладък :-D :-P

Оооо намират ме за сладък :> ^^ :-) :grin: :razz: :lol: :lol: 6e mi pi6e6 li li4no :oops: :oops: :oops:

UNrealPoWeR
10-23-2008, 18:25
:D ха ха било трудно... има и плюсове и минуси , но зависи и от ситуацията :-D Аз имам гадже от класа ми и сме от почти 2 години заееедно :grin: :grin: :grin: така че не се притеснявай, ако съученика ти е сладък :-D :-P

Оооо намират ме за сладък :> ^^ :-) :grin: :razz: :lol: :lol: 6e mi pi6e6 li li4no :oops: :oops: :oops:


и златното ангелче ще ти го набие целият :>

turnovskata
10-23-2008, 19:38
hodila sum s mom4e ot klasa i bqhme mn 6tastlivi :-) gotino be6e da sqdam s nego na posledniq 4in i da go durja pod oko est :P i ne skusahme 6tot si omruznahme i az misleh 4e 6te e kofti ama i dvamata se prestruvahme 4e ni6to ne e stanalo i taka...... sega sme po dobri fr ot kolkoto bqhme predi da hodim :-P :-P

ValzZi
10-23-2008, 19:40
звучи ми тъпо детско и смешно..но любовта си е любов

6emet4e
10-23-2008, 21:14
staraq se da nqmam,makar,4e minalata god.zamalko da stane,ami - site sa ,kato skusate 6e go vijda6 vseki den i 6e ti e gadno i o6e pove4e,ako e dryga :?
Вие ако от началото вече пресмятате края... :(

ChoCohoLiC
10-24-2008, 17:04
Кво значи гадже от класа, секи си има различни виждания :)

albb
10-24-2008, 18:24
Аз и моя приятел сме съученици вече 4та година :) ходим от почти четири месеца и мисля ,че си зависи от хората колко ще продължи връзката им!
Плюсовете са ,че се виждаме всеки ден, минусите:може би понякога някой и друг бъзик ама ако не се обръща внимание няма проблем!

Spider4eto
10-24-2008, 22:14
Наистина мн си зависи от хората, има едни сладури от съседния клас, които ходят от 8ми клас, а сега са 11ти :)

MartyParty
10-25-2008, 10:59
Плюсове:[
-имаш го/я по всяко време;
-знаеш къде да го/я намериш,ако ти потрябва;
-ако имаш нужда от помощ с някой предмет,при солидно желание и от двете страни можеш да получиш помощ;
-ако се раздрънка с някоя съученичка,хващаш дебелия учебник по лтература и му го стоварваш на главата;
Минуси(доста повече):
-след няколко месеца започваш да търсиш разнообразие;
-лошите страни и навици излизат на яве за по-кратко време;
-несъзнателно започвате да си обръщате повече внимание един на друг,отколкото на приятелите от класа.Те се цупят и става мазало,което после трудно се чисти..
-краят на такава връзка никога не е лицеприятен;
-ставаш прекалено зависим от другия;
-учителите ви намразват;
-няма усамотение;
-в началото на такава връзка успеха понякога пада;
-на родителските срещи да не започвам да разказвам какво става( или по-скоро след тях);

pepita87
10-25-2008, 15:46
Imah vruzka s moi biv6 suy4enik,v 9-ti klas.O6te ot purviq den(v novoto u4ili6te) se "sdu6ihme" 8-) Bqhme nerazdelni,stoqhme na edin 4in,abeee be6e mnogo gotino!Sled u4ili6te toi me izpra6ta6e,ve4er izlizahme..Vruzkata ni produlji po4ti godina...sled tova az se vliubih v drug,sednahme ...pogovorihme i stignahme do edinodu6no re6enie,da se razdelim.Ostanahme mn.dobri priqteli,do den dne6en az znam,4e moga da raz4itam na tozi 4ovek!!!

slunchiceto0
10-25-2008, 16:33
аууу не това е истинска катастрофа!няма пълноценна връзка,когаот момчето и момичето са в един клас..,нямат бъдеще..в моя клас..лично една двойка бяха по този начин.....нито с епоглеждаха..нито целуфки ни прегръдки..пълните простотий..а и дори да потръгне..след време като се разделите..няма да е същата хармония в класа..едната част ше мразят теб другата нея/него....тъпа работа е :D

girls_aloud_
10-28-2008, 18:12
не съм имала гадже от класа ми :? попринцип не намирам нищо лошо в това да са от един клас ако се харесват :) аз обаче не бих го направила поради простата причина че тия от моя клас изооообщо не ме радват :D

LitTleJ
10-28-2008, 18:49
Аз от класа не мога да си хвана гадже.Дори да ми хареса някоя на 2-рата седмица ми е омръзнала без да сме тръгнали пък какво остава ако тръгнем.

Aquamarine1349
10-28-2008, 20:44
всички мислите за последиците :o
а ако не скъсате .. \:D/ за мен си е ок да имаш гадже от класа си е ок :) кво ви интересува класа и учителите да не живеете за тях .. а това че ще си омръзнете може да стане и с гаджето което не е от класа ако за всяко нещо си казваме ''ако''.. да има там гадже да те радва пък дали е от класа или не все едно :) живейте за мига :smt008

4Pac
10-28-2008, 22:13
измий си гъза!

bobo_kaulitz
12-13-2008, 16:11
аз съм нямал но един приятел имаше и бяха заедно около месец и после си омрзънаха и скъсаха...

TooLittelTooLate
12-13-2008, 16:37
Имала съм, но не беше нищо истинско. Плюсовее са, че постоянно си с него/нея, но това е и минус, защото нямаш много лично пространнство. Ако си ревнив/а можеш да го/я държиш под око. Минусите, че когато скъсате става неловко и гадно или в моя случай-започвате да се храните постоянно, загубвате си приятелството и за да си го върнете отново, в по-малка степен ест., ви отнема около година...Но не искам да те отчайвам, зависи си от хората и от отношенията. :)

pandelka
12-13-2008, 16:44
Плюсовете са,че ще бъдеш много време с него... винаги ще е до теб..ще виждаш дали през повечето време ти слага рога и т.н ,но пък лошото е ,че тези връзки са много краткотрайни .. имн бързо ще си писнете. :)

MakeMeFeel
12-13-2008, 16:46
А нене .. Гадже от класа - НЕ , мерси ! :? Някак си .. не мога да си представя като скъсаме .. да съм в един клас с бившия си .. :?

TellMeYourName
12-13-2008, 16:50
Пробвах, ама не става работата, щях да откача по едно време 8-)

kykyto
12-20-2008, 18:09
Ами аз не съм имала, но мисля че когато всичко свърши ще е някакво супер сконфузно като всеки ден се виждате в даскало.
+ 9812789273729387754389829089784389579 8) имал

xXxScreamxXx
12-20-2008, 18:56
познавам едни хорица 9ти клас са . и ходят повече от 3 месеца ии минусите .. че в часовете са мн разсеяни :D :D

ThinkPink
12-20-2008, 22:09
ами има си и + и -
писва ти постоянно да си с него ... преди/по време на/след даскало .. после евентуално събота или неделя или пък и двата дни :? просто в един момент няма какво да си кажете ,почва да те дразни, защото не става нищо ново,всеки ден едно и също
ама това в случай че не си много хлътнал е проблем
виж ако наистина много го обичаш тогава какво по-хубаво от това да сте заедно по цял ден .. че и цялото време на света няма да ти стигне да му се нарадваш и да го нацелуваш
всичко зависи от това какво точно изпитваш към него
и за след късането
вариантите пак са два или приятели оставате,или спирате да говорите
хм но никога няма да могат да се върнат онези чисти приятелски отношения както в началото (тоест преди да тръгнете
) сте имали .. все ще се сещате за дадени моменти .. хубави или лоши и самият факт че виждате всеки ден човек който се опитвате да забравите малко усложнява проблема .. но времето всичко лекува .. или поне така казват хах
но като цяло вече съм против такъв тип връзки

5StaR
12-20-2008, 22:10
Без да съм чел темата - не си хващай гадже от твоя клас- нищо хубаво няма да излезе

beachy_bunny
12-20-2008, 23:25
на най- добрата ми приятелка .. майка и и татко и са били в един клас 5 години .. във 7 клас са тръгнали ... и сега тя е на 16(fr-ka mi ) и още са сiзаедно и не са си омръзнали ... голяма любов .. голямо нещо