PDA

View Full Version : Едно питане



Bukvata
10-17-2008, 17:24
Имам проблем с един мой добър приятел напоследък.Съученици сме в един клас.Последно време иска постоянно да си учим заедно,да му обеснявам уроци и тем подобни.Мисли ме за най-добрия и най-знаещия.Аз обаче искам малко свободно време както всеки човек.Когато му кажа, че немога по една или друга причина ,да си учим заедно,той се сърди.Казва ми,че го лъжа.Мисля си,че иска да препише всичко наготово от мен и да ме използва.Незнам какво да правя,как да постъпя.Аз ли съм виновен и бъркам нещо или просто той не ми е истински приятел!

b00m
10-17-2008, 17:51
Явно не ти е добър приятел :] а и явно си 6 клас .....

mir4eto93
10-17-2008, 18:24
кажи му, че не ти е приятно и да престане и така ще видш до колко ти е приятел :)

MissitY
10-17-2008, 18:26
Явно не ти е добър приятел :] а и явно си 6 клас .....

+1 :x

Magichkaa_
10-17-2008, 19:29
Той този да не е малоумен ? #-o

Rza
10-18-2008, 05:11
Имам проблем с един мой добър приятел напоследък.Съученици сме в един клас.Последно време иска постоянно да си учим заедно,да му обеснявам уроци и тем подобни.Мисли ме за най-добрия и най-знаещия.Аз обаче искам малко свободно време както всеки човек.Когато му кажа, че немога по една или друга причина ,да си учим заедно,той се сърди.Казва ми,че го лъжа.Мисля си,че иска да препише всичко наготово от мен и да ме използва.Незнам какво да правя,как да постъпя.Аз ли съм виновен и бъркам нещо или просто той не ми е истински приятел!
според мен те харесва :(

temptati0n
10-18-2008, 08:47
Явно не ти е добър приятел :] а и явно си 6 клас .....

Също +1 :P

chocoleptic
10-18-2008, 09:30
Имам проблем с един мой добър приятел напоследък.Съученици сме в един клас.Последно време иска постоянно да си учим заедно,да му обеснявам уроци и тем подобни.Мисли ме за най-добрия и най-знаещия.Аз обаче искам малко свободно време както всеки човек.Когато му кажа, че немога по една или друга причина ,да си учим заедно,той се сърди.Казва ми,че го лъжа.Мисля си,че иска да препише всичко наготово от мен и да ме използва.Незнам какво да правя,как да постъпя.Аз ли съм виновен и бъркам нещо или просто той не ми е истински приятел!
според мен те харесва :(
Ама те са две момчета ..
Не че е изключено,де ..


8-)

MaLty
10-18-2008, 09:42
приятелят ти е гей :? 8-)

XxMyselFxX
10-19-2008, 10:45
приятелят ти е гей :? 8-)

+1