PDA

View Full Version : Не е честно....



Polska
10-17-2008, 17:45
Обичаме тези, които бягат от нас, а бягаме от тези, които ни обичат!“
Интересно ми е защо става така? Ето, на мен оня ден ми се случи отново, един от най-добрите ми приятели ми каза, че е влюбен в мен...а много добре знае, че аз си искам друг (с който, може би, е невъзможно да се получи нещо вече). И се оказва, че изречения от сорта " нали знаеш, че отношението ми към теб няма да се промени" са пълна глупост....още на другия ден почти не ми говореше...Защо тряабва да загубя отново най-добрия си приятел? :cry:

KpucuTo0o92
10-17-2008, 17:56
мн добре те разбирам но е така като разбереш нещо такова отношенията винаги се променят и да не е честно но не може да се направи нищо :-D

mynichka
10-17-2008, 17:56
на мен ми се случи същото ..беше преди около година може би 2 ..и си седяхме аз и най-добрия ми приятел тръгна да ме целува ..аз станах и се прибрах
след 2 вечери той искаше да говори с мен - и точните думи бяха " оНя ден исках да те целуна " (а аз това го знаех , обичам го ..но само като най-добрия ми приятел ;(...) и аз му казах ..абе поговорихме , че не изпитвам абсолютно нищо , освен приятелство и да си намери момиче , което да го обича и преди да се приберем аз му го попитах "нали всичко си е както преди " и той да .. :( :( :( :( :( но на другия ден отиваме на кафе ( той е барман там ..) и аз отивам на бара с Н. и както всеки ден щях да пия фрапе ..ама той да ми го направи .. :( ии като ни видя уж най-добрия ми приятел каза на .. едно друго момче "Върви ги обслужи ТЕЗ" .. много страдах ..стана ми гадно ..а мислех , че сме най-добри приятели ..няма значение преживях го ;( но като се сетя и пак ми става някфо мъчно

mir4eto93
10-17-2008, 18:31
Аз преди време се влюбих в най - добрия си приятел, беше цяло мъчение, той ми разказва всичко от до, дори любовния си живот, аз също му казвам всичко и ми беше просто много болезнено да слушам за някое момиче, по което си падал и т.н. Сега вече почти не си говорим :(

Seducti0n
10-17-2008, 18:36
Защото ти го възприемаш като "твоят най-добър приятел", но всъщност отношението му спрямо теб е коренно различно и ти добре знаеш това.
Безмислено е да очакваш да изградите здраво и стабилно приятелство, защото следващия път, когато излезнете заедно и той те прегърне, ще му се подкосят краката, а ти просто ще усетиш аромата на парфюма му. :wink:

thefreak
10-17-2008, 18:53
Затова само приятели от същия пол, чиста работа.

balu4ka
10-18-2008, 08:07
[quote="ЦвЕтИт0"]Защото ти го възприемаш като "твоят най-добър приятел", но всъщност отношението му спрямо теб е коренно различно и ти добре знаеш това.
Безмислено е да очакваш да изградите здраво и стабилно приятелство, защото следващия път, когато излезнете заедно и той те прегърне, ще му се подкосят краката, а ти просто ще усетиш аромата на парфюма му. :wink:[/quote




:cry: :cry: :cry: :cry: +1

PePeLePew
10-18-2008, 08:28
а ето я и моята ситуация,която не е по-малко странна от другите.Запознах се с 1 момиче..... страшно готина и сладка ..... беше ми навита тогава,знаех го,но аз се хванах с нейната най-добра приятелка .... тогава 3мата излизахме заедно,а първото момиче си станахме най-добри пиятели въпреки че бях гадже с нейната приятелка,скоро се разделих с нея,мислех си да се опитам с най-добрата си приятелка,но сега ме е страх да опитам ...... страх ме е да не загубя приятелството й ..... не искам да прецаквам всичко ..... май ще оставя нещата така поне до лятото

samoubiika
10-18-2008, 08:45
Защото ти го възприемаш като "твоят най-добър приятел", но всъщност отношението му спрямо теб е коренно различно и ти добре знаеш това.
Безмислено е да очакваш да изградите здраво и стабилно приятелство, защото следващия път, когато излезнете заедно и той те прегърне, ще му се подкосят краката, а ти просто ще усетиш аромата на парфюма му. :wink:
+10000000000000 :(

винаги,ама винаги,приятелството м/у момче и момиче,за единия е повече от приятелство.все така се получава.
преди години бяг мн влюбена в най-добрия си приятел.винаги всичко си споделяхме и бяхме неразделни,но ето че отново ситуацията се повтяра..отново единия имаше по-силни от приятелска любов чувства.това бях аз.обичам го и до днес,но вече не е онази любов,която изпитвах...онази силната изгаряща любов...вече е безразличие към неговите чувства.преди се надявах той да ме харесва поне малко,поне от части да споделя чувствата ми...сега вече ми е все едно...може би го правя от страх,да не загубя най-добрия си приятел...

samoubiika
10-18-2008, 10:50
също така исках да добавя,че жените по принцип искаме сериозност...всяка втора жена твърди "искам сериозен приятел,който да ме обича безкрайно",но когато го погледнем и видим тоновете сериозност,с които се е заредил и любовта бликаща от погледа му,се плашим.сякъш "господи,имам чувството че и след смъртта пак ще сме заедно"...същото е и с момчетата,само че те си втълпяват обратното,че неискат сериозни приятелки...когато видят колко сериозно е момичето и какви са и намеренията си казват "неискам да умирам с тая" и също се плашат,но на края се женят точно за такива...сериозни и стабилни момичета!
всеки човек иска малко или много сериозност и стабилност от страна на другия,но не е важно колко си сериозен и стабилен,а каквси са взаимоотношенията ви и колко се обичате...времето не е важно...то както лекува така и отнема...

Blab
10-18-2008, 10:57
Много ме кефят индивиди(предимно, да не кажа само, момичета), които се правят на приятно разсеяни и незабелязващи поведението, намеренията на даден човек, използвайки го(защото правят именно това), само защото им е хубаво с него и не биха се лишили от това си състояние, заради нечие друго щастие.
За мен, няма ли откритост, няма приятелство. Точка.

Lacey_66
10-18-2008, 12:40
Аз преди време се влюбих в най - добрия си приятел, беше цяло мъчение, той ми разказва всичко от до, дори любовния си живот, аз също му казвам всичко и ми беше просто много болезнено да слушам за някое момиче, по което си падал и т.н. Сега вече почти не си говорим :(


:? :( :( :( оф и аз съм така .... ужас направо ... само където като че ли напоследък ми е дотегнало да слушам за другите и забелязвам нещо взех да се държа много хладно с него... 8-[ :-k :-k :-k :-# :-# [/list]