PDA

View Full Version : Нов стил .. ?



tItEufFf
10-17-2008, 18:28
Не знаех къде да пусна темата, тук или във "Всичко тийн накуп", но реших тук, не знам защо .. няма значение.
Напоследък забелязвам нова мода у момчетата. Не съм я виждала в интернет и никога не съм чувала за нея. Ако някой е по наясно, нека да ми обясни какви са, що са.. Значи..тези момчетата са задължително с дълги коси, някъде до врата и големи бретони. Обуват се задължително и само със гуменките на Converse, якетата им са тип "сако", но с качулка. Предпочитаните марки са: Rip Curl, QuickSilver, Levi's, Converse ..
Знам, че не мога да обяснявам добре. Но предполагам, че ако някой знае за такъв стил ще се сети, въпреки скромното ми обяснение. Благодаря :-)

Swinkenhoffer
10-17-2008, 18:42
напомня ми емо...

http://www.emo-styles.com/wp-content/uploads/2008/06/emo-boy-hair1.jpg

aма може и да не е. :D

JahSoldier
10-17-2008, 18:48
Стила е ФЕШЪН ! Емотата не са това, което ти описа. :?

lost_in_candyland
10-17-2008, 18:55
Това е просто мода. Защо трябва да е стил? Се едно при момичетата, тези който примерно обичат да носят повече тесни блузки отколкото широки да си имаха техен отделен стил, или тези който носят токчета от тези който носят кецове и маратонки. :)

one
10-17-2008, 19:01
:lol:

Nefarian
10-17-2008, 19:06
Хаха, Ripcurl са сърфистка марка, Quiksilver скейтърска, кораджийте и скейтърите носим таквиз! Конвърс и Левис са някви умрели фешънски

tItEufFf
10-17-2008, 19:12
Да, точно! Няква смесица са ... Не си боядисват косите в черно. Просто си мислех, че и на тоя мода може да й е излязло някакво име. Просто напоследък като ги гледам почнаха да си изравняват броя с този на емо-тата и за това.. :) Благодаря ви за отговорите

CocainCocktail
10-17-2008, 19:29
Това е просто мода. Защо трябва да е стил? Се едно при момичетата, тези който примерно обичат да носят повече тесни блузки отколкото широки да си имаха техен отделен стил, или тези който носят токчета от тези който носят кецове и маратонки. :)
Еми да точно това е стила. Примерно някое момиче носи само поли-това и е стил.Някое момиче винаги токчета и това пак. Трети се обличат по небрежно,други имат по стегнат и изискан стил.Точно това е стила.Дали ще е един човек ,дали ще са цяла СГАН пак си е стил.
А модата я диктуват по-известните фигури в тази насока (дизайнери)Примерно решава да направи лятната си колекция с апликации цветя и става модерно. Модерно е когато нещо се носи масово за един сезон.