PDA

View Full Version : Споделям ..може и съвети..!



iwhswgrs
10-17-2008, 18:47
Значи аз съм 10-и клас и в моя клас има едно момиче което много харесвам така сега да кажа няколко думи за нея:
значи тя наистина е много хубава и го казвам съвсем обективно много момчета от моя клас са я харесвали и само 1 от тях ходи с нея за известно време както и много по-големи са я харесвали абе тя е много хубава и също така е много мили и хич не е надута и е добродушна...та аз до сега не съм имал гадже и следователно не съм се целувал но този път си викам да правя нещо не да седя със скръстени ръце ..така преди не си говорехме много но в последно време се опитвам да я заговарям и да говоря всеки път когато мога и по скайп и пиша смисл и в даскало си говоря с нея и доколкото съм разбрал до сега по неиното поведение не съм и досаден...та мисля още да се сближа с нея да станем по-добри приятели и тогава да и споделя чувствата си ... но не знам как да направя това нито знам как да я поканя на среща и т.н.!Та искам да ви помоля да ми кажете как да деиствам то ест да ме посъветвате... и другото което много ме притеснява е че мисля че нямам шансове с нея ,значи не съм най-готиното нито най-хубавото момче но не съм и най-тъпото и най-грозното.... !Друго което ме притеснява е това че аз не съм се целувал а тя е и нз малко ми е неловко..!

mynichka
10-17-2008, 18:50
само не се комплексирай толкова ...тя може да те хареса такъв какъвто си ..естествен ..просто намери удобен момент и я питаи дали и се пия примерно Фрапе или ..каквото обича тя :) Успех

BlueCat
10-17-2008, 19:46
Моят съвет е в никакъв случай ей така докато сте в даскало да й кажеш, че я харесваш и че искате да сте заедно. Просто това е едно от най-тъпите неща. Покани я няколко път да излезнете и ако тя не ти откаже може да й признаеш! :) И не си мисли, че хубавите момичета си падат само по някви супер яки. Не е така! Пък и както казваш тя не е надута ;]

AR147
10-17-2008, 19:52
Моят съвет е в никакъв случай ей така докато сте в даскало да й кажеш, че я харесваш и че искате да сте заедно. Просто това е едно от най-тъпите неща. Покани я няколко път да излезнете и ако тя не ти откаже може да й признаеш! :) И не си мисли, че хубавите момичета си падат само по някви супер яки. Не е така! Пък и както казваш тя не е надута ;]



+1....абсолютно вярно

iwhswgrs
10-17-2008, 19:56
естествено че няма в даскало да и го кажа ..ако не стане това със срещите може на някои купон да й го кажа...въпреки че е рано за това...работата е че нз като и кажа какво изпитвам какво се очаква от мен?да я целуна ли?>

BlueCat
10-17-2008, 19:59
Абе само гледай да не й падне като гръм от ясно небе.

iwhswgrs
10-17-2008, 20:28
Абе само гледай да не й падне като гръм от ясно небе.

какво ще рече това??

temptati0n
10-17-2008, 20:41
Абе само гледай да не й падне като гръм от ясно небе.

:razz:

BlueCat
10-18-2008, 09:24
Абе само гледай да не й падне като гръм от ясно небе.

какво ще рече това??
Ще рече, че е добре да бъде подготвена, т. е. да подозира, че ти я харесваш. Защото на мен не веднъж ми се е случвало човек, с който съм си разменила само 2-3 думи за половин година и да ми каже в един слънчев ден, че страшно много ме харесва и т.н...

iwhswgrs
10-18-2008, 10:18
Абе само гледай да не й падне като гръм от ясно небе.

какво ще рече това??
Ще рече, че е добре да бъде подготвена, т. е. да подозира, че ти я харесваш. Защото на мен не веднъж ми се е случвало човек, с който съм си разменила само 2-3 думи за половин година и да ми каже в един слънчев ден, че страшно много ме харесва и т.н...

aхам .. а да попитам примерно ако и кажа че я обичам тва прекалено ли е?

elsy
10-18-2008, 10:29
^Не бързай толкова с това, че я обичаш... давай, по-полека нещата и постепенно всичко ще се получи :)

Quasar
10-18-2008, 10:32
ае зор ще ти е...тя има опит ти не...дори да тръгнете тебе няа ти стиска за доста не ща пък тя ще очаква доста...да не ти троша хатъра ама на някой много по опитен от тебе е трудно да се учиш...просто тя ще иска още и няма да стане работата...пък като сте в един клас след като се разделите (ооода да не мислиш че ще сте заедно винаги) ще се гледате всеки ден в училище...става крайно тъпо

pitonia
10-18-2008, 10:34
Абе само гледай да не й падне като гръм от ясно небе.

какво ще рече това??
Ще рече, че е добре да бъде подготвена, т. е. да подозира, че ти я харесваш. Защото на мен не веднъж ми се е случвало човек, с който съм си разменила само 2-3 думи за половин година и да ми каже в един слънчев ден, че страшно много ме харесва и т.н...

aхам .. а да попитам примерно ако и кажа че я обичам тва прекалено ли е?

уоу стига бе човек...тва са много силни думи...определено НЕТРЯБВА да го правиш...+ това искам да ти кажа да не се филмираш толкова много...тва е просто момиче...нормално човешко същество и щом казваш че е мила и добричка тва че се държи мило с теб незначи че те харесва,просто тя си е такава-добричка...недей да си даваш напразни надежди няма смисал.+ тва нз ти как изглеждаш но ако тя е неква чалгарка а ти някав метал или G-и трудно ще се получат нещата(неискам да те обидя или нещо подобно;)),но ако искаш по субективни мнения опиши себе си като характер,като тип момче,начин на обличане,какви са твоите интереси...опиши и нея по подобен начин и наистина ще ни е много полесно да ти помогнем...а относно целувките не се притеснявай тва си става отсамосебе си..просто ти иде отвътре така че спокс:)

iwhswgrs
10-18-2008, 10:41
ем тя не е чалгарка и аз не съм метъл не съм нито фешън и т.н. ми съм си нормален смисл не сме някакси съвсем различни по интереси и т.н. а какво ще рече да опиша себе си смисл на външен вид ли или?

a относно това с обичането просто питам защото да знам как са нещата попринцип .. и не си мислете че съм се надъхал че тя ме харесва то на мене попринцип това ми е проблема че нямам самочувствие така че трудно мога да бъда обеден че ме харесва...

pitonia
10-18-2008, 10:44
не бе човек...да се опишеш като характер,някви интереси,каква музика слушаш,как се обличаш,е такива работи...ако можеш опиши и нея по подобен начин...просто дай малко информация за себе си и за нея :wink:

iwhswgrs
10-18-2008, 10:46
не бе човек...да се опишеш като характер,някви интереси,каква музика слушаш,как се обличаш,е такива работи...ако можеш опиши и нея по подобен начин...просто дай малко информация за себе си и за нея :wink:

еми каква музика слушам горе доло сяква без чалга и метъл ....слушам хаус,dance,pop,retro.. и такива и тя горе доло такова слуша а иначе как се обличам..ми нормално се обличам тва как се обличам е много така общо казанао не съм както казах нито метъл,нито фешън,нито емо ...

Re5peC7
10-18-2008, 10:47
Моят съвет е в никакъв случай ей така докато сте в даскало да й кажеш, че я харесваш и че искате да сте заедно. Просто това е едно от най-тъпите неща. Покани я няколко път да излезнете и ако тя не ти откаже може да й признаеш! :) И не си мисли, че хубавите момичета си падат само по някви супер яки. Не е така! Пък и както казваш тя не е надута ;]

=D> +1

iwhswgrs
10-18-2008, 11:00
на външен вид: висок,със синио-зелени очи,леко руса коса,не съм дебел ,но не съм и някъв мускулест ...

iwhswgrs
10-18-2008, 13:45
:oops: :(

sextazy_baby
10-18-2008, 14:33
Трябва да бъдеш такъв какъвто си,нищо друго

snejana67
10-18-2008, 15:10
бъди себе си и давай желая ти успех :-)

iwhswgrs
10-18-2008, 18:04
еми ще се държа естествено но имам чувстовото че нищо няма да стане ..почвам да се отчаивам..

Obsession
10-18-2008, 22:16
Ениуей, ти хубаво искаш да се сближиш с нея, но гледай да не влезеш в ролята на най-добър приятел, защото от там измъкване (почти) няма. Намеквай и, че я харесваш, разсмивай я (без да се правиш на идиот!).
Преди мен казаха, че ще очаква доста от теб. Вярно е, но това не трябва да те спира, все от някъде се започва 8) So, good luck![/b]

DYNAMIC
10-19-2008, 00:51
разкажи нещо за нея..каква е..какво харесва..как изглежда..абе квото искаш 8-) за да дадем някви идеи

iwhswgrs
10-19-2008, 08:25
разкажи нещо за нея..каква е..какво харесва..как изглежда..абе квото искаш 8-) за да дадем някви идеи

еми как изглежда смисл хубава е не е ниска за момиче е висока някаде 170-172 см е какво харесва... ми вече за музиката казах за филмите разни комедии друго нз какво да кажа?!иначе аз не веднъж съм и казвал че е хубава по-различни начини

MiMcHeToOo
10-19-2008, 09:05
Аз не съм много ЗА връзките в училище. Разпадат се бързо и нищо не струват (поне повечето). Хубаво си помисли дали си готов за тва :?

iwhswgrs
10-19-2008, 09:05
още нещо което да кажа :доколкото знам от сигурен източник тя все още е девствена и чака подходящото момче..

iwhswgrs
10-19-2008, 18:08
добре след време ако я поканя на среща как трябва да подхождам към нея че да не е супер изненадана че я каня ??смисл как да и намерквам тънко че я харесвам???

Balmy_I
10-19-2008, 18:13
Не мисли само,че искаш да я целунеш с това най много да я стреснеш :-D Покания да излезете на кафе или на разходка не вярвам да откаже и когато сте сами...и кажи какво мислиш... :-)

iwhswgrs
10-19-2008, 18:20
Не мисли само,че искаш да я целунеш с това най много да я стреснеш :-D Покания да излезете на кафе или на разходка не вярвам да откаже и когато сте сами...и кажи какво мислиш... :-)

да де това добре ама тъй като аз досега не съм излизал на среща с момиче и нз някво странно ми е имам чувството че след време ако я поканя ще ми се изсмее в лицето или ще е адски очудено...(това със смееното баш при нея ме съмнява да стане)