PDA

View Full Version : Коса и килограми



gree_girl
10-17-2008, 20:21
Аз имам два въпроса и ще ги пусна в една тема, за да не пускам излишно 2 ... та по същество:

1.Имам дълга коса и се чудех как бихте ми предложили да я връзвам или някаква лесна за направа прическа, която не изисква прекалено много усилия, става за всекидневието на ученик и ... не се използват гелове, васки, пяни, щото не мога да ползвам.

2.Другия въпрос е за килограмите. Висока съм 1.67 и тежа 53-54 килограма ... искам да отслабна. Лятото бях на фитнес и без да ям сладко и тестено отслабнах. Но спрях и сега искам отново да смъкна 3-4 килограма, главно от корема(не че там са 3-4то кг де, но искам да ми спадне малко коремчето). 2 пъти в седмицата ходя на тренировки по баскет. Искам да ви попитам две неща: Ако в дните, когато не съм на тренировки ходя на фитнес, ще натоварвам ли много краката си и те ще ме болят ли(защото една приятелка я болят от седмици, заради голямо натоварване). И другия въпрос е ако тичам по 3-4 пъти в седмицата по 15 минути и без да спирам сладкото ще има ли ефект? И по-точно при коремчето или бихте ми предложили нещо друго?

Предварително благодаря за мненията и съветите ви. :-)

Bee*
10-17-2008, 20:52
Само на първия въпрос ще ти отговоря,защото за 2рия и идея си нямам.
Косата си можеш да я правиш на една дълга плитка(леле обожавам дълга коса сплетена на плитка),на кок,на две плитки,на опашка горе високо,долу ниско,можеш да си дигаш бритона(моя е дълъг,ама пак го дигам) назад с фиби.
Можеш също и с една оляма фиба да хванеш бритона назад..не мога да го обясня обаче :D

sugarrr
10-17-2008, 20:53
за твоя ръст това са напълно нормални килограми ... :-)

Jo_Ni_To
10-17-2008, 20:54
За отслабването и аз имам коремче и с коремни преси става работата не съм се отказала нито от сладко нито от тестени неща..Но трябва постоянност :( :( Иначе помага :) :)

jim_beam
10-17-2008, 21:05
kogato ti4a6 svalq6 ot cqloto tqlo no ina4e ako iska6 vidimi rezultati trbva da sore6 i sladkoto i maznoto i gaziranoto.... ;)
i da 6te se natovari6 ako hodi6 i na fitnes i na trenirovka... :)
aide kasmet macka :-)

gree_girl
10-18-2008, 18:10
Ами с коремни при мен не става ... :( Притеснявам се да не би да си пренатоваря краката и де започнат да ме болят. Ами да прави сте, че са нормални, но аз искам да отслабна в коремчето, а там преси не ми помагат. А за косата също благодаря, аз съм доста непохватна като става въпрос за прически и коси :D
Иии така, благодаря на всички за коментарите ви! :-) Ако някой се сети и друго може да пише, мерси на всички! :-)

varnen4e
10-18-2008, 19:40
И на мен по принцип ми е интересно дали може да се поддържа коремчето в добра форма само от коремни преси?

gree_girl
10-18-2008, 19:58
Ми ако няма мазнинка, може щото с коремни се стяга. Но ако има мазнинка с коремни не става, тя трябва да се стопи, а тва ще стане с тичане.

jim_beam
10-21-2008, 05:54
varnen4e e prava... ne trbva da iam maznini... ina4e moje no trbva da pravi6 osven obiknovennite presi i tezi koito sa nakrivo za strani4niq koremen muskul... a v fitnesite ima edin ured (ne se se6tam kak se kazva6e sega..) koito e za koremni presi i tam e mn podhodq6to za poddrajka za6toto moje da se regulira polojenieto na krakata i kolkoto po nagore sa te natovarvaneto e po golqma.. ;)

mimsssssss
10-21-2008, 11:15
За отслабването и аз имам коремче и с коремни преси става работата не съм се отказала нито от сладко нито от тестени неща..Но трябва постоянност :( :( Иначе помага :) :)
+1 (поне месец два)

MimOSiNitY
10-21-2008, 17:14
za 1 vypros . . . nqm predstava :lol: a za 2 mislq 4e tegloto ti e normalno ama kakto i da e. Vmesto da dava6 pari za fitnes bqgai v nqkoi park po polovin, edin 4as na den ili prez den az taka stanah 49/50kg i sym 1.66 ;) E zavisi i ot strukturata na 4oveka

gree_girl
10-21-2008, 19:28
za 1 vypros . . . nqm predstava :lol: a za 2 mislq 4e tegloto ti e normalno ama kakto i da e. Vmesto da dava6 pari za fitnes bqgai v nqkoi park po polovin, edin 4as na den ili prez den az taka stanah 49/50kg i sym 1.66 ;) E zavisi i ot strukturata na 4oveka
А нещо в храната ограничи ли се? Аз бягам вече 3 пъти в седмицата по 20 минути и ходя на 2 тренировки по баскет. Дано има някакъв резултат. А преди да започнеш колко кг си била?

CwalkIn
10-21-2008, 20:27
Най добре , ходи на тренировки по баскетбол , и отивай във парка за по 30тина мин.. но недей всеки ден , от претоварване ефект нЕма

MimOSiNitY
10-22-2008, 18:06
za 1 vypros . . . nqm predstava :lol: a za 2 mislq 4e tegloto ti e normalno ama kakto i da e. Vmesto da dava6 pari za fitnes bqgai v nqkoi park po polovin, edin 4as na den ili prez den az taka stanah 49/50kg i sym 1.66 ;) E zavisi i ot strukturata na 4oveka
А нещо в храната ограничи ли се? Аз бягам вече 3 пъти в седмицата по 20 минути и ходя на 2 тренировки по баскет. Дано има някакъв резултат. А преди да започнеш колко кг си била?

Бях 55-56 кила :D А относно храната , никакъв шоколад,газирани напитки и тесто(е,тестото не го бях ограничила много,обичам си бисквитките :D). Сутрин чаша мляко или някакъв плод, обяд:яйца или пилешко с някакъв зеленчук ; и вечеря: месо (ама да не е много мазно) Рабира се,понякога си позволявам и мааааааалко сладко (луда съм по шоколади) ама много малко и през уикендите.Един съвет : НИКОГА не гладувай !!! ;) защото после качваш двойно.Дано да съм ти помогнала аз така правех ;)

DiScOnEcTeD
10-22-2008, 18:28
една фр точна като теб ходеше на баскетбол и на фитнес и едвам издържа на тренировката беше клумнала

gree_girl
10-22-2008, 19:29
Нее и аз съм против глада. Защото не само, че се качват, но и това може да доведе до значителни здравословни проблеми. А здравето преди всичко! Сега почнах фитнес и баскет дан ода издържа и да има ефект.