PDA

View Full Version : Дрехи !!!



KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-17-2008, 21:11
ДА им еба майката начи .... много мразя да се мотам по магазини ама ко да се праи трябват ми панталони не официални обикновенни некви нормални и яке ми трябва и кецове....
тааа аре плс кажете вие от де си купувате постнете некви снимки ала бала....

remember_me
10-17-2008, 21:15
parvo kaji ot kade si :D

sladurcheto_11
10-17-2008, 21:22
az sam sashtata cql dn obikalqm i pak nishto ne haresvam :-)

splendour
10-17-2008, 21:41
daite mi pari p1k az se 6i si namerq de da gi izxar4a :D :D :D :D vij sq s nimki nq stane.trq go vidi6,da go probva6........... izlez s priqtelki taka 6te ti e po zabavno da obri6e6 magazinite :)

CandyCox
10-17-2008, 21:54
за кецове - Insomnia, Board shop, Parodia, Porky, Sabotage и т.н.
панталони има навсякъде... зависи кви точно търсиш...
якета има в същите магазини, но не знам дали са точно тва, което искаш (бордърски са..)
Само с обикаляне става... (:

Iria
10-18-2008, 09:41
Ами трябва да излезеш и да обиколиш! Няма как да стане. Ние не знаем какви дрехи харесваш. Чакаш всичко наготово. За google да си чувала?

П.П-Дори не каза и от къде си.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-18-2008, 10:26
off zlee 4uvala sum da rovih iz gogul i kvo-nishto! ot sfiq sum... az izlizam s fr est ama t pak e tupo po magazini

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-18-2008, 14:25
Ами трябва да излезеш и да обиколиш! Няма как да стане. Ние не знаем какви дрехи харесваш. Чакаш всичко наготово. За google да си чувала?

П.П-Дори не каза и от къде си.
ти зле ли си?

Dundy
10-18-2008, 14:38
Ами трябва да излезеш и да обиколиш! Няма как да стане. Ние не знаем какви дрехи харесваш. Чакаш всичко наготово. За google да си чувала?

П.П-Дори не каза и от къде си.
ти зле ли си?
ми не е зле,а си е права.Ние откъде да знаем какви дрехи носиш и ти харесват.Щом ти не си намерила ние ли да ти намерим

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
10-18-2008, 16:01
Ами трябва да излезеш и да обиколиш! Няма как да стане. Ние не знаем какви дрехи харесваш. Чакаш всичко наготово. За google да си чувала?

П.П-Дори не каза и от къде си.
ти зле ли си?
ми не е зле,а си е права.Ние откъде да знаем какви дрехи носиш и ти харесват.Щом ти не си намерила ние ли да ти намерим
abe kat ne neznae kvo da napishe i kvo da postne kvo se prai na interesna.... ZLE E
PISALA SUM VIE OT DE SI KUPUVATE I NEKVI SNIMKI EVENTUALNO CENI....
taka 4e are mlukvai i ne mi spami temata pove4e pederast!