PDA

View Full Version : daite mi savet



noheart
10-17-2008, 23:35
От 2006 г.се запознах с момиче от София.Аз родом съм от Бургас,в началото започнахме да се срещаме,да излизаме,аз кандидатствах в София приеха ме от първия път,и така започнахме учебната година,както аз така и тя имахме време за всичко,всеки миг прекаран заедно беше невероятен,но тази година се случи най-интересното,един приятел незнайно как разбира мобилния и и започва да пише посред нощите съобщения от мое име и най-вулгарни.В началото не обръща внимание но през лятото на един коктеил ми споделя за това,и аз се връщам в Бургас,срещам се с въпросното момче и ву споделям-той отрича,странното е че от този момент дори до момента никой не е писал повече.Но аз също така чрез познати в разни инстанции проверих оказа се че е той.Вече сигурен в човека споделих на нея,срещнах се и с него ужасна беше картинката на тази наша среща,въпреки всичко този човек не си признава и това е,и сега отношенията ни с това момиче са приключили заради него,как да постъпя за да продължи това което започна преди 2 години и по какъв начин да отмъстя на този човек

KpucuTo0o92
10-18-2008, 00:02
няма смисъл да му отмъщаваш-всичко се връща а по въпроса за момичето ами поговори с нея и й кажи че те не ти си писал тези съобщения обясни й всичко и тя ще те рабере айде успехи :-)