PDA

View Full Version : Да бъдеш или да не бъдеш...



OtherDimension
10-18-2008, 06:01
да си призная, провокира ме малоумната тема на хит2фит
благодаря за което
осъзнавали ли сте някога, колко може да бъде тънка границата(а може би не) между повърхностния селяндур и чисто и просто непукиста, извел се до едни високи нива
за да бъда по-точен ви давам следния пример:
ако попитам някой какво значи думата, примерно, "триумвират", селяндура ще ми отговори с "какво ми е на к*ра", защото него го вълнуват водката, син сити и дотам...
другият, свръх непукиста, превъзмогнал глупостта на простолюдието, би могъл да отговори по същия начин!
основните му функции са да хапва, да ходи до едното място, да спинка и т.н.
да прави каквото иска, когато иска, където иска
--
как мислите вие?
когато гледате дискавъри и ви кажат, че пчелата-майка може да снесе точно 37 яйца за 1 час, чувствате ли се по-добре, по-интелигентни и възвишени или просто не ви пука? пак ще си дръпнете сладко от цигарката, ще изпитате същото удоволствие от секса и т.н.

AutumnTears
10-18-2008, 06:08
na men mi dostavq udovolstvie da gledam Discovery, Animal Planet i Zone Reality
ne go pravq za da go razkvam posle na nqkoi prosto sa uspokoqva6ti :-D

MostHated
10-18-2008, 06:30
пуши ми се

Bianca
10-18-2008, 07:55
Малоумна.. Тц-тц.. 8-)
Според мен да си непукист не означава да не можеш да отговориш на ясно зададен въпрос като този за триумвирата, а просто да не те е еня за развитието на дадено нещо, за пропадналостта и подобни клишета.
А точно селяндурите се заемат да обсъждат това накъде отивала държавата и тем подобни.

Seducti0n
10-18-2008, 08:46
Хубава темичка. :)

Честно казано, не виждам особено голяма база за сравнение, между натуралния простак и непукиста.

Простака си е простак, с просташки манталитет, с просташки изразни средства и просташко мислене.

Непукиста е по-малкото зло, още повече-това да не ти пука, за почти нищо не те прави простак.Ако си интелигентна, всестранно развита личност, ще си намериш подходящите хора, с които да водиш разговори на ниво различно от битовото.С времето ще си създадеш много нови контакти, ще се обогатиш още повече от знанията на другите, въобще ще извлечеш полза от общуването с интересни личности.

В днешно време,когато един човек се определи като "интелектуалец" всички си мислят, че този някой е сухар, който не излиза по дискотеки, а посещава само театри, опери и изискани примери.
Е да, ама не.Може да си сред най-знатните бохеми и пак да знаеш супер много неща. (:

OtherDimension
10-18-2008, 10:11
хит2фит, да малоумна е, какво ти пука какво е доматът, важното е да е пресен и вкусен
Атака се доближава до темата най-много, май
Кръчмонавт, интересите им не съвпадат... поне аз така си мисля