PDA

View Full Version : Tarja Turunen



xXxScreamxXx
10-18-2008, 09:19
Ще ходите ли на концерта й ?!

ако някой все пак не знае ето и инфо :P
http://www.teenproblem.net/news/s/1321.html

http://www.ticketpro.bg/events.php?id=171

Като цяло какво мислите за нея ?!
Когато беше в Nightwish .. и сега ..

И също така какви са очакванията ви за концерта ?! :grin:

Gnidi4ka
10-18-2008, 10:04
abe tarja me drazni :-o ina4e v nightwish mn dobre zvu4e6e

Swinkenhoffer
10-18-2008, 10:39
Ще ходя аз, дам. Взех си билетче отдавна и съм в очакване. Страшно много я харесвам тази жена. Харизматична ми е просто... дори да не я слушам, пак мога да я зяпам с часове.
Имам големи очаквания за концерта, защото чакам този момент от 5 години... е, не баш този, ама и без Nightwish си е екстра. 8-)
Гледам, че имало огромен интерес и ще местят събиетието в 2 пъти по-голяма зала от предвиденото.

xXxScreamxXx
10-18-2008, 11:12
Ииии аз ще ходя :grin: Билета ми е от преди ... 4/5 дни :D и
аз като теб пор имам много големи очаквания за събитието :grin:

the_best_f
10-18-2008, 17:47
Таря е страхотна. Много ми харесва гласът й. Има нещо в нея, наистина е харизматична. На концерта няма да ходя, но знам, че е ще е мегаготин. :)

пЛюш!нкаАа~
10-18-2008, 17:54
Аз няма да присъствам,иначе Таря - Адски красива е:)
Поздрави.

xXxScreamxXx
10-27-2008, 17:46
Ааааааааййдеееееее хораа
УТРЕ Е ДЕНЯТТТТТТТТТ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
направо откачамммм 8-) 8-)

Swinkenhoffer
10-27-2008, 18:44
аз нямам с кого да ходя. :D
никой не иска да виси с мен 3 часа, за да се набутаме отпред..

едит: а, намерих. йее! 8-)

w!cK3D s!cK KiNG
10-27-2008, 22:01
Бих я чукал, нищо друго!

xXxScreamxXx
10-28-2008, 11:22
Бих я чукал, нищо друго!

Ми ... кат ти гледам поста .. и начина на мислене ..
ти 1во 4е си адски загорял ... (пъъ и няя да те огрее уееееее 8) )
Ииииииииииии 2ро ... само за тфа ставаш ;)


8)

AutumnTears
10-28-2008, 12:43
oh ide mi da se samoubiq kato se setq 4e ne moga da otida

w!cK3D s!cK KiNG
10-28-2008, 14:27
Бих я чукал, нищо друго!

Ми ... кат ти гледам поста .. и начина на мислене ..
ти 1во 4е си адски загорял ... (пъъ и няя да те огрее уееееее 8) )
Ииииииииииии 2ро ... само за тфа ставаш ;)


8)

Случайно да може да пее? Не мисля... това, че всяко второ хлапенце е фенче на НайтПиш не я прави добра певица... напоследък славата и взе да избледнява и за да си размърда репутацията напусна гореспоменатата група, с което си подписа смъртната присъда (в смисъл, че вече надали някой ще чуе за нея... най-много от време на време да прави по някой концерт с някоя друга група и максимум 1 албум до края на кариерата и :))

NaskoKaulitz
10-28-2008, 16:27
След като Таря напусна Найтуиш, нито тя струва нещо без тях, нито те без нея-това все пак си е лично мое мнение :-)

Swinkenhoffer
10-28-2008, 21:09
Леле, чаках да я видя от 5 години.

Липсват ми достатъчно силни думи, за да опиша какво преживях! Някакво странно състояние между сън и действителност.. особено първите няколко песни. Тази жена е уникална. Трябва да си призная, че очаквах нещо сравнително спокойно, даже на моменти скучно. Ама не. :D Публиката беше НЕЧОВЕШКАТА!! Май Tarja не очакваше такова посрещане и остана наистина трогната. Беше много активна на сцената, куфееше, танцуваше.. показа невероятна класа, талант и положение, а в същото време беше и много близко до феновете. Страхотно съчетание, което е огромен плюс за всеки един изпълнител според мен.
Изпя личните ми фаворити от My Winter Storm - Boy and the Ghost, Die Alive, Minor Heaven, Walk Alone, Lost Northern Star, Sing For Me, Calling Grace... забравям някои. Бях много приятно изненадана, че изсвири на пиано Oasis, докато пя.
Но още по-важното за мен е, че изпълни и някои от любимите ми песни на Nightwish - Wishmaster, Passion and the Opera (!!!), Romanticide, Nemo (тука и най-умрелите се разкършиха :D), Оver the Hills and Far Away.

Надмина всякакви мои очаквания и изисквания. Пожелавам на всеки да изпита подобно чувство. :)

Пича зад барабаните беше ебати лудия. Май е някакъв известен в тези среди, и виждам защо, ама аз не го знам кой е... 8-)

w!cK3D s!cK KiNG, дано се ебаваш, щото звучиш безкрайно малоумно, хаха. :lol:

ScionOfStorm
10-28-2008, 21:15
Веерно ли немото бе, яко, не го беше обявила преди т'ва :) Радвам се, че хуу сте си изкарали, като се видим ще обясняваш, аз реших да пропусна :д

Swinkenhoffer
10-28-2008, 21:18
Веерно ли немото бе, яко, не го беше обявила преди т'ва :) Радвам се, че хуу сте си изкарали, като се видим ще обясняваш, аз реших да пропусна :д
верно, мари! с червените дрешки, с червен микрофон... всичко точно. 8-)

Nefarian
10-29-2008, 07:46
След като Таря напусна Найтуиш, нито тя струва нещо без тях, нито те без нея-това все пак си е лично мое мнение :-)
Хмм, за първи път съм съгласен с тоз

xXxScreamxXx
10-29-2008, 14:24
пор ... напълно ти пдкрепям мнението за концерта ...
невероятно беше наистина ... ;)
Ии .. публиката беше .. абе няям думи .. лудации :D

sisity__
10-30-2008, 08:31
Една приятелка беше на концерта :) ... и каза че е било невероятно, беше толкова развълнувана, че дори не можеше да опише какво е преживяла... :-)

From_Hell
10-30-2008, 18:38
пор ... напълно ти пдкрепям мнението за концерта ...
невероятно беше наистина ... ;)
Ии .. публиката беше .. абе няям думи .. лудации :D

Наистина невероятен :P нямам думи!Още ме държи еуфорията :-P
Барабаниста беше уникален ...както и таря :D

DeepWithin
10-31-2008, 11:46
Бих я чукал, нищо друго!

Ми ... кат ти гледам поста .. и начина на мислене ..
ти 1во 4е си адски загорял ... (пъъ и няя да те огрее уееееее 8) )
Ииииииииииии 2ро ... само за тфа ставаш ;)


8)

Случайно да може да пее? Не мисля... това, че всяко второ хлапенце е фенче на НайтПиш не я прави добра певица... напоследък славата и взе да избледнява и за да си размърда репутацията напусна гореспоменатата група, с което си подписа смъртната присъда (в смисъл, че вече надали някой ще чуе за нея... най-много от време на време да прави по някой концерт с някоя друга група и максимум 1 албум до края на кариерата и :))

Абе, ти чуваш ли се какво говориш?

1.Таря е показала отдавна, че може да пее и не престава да го доказва.

2.Nightwish са я ИЗГОНИЛИ.Тя не е напуснала по свое желание поради разни проблеми, които са възникнали още при записването на албума Wishmaster ако не се лъжа.

3.На концерта 28 октомри имаше не само познатата публика.Имаше зад мен възрастни хора, на които въобще не им личеше, че слушат такава музика, дори 3 бизнесмени, на които без да искам дочух разговора и знаеха доста неща за Таря.Плюс това залата беше сменена с по-голяма както знаете, което ще рече че хората проявяват интерес.Зала Фестивална е с 2 пъти по-голям капацитет от Универсиада.

4.Има 2 албума.В момента снима 3 видео което се казва Enough, а докрая на годината се очаква нов албум.С Doro Pesch започват някакъв нов проект.


Всеки е склонен да си мисли каквото иска, но моля ви се сега не ставайте смешни.

Blizard
10-31-2008, 13:03
Аз бях на концерта и взех автограф от виолончелиста Макс Лиля. До Таря не можах да стигна, макар че доста чаках. Това е най-прекраният концерт след Камелот, на който съм бил.
Има много хубаво видео от концерта, ама админа не дава да го постна.
Видях Таря да яде пица в гримьорната след края на концерта, заедно с барабаниста Майк Терана :D

nailslover
10-31-2008, 13:04
Много я харесвам .. страхотна е ! :)
Съжалявам , че не можех да присъствам на концерта .. :(
Беше ми много мъчно , когато я изгониха от Nightwish , но се радвм , че солокариерата й е успешна 8)

From_Hell
10-31-2008, 19:42
Определено.Подврала и страхотен състав :)

Marina__
11-05-2008, 09:22
Малко късничко се включвам май :) . Таря беше извънземна просто. В 2 поредни дни бях на 2 нейни концерта (да е жив и здрав татко, задето ми изпълни прищявката да ме докара и до София :-) ) и все още съм в екстаз хаха. Между другото, публиката в София беше уникална и много по-многобройна от тази в Белград 8). А Таря беше дооооста по-усмихната на софийския концерт - и няма как да не бъде, с тази публика :grin:.

HeavenSent
11-08-2008, 21:20
Концерта беше вееееееееееееееелик! Неописуемо преживяване! Най-хубавия ден в живота ми :grin: :grin: :grin: Мина толкова много време, а още ме държи :P