PDA

View Full Version : Харесва Ли ме ?? ПОМОЩ!!! ;(



mini_beby
10-18-2008, 09:52
здрвейте...problemyt mi e sledniq :-o haresvam edno momche ot 6 meseca... no toi nz dali me haresva :( :( predi 3 meseca se sre6tahme toi idva6e v na6ta mahla s priqtelite si i taka si govorihme... no posle doide lqtnata vakanciq i pove4e ne doidoha :-#

i e mnogo sramejliv :( prostoo prekaleno mogo kogato me vidi vednaga navejda glava :( ednа moita priqtelka pogovorila s nego i mi kaza che ne hodi s mene za6toto 1. e sramejliv i 2.kolebae se che priqtelite mu 6te se bazikat s nego 6toto naistina e mnogo sramejliv i priqtelite mu postoqnno se podigravat s nego :? :? i toi se vliae ot tqxx :? :? kogato sam na daskaloto postoqnno se gledame :) mNogo gO obicHam.. :cry: ... nai dobrata mi priqtelka vika 4e ako nqma6e nqkakvi 4uvstva kym mene nqma6e da se sramuva ot men.i nqma6e da idvat v na6ta mahla i nqma6e da me gleda postoqnno...

vie kak mislite... spored vas haresva li me... molq pomognete mi za6toto 6te otka4a ve4e... :cry: mersi predvaritelno... :wink:

mynichka
10-18-2008, 10:06
ем не съм гадателка :lol:

zelenooko_kote
10-18-2008, 10:10
лапешки истории :?

lady3
10-18-2008, 10:14
лапешки истории :? zemi govori s mego bre momi4e kato ti e takyv problem :? :? :?

westggirl
10-18-2008, 10:16
не сме врачки

LMSM
10-18-2008, 10:26
лапешки истории :?
Точно лапешки истории са тва :lol: :lol:

Quasar
10-18-2008, 10:40
кой клас си бе моето момиче...по принцип не чета постове на шльокавица ама видях две три по весели думи пр. "обичка" "приятелите ше му се смеят щото има гадже" начи сте на не повече от 12 :)
и пиши на кирилица.....а да а по темата...рано ви е още явно щом ви е срам от приятелите за това че ходите с някой....купи си кукла по добре ще е

Ev1l
10-18-2008, 10:40
Аа.. Научи се да пишеш на КИРИЛИЦА и тогава ще ти помогнем ! :razz:

Re5peC7
10-18-2008, 10:45
Според мен от това което прочетох, да харесва те, а по въпроса май едниственото нещо което можеш да направиш е да започнеш ти. Направи първата крачка, а след това той ще се отпусне, повярвай ми ;) Нищо не губиш да опиташ :)

BaiToq
10-18-2008, 10:59
здрвейте...problemyt mi e sledniq :-o haresvam edno momche ot 6 meseca... no toi nz dali me haresva :( :( predi 3 meseca se sre6tahme toi idva6e v na6ta mahla s priqtelite si i taka si govorihme... no posle doide lqtnata vakanciq i pove4e ne doidoha :-#

i e mnogo sramejliv :( prostoo prekaleno mogo kogato me vidi vednaga navejda glava :( ednа moita priqtelka pogovorila s nego i mi kaza che ne hodi s mene za6toto 1. e sramejliv i 2.kolebae se che priqtelite mu 6te se bazikat s nego 6toto naistina e mnogo sramejliv i priqtelite mu postoqnno se podigravat s nego :? :? i toi se vliae ot tqxx :? :? kogato sam na daskaloto postoqnno se gledame :) mNogo gO obicHam.. :cry: ... nai dobrata mi priqtelka vika 4e ako nqma6e nqkakvi 4uvstva kym mene nqma6e da se sramuva ot men.i nqma6e da idvat v na6ta mahla i nqma6e da me gleda postoqnno...

vie kak mislite... spored vas haresva li me... molq pomognete mi za6toto 6te otka4a ve4e... :cry: mersi predvaritelno... :wink:
Ако можех да познавам разни
неща,сега щях да съм на Малдивите
с чаша Мохито в ръка,лежащ на шезлонг
на плажа и 2 топманекенки
щяха да ми дават да ям грозде 8-)

Lysander
10-18-2008, 11:11
Направи му свирка и ще разбереш. Ако му хареса, значи всичко е ок, ако не....

mini_beby
10-18-2008, 11:21
Благодаря на тези които ми отговориха "като хората".... не съм на 12 а съм на 15 години! момчето е на 17 години не че е малък... но просто се срамува... и аз не исках да ми кажите точен отговор,а просто исках да видя вашето мнение по темата...

westggirl
10-18-2008, 11:25
Благодаря на тези които ми отговориха "като хората".... не съм на 12, а съм на 15 години! момчето е на 17 години не , че е малък... но просто се срамува... и аз не исках да ми кажEте точен отговор,а просто исках да видя вашето мнение по темата..

mini_beby
10-18-2008, 11:35
{2 запетайки и едно "Е" много фатална правопосна грешка :razz: :razz: :razz: } не ми пука kakto si iskam taka 6te pi6a :grin: :grin: :-P :-P :-P

zelenooko_kote
10-18-2008, 11:40
лапешки истории :?

Rebirthing
10-18-2008, 11:40
Да щях да повярвам, че си на 15... за малко :lol: .Айде купи си едно "Барби" и си лапай биберона... дечко.

mini_beby
10-18-2008, 11:40
Благодаря на тези които ми отговориха "като хората".... не съм на 12, а съм на 15 години! момчето е на 17 години не , че е малък... но просто се срамува... и аз не исках да ми кажEте точен отговор,а просто исках да видя вашето мнение по темата..

а ти westggirl не ми търси правописните грешки а виж ти как пишеш :
"зимаш" 1 кит-кат и си го навираш там дето синя лампа не огрява..и няма да си губи феновете "щот" "сички" "ше те" последват
оригинален си като вафла боровец само туй ли знаеш ? шмокавец смотан :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D

mini_beby
10-18-2008, 11:42
Да щях да повярвам, че си на 15... за малко :lol: .Айде купи си едно "Барби" и си лапай биберона... дечко.
ако искаш ми вярвай :-D мислиш ли, че ме ебе :) :)

mini_beby
10-19-2008, 13:34
какво стана де нали много знаеше [westggirl] :-D замълча? :-D :razz: хич те няма търсиш ми правописните грешки ,но виж се първо сама себе си :-P :razz:

RoShaVoTo
10-19-2008, 15:13
какво стана де нали много знаеше [westggirl] :-D замълча? :-D :razz: хич те няма търсиш ми правописните грешки ,но виж се първо сама себе си :-P :razz:

Еми с тебе ли само да се занимава и с твойте лапешки истории?

mini_beby
10-19-2008, 16:47
какво стана де нали много знаеше [westggirl] :-D замълча? :-D :razz: хич те няма търсиш ми правописните грешки ,но виж се първо сама себе си :-P :razz:

Еми с тебе ли само да се занимава и с твойте лапешки истории?
ми щом не иска да се занимава да не ми пише отговор по темата :razz: да иде да търси правописните грешки на хората 8-) :lol: :razz: :D :grin: :-D :razz:

sasha_90
10-19-2008, 19:24
Може да те харесва,а може би и не.Препоръчвам ти сама да разбереш.Говори с него.

fasta4e
10-19-2008, 19:37
НЕ съм врачка , но сигорно те харесва , но щом му пука толкова много за мението на приятелите му е ЛОШО

MiMcHeToOo
10-20-2008, 02:27
Харесвам/обичам? Последно? Ти самата не знаеш какво изпитваш, пък тръгнала за него да пита...

Adelina
10-20-2008, 02:56
кой клас си бе моето момиче...по принцип не чета постове на шльокавица ама видях две три по весели думи пр. "обичка" "приятелите ше му се смеят щото има гадже" начи сте на не повече от 12 :)
и пиши на кирилица.....а да а по темата...рано ви е още явно щом ви е срам от приятелите за това че ходите с някой....купи си кукла по добре ще е
+1 8)

verdjitO
10-20-2008, 08:10
ми вероятно те харесва щом се срамува и идва до твойта махала. вероятно иска да се сближи с тебе :)

slunchiceto0
10-20-2008, 14:08
Разбирам те..момчето е срамежливо,защото не е свикнало на внимание,не е свикнало да комуникира с момичета и няма опит с тия неща....ии не знае как да постъпи,а и със сигурност те харесва,просот не знае как да подходи и според мен наистина ти трябва да направиш 1вата крачка..не го чакай него..защото той надали ще събере кураж:) е успех :P

mickelangelo
10-20-2008, 14:57
толкова ли е трудно .. просто го хващаш под рака казваш че ти трябва да го питаш нещо нападаш го зад ъгъла ...