PDA

View Full Version : Блутуут



mhmhmhmhm
10-18-2008, 11:12
Има ли некав начин чрез блутуут да си префърля от тела на компа ама без кабел?Смисъл без да се използва букса,щото ми е преебана?
И ако има кажете къде да търся и кво да кажа :D и колко пари?

Zveezdichka
10-18-2008, 11:51
gluposti
tova e se edno da si zemesh ot ekrana na televizora chips, ako ti se qde :o :o :o

mhmhmhmhm
10-18-2008, 12:01
Ми бях чула,че се инсталира няква програма с диск и си влкючваш блутуута.
Ае ако някой знае да пише

Obsession
10-18-2008, 12:03
Мии аз имам блутуут за компа, който се включва в USB буксата (ако така се казва). И коя е прее*ана, на компа или на тела?

mhmhmhmhm
10-18-2008, 12:09
На компа.
А такъв дето се включва в буксата просот не ми трябва..
аз кабел си имам,ама няма как просто с тази букса..

Obsession
10-18-2008, 12:11
Ми бях чула,че се инсталира няква програма с диск и си влкючваш блутуута.
Ае ако някой знае да пише

Еми то блутуута за компа е устройство, което се включва точно в буксата, но за да работи се инсталира програма (дават ти диска с устройството). И те работят заедно. Т.е. не е ли включен, няма как програматада ти свърши работа.

XceSS
10-18-2008, 12:22
Би трябвало да имаш няколко "букси" на компютъра.Погледни отзад

mhmhmhmhm
10-18-2008, 13:29
Хора,не искам съвети за буксата,а за блутуута.
Буксите са две една до друга,и са разделени с преградка,аз съм я избушила и вътре и двете съм ги избушила,така че оправия на буксите няма
Кажете има ли начин без кабел

mysterious93
10-18-2008, 13:53
Хора,не искам съвети за буксата,а за блутуута.
Буксите са две една до друга,и са разделени с преградка,аз съм я избушила и вътре и двете съм ги избушила,така че оправия на буксите няма
Кажете има ли начин без кабел

няма..аз също имам блутот и то има едно устройство което просто трябва да се вкара...освен ако нямаш компютър с вграден блутут :D

mhmhmhmhm
10-18-2008, 16:36
Еми ок...

IWPAMCs
10-26-2008, 08:25
Без букса!? No way, при всички положения най - малко ще ти трябва USB вход от компютъра ти. Сигурен съм, че имаш такъв - всяко PC има минимум по 2. Съмнявам се, че и двете са ти дали фира. От там на там всичко става елементарно. Отиваш в някой техно маркет, купуваш си един блутуут - 15, 20, 25 лева и те ти го дават в комплект с опаковка и диск :) (предполагам за опаковката знаеше) На въпростният диск има драйвъри за USB-то. Прибираш се във вас, инсталираш ги, включваш си блутуута на телефона, след което и блутуута на компютъра.
Успех! =;



ПС: Ако имаш блутуут, но нямаш драйвъри - пиши ми на ЛС, ще ти пратя универсални.

nejnaDROGA
10-26-2008, 10:08
Хора,не искам съвети за буксата,а за блутуута.
Буксите са две една до друга,и са разделени с преградка,аз съм я избушила и вътре и двете съм ги избушила,така че оправия на буксите няма
Кажете има ли начин без кабел

няма..аз също имам блутот и то има едно устройство което просто трябва да се вкара...освен ако нямаш компютър с вграден блутут :D
Или клавиатурата й да е с блутут ;) Ама ме съмнява да си смени клавиатурата само заради блутута :D
Между другото за по-лесно прати нещата,които ти трябват на някоя приятелка :) Нека тя ги качи на нейното РС и после да ти ги прати по скайп ;)
А може и компа да си занесеш на ремонт ... Няма да е зле ;)

didi168
10-28-2008, 07:42
e ti p1k samo edno usb li ima6 na kompa??? :? :? :?

mhmhmhmhm
10-29-2008, 20:01
Без букса!? No way, при всички положения най - малко ще ти трябва USB вход от компютъра ти. Сигурен съм, че имаш такъв - всяко PC има минимум по 2. Съмнявам се, че и двете са ти дали фира. От там на там всичко става елементарно. Отиваш в някой техно маркет, купуваш си един блутуут - 15, 20, 25 лева и те ти го дават в комплект с опаковка и диск :) (предполагам за опаковката знаеше) На въпростният диск има драйвъри за USB-то. Прибираш се във вас, инсталираш ги, включваш си блутуута на телефона, след което и блутуута на компютъра.
Успех! =;



ПС: Ако имаш блутуут, но нямаш драйвъри - пиши ми на ЛС, ще ти пратя универсални.

бях я забрайла тая тема,както и да е..


Абе вие не разбрахте ли,че съм ги избушила и двете-извадила съм им частите?!?!?!?!?!!?!?!?
И НА ДВЕТЕ.
ДВЕ СЪМ ИМАЛА И ДВЕТЕ СЪМ ГИ ИЗБУШИЛА.
НЕ СТАВА.

Пускала съм тема за това,НЕ ВИ ПИТАМ КАК ДА СИ ОПРАЯ БУКСАТА,питам ви за блутуута!!!!!!!!!!!!!

ебаси неразбраните хора,честно