PDA

View Full Version : HELP!.. Pravihme sex s prezarvativ iiiii................



Alabala16
10-18-2008, 12:28
iiiiiii sled kato svurshi vidq, che se e bil skusal, az otidoh vednaga
sled tova i se izmih hubavo ta vaprosat mi e
ima li nujda ot hapche... ili ne
predi 2meseca i polovina se beshe slu4ilo neshto takova
i az togava pih escapel.. dali moje sega pak da piq ?
ili :? :? :? :(

mynichka
10-18-2008, 12:33
много лошо ..честно да ти кажа незнам ..мисля , че половин година от първия ескапел ..не трябва да се пие друг ..по -добре се консултираи с лекар ..се пак тука няма да получиш много добър съвет ...

nekaf
10-18-2008, 13:20
избрахте ли му име вече? :-D

Misha91
10-18-2008, 13:22
избрахте ли му име вече? :-D

Много си гаден и шашкаш момичето допълнително.Соред мен мацка си го пийни ескапела,не знам година или половин трябва да мине.На опаковката май не пишеше подобно нещо.А и споко не е задължително да си забременяла..бебе не се прави толкоз лесно.

bobito_th
10-18-2008, 13:31
abe izvinqvaite ama mi e mn stranno 4e tyka vsqka 2-ra tema e "praihme sex s prezervativ ama toi se skasa..bremenna li sam" normalno e da se pritesnqva6 ama vzemi i se razrovi vav foryma ima hilqdi takiva temi :)

therichbitch
10-18-2008, 13:51
po prinzip moge6 da go pie6 ama ne e mn gelatelno 6toto moge da ti se povredi ne6to ne znam to4no ...ama taka sum 4uvala
:D

scoobydors
10-18-2008, 14:13
избрахте ли му име вече? :-D
:lol: :lol: :razz: :lol: :lol: :razz: :lol: :lol: :razz:
Не е хубаво да се смея, защото човек никога незнае...но :oops: :lol:

iliq_zgz
10-18-2008, 14:26
mi vnimavaite malko de baxti i xorata i predi 2 meseca pak se bilo slu4ilo mi kato znaete 4e se kasat sloji 2-3 ili vnimavaite malko neznaqt kak da si slojat prezervativa i sex praaat mi vnimavaite malko tva hap4e da ne e bonbon i da ne misli6 4e tuka xorata i da si bremenna 6te opraaat mi napravi test za bremennnost :? :? :?

summerlove66
10-18-2008, 15:07
... в същото положение съм .. :х .. и само да кажа че не сме виновни ние дету праат презервативите пълни ментета .. ;) .. не е хубаво иначе да го пиеш това хапче след като си го пила преди два месеца ... ама няма начин .. щото като гледам има голяма вероятност да си бременна :( .. пиини за всеки случай .. пък .. :( ..

CattleProd
10-18-2008, 15:26
Изглежда сериозно , разходи се до лекар .. да няма после ред сълзи , ред сополи

DiaboliC
10-18-2008, 15:32
... в същото положение съм .. :х .. и само да кажа че не сме виновни ние дету праат презервативите пълни ментета .. ;) .. не е хубаво иначе да го пиеш това хапче след като си го пила преди два месеца ... ама няма начин .. щото като гледам има голяма вероятност да си бременна :( .. пиини за всеки случай .. пък .. :( ..


Пък ако мине мине....бахти завършека "пък..." - по-добре нищо не казвай!
Най-малкото което е може да питаш аптекарката дали може да пиеш ескапела пак. Най-добре обаче на лекар!

alksndr
10-18-2008, 16:50
А ако испие хапчето какво може да стане смисъл нали го е пила
преди 2 месеца а може на 6.. значи не е препоръчително.. може ли да не подейства или да и стане нещо ???

DevilWish
10-18-2008, 16:54
Трябва да пиеш ,защото това ,че си се умила не помага.Сперматозоидите те атакуват толкова бързо ,че нищо не може да помогне ,един път попаднали в теб ,ако нямаш късмет вече ще са оплодили яйцеклетката ти ;) Така че ,пий хапче и следващият път внимавайте.За да ти се случва втори път ,явно ,че не използвате от най-хубаво презервативи.
И още един съвет ,ако си много време с този човек и ако майка ти знае ,за сексуалната Ви връзка по-добре взимай хапчета ;)

alksndr
10-18-2008, 17:02
Трябва да пиеш ,защото това ,че си се умила не помага.Сперматозоидите те атакуват толкова бързо ,че нищо не може да помогне ,един път попаднали в теб ,ако нямаш късмет вече ще са оплодили яйцеклетката ти ;) Така че ,пий хапче и следващият път внимавайте.За да ти се случва втори път ,явно ,че не използвате от най-хубаво презервативи.
И още един съвет ,ако си много време с този човек и ако майка ти знае ,за сексуалната Ви връзка по-добре взимай хапчета ;)

да но може ли да и стане нещо от хапчетата (нали го е земала наскоро пак това хапче)

sLaDkA_GrEsHkA
10-18-2008, 20:04
mi vnimavaite malko de baxti i xorata i predi 2 meseca pak se bilo slu4ilo mi kato znaete 4e se kasat sloji 2-3 ili vnimavaite malko neznaqt kak da si slojat prezervativa i sex praaat mi vnimavaite malko tva hap4e da ne e bonbon i da ne misli6 4e tuka xorata i da si bremenna 6te opraaat mi napravi test za bremennnost :? :? :?

2-3 :razz:

chokolate_girl
10-18-2008, 20:43
8-)

hiro
10-19-2008, 05:10
Консултираи се с лекар