PDA

View Full Version : Дайте мнение



niki_90
10-18-2008, 15:41
Влюбих се в едно момиче, обаче винаги като и кажа какво чувствам към нея тя казва, че иска да сме само приятели... Обаче на моменти имам чувството, че и тя изпитва нещо към мен, защото постоянно ме ревнува(тя сама си го каза) и то от всичко без да има причина дори и след това следва една караница и обяснения... Държи ми сметка за всичко, къде ходя, с кого и прочие... Сърди ми се постоянно и то за всякакви простотии и на мен ми е много кофти, защото я обичам повече от всичко и съм готов на всичко за нея. Не мога да я разбера, дайте вие мнение по въпроса :(

nicolepcd
10-18-2008, 15:44
Май и тя не знае какво иска :-o

SuNsEt
10-18-2008, 15:58
Дам,тя не знае какво иска...Но да решава по-бързо,че ако си останете на това положение,измъкване няма.

snejana67
10-18-2008, 16:01
8) дай и време и не пропускай да й доказваш чувствата си :-o

niki_90
10-18-2008, 16:05
Значи да имам някакви надежди :grin: Ама тя пък отрича всичко...тъпа работа, просто не мога да я разбера какво иска...

nejnaDROGA
10-18-2008, 16:05
Защо пък да не знае какво иска?! :-o
И аз съм имала подобна ситуация :o Когато бях на 15 год. най-добрия ми приятел ме харесваше (да не кажа обичаше),но аз исках просто да сме приятели (БФФ) ... Базикали сме се с неща от рода "мило,слънце" и т.н. пред останалите,гушкал ме е,но не е имало нещо повече и въпреки това аз също го ревнувах,защото ме беше страх да не го загубя като приятел :( След време започнах да изпитвам по-различни чувства към него (започнах да го харесвам и т.н.) и на няколко пъти съм си разкривала чувствата пред него (за което съжелявам),но знаех,че е по-добре да не сме заедно,защото след това няма да сме същите БФФ :(:(:( ...
Е в крайна сметка вече и "Здрасти" не ми казва ама ... :( :( :(

sasha_90
10-18-2008, 16:16
Струва ми се,че те харесва,но не иска да е с теб...или просто не знае какво иска.

sextazy_baby
10-18-2008, 16:21
Определено не знае какво иска

dqvolski_angel
10-18-2008, 16:34
за какво ти е толкова ревнива приятелка? разбирай го и по двата начина - като фр и като гадже. а може би ако се пробвате няма да е така. поговори с нея пак най-добре

niki_90
10-18-2008, 17:54
за какво ти е толкова ревнива приятелка? разбирай го и по двата начина - като фр и като гадже. а може би ако се пробвате няма да е така. поговори с нея пак най-добре

Винаги като започна да говоря за това, тя сменя темата или се прави на ударена...

scoobydors
10-18-2008, 18:44
Защо пък да не знае какво иска?! :-o
И аз съм имала подобна ситуация :o Когато бях на 15 год. най-добрия ми приятел ме харесваше (да не кажа обичаше),но аз исках просто да сме приятели (БФФ) ... Базикали сме се с неща от рода "мило,слънце" и т.н. пред останалите,гушкал ме е,но не е имало нещо повече и въпреки това аз също го ревнувах,защото ме беше страх да не го загубя като приятел :( След време започнах да изпитвам по-различни чувства към него (започнах да го харесвам и т.н.) и на няколко пъти съм си разкривала чувствата пред него (за което съжелявам),но знаех,че е по-добре да не сме заедно,защото след това няма да сме същите БФФ :(:(:( ...
Е в крайна сметка вече и "Здрасти" не ми казва ама ... :( :( :(
Да... и на мен ми се случи същото :( с малката разлика, че поне здрасти си казваме все още.

6emet4e
10-18-2008, 18:51
Може би те възприема само като най-добър приятел и те ревнува"приятелски"един вид...
А може да те харесва и да има някаква причина да не иска да тръгне с теб...

MP
10-18-2008, 19:42
Просто те чувства по-близък,това не означава,че те обича.Трудно се разграничават приятелството и любовта между момче и момиче.