PDA

View Full Version : как да си начупя косата?



sladkoto_mime28
10-18-2008, 15:07
знам че има доста такива теми но във всички казвате : начупете си косата със пяна и я сушете със дифузер.. 1. каква пяна използвате и 2: кажете повече за процедурата с дифузера какви движения колко да суша?? 10x предварително :} :) :) :) и ефекта не го искам къдрав ами по-скоро начупен.. виждам доста такива момичета и все са изрусени-платине .. дали е нещо ефект от това или.. ??

TheGirlNextDoor
10-18-2008, 15:25
..може да опиташ с др вариант :) ..има кремчета за къдрици..слагаш си и си връзваш косата на кокче горе..ефекта поне на мен ми харесва :)

exclusif
10-18-2008, 15:29
аз лично съм изпозлвала до сега FARA (синя) и (червена) доволна съм повее от червената LONDA FREND (синя) и сега съм с DIPLONA (червена) тя също е хубава не съм използвала TAFT но съм чувала че е много хубава специално черната ,до колкото за дефузера моя нещо май не му е наред или аз нз как да го използвам :D за това не съм се правила с пяна и дефузер, но съм се къдрила като си направя косата на рокчета ,начупвала съм я като я смачкам и я хвана с шнолата зависи от самата коса ,но като я намокриш ти е достатъчно 30 мин или 1 час надявъм се да съм ти помгнала :-) :grin: :D

Jaffs
10-18-2008, 15:33
След като косата ти не е напълно мокра слагаш пяна. След това си навеждаш главата и с дифузера загребваш различни части от косата. Държиш докато изсъхне и така цялата коса. Сушиш на най-ниска мощност и най-висока степен на температурата. :)

За пяна мога да ти препоръчам - Happy Hair :)

TellMeYourName
10-18-2008, 15:37
с чук

sladkoto_mime28
10-18-2008, 16:51
А ако може да качите снимки с тоя ефект :] ii 10x otnovo :) :) :) :) :) :) :-)