PDA

View Full Version : Сериозна връзка... :Ь



KimBerLy1912
10-18-2008, 15:58
Ся толкова дни умуване имаше... Ще питам и тука пък квото излезе....
Според вас може ли всеки човек да има сериозна връзка... Навсякъде около мен слушам : Не съм готов/Не мога да имам сериозна връзка... :? WTF? Всъщност темата е за това че и аз бих го казала :D Нека не се офлянквам в мисли...
Идеята ми беше...възможно ли е човек наистина никога да не успее да се обвърже... ? И да съботира всяка своя връзка... Май не успях да обясня точно кво имам предвид...
Трябва ли ти точния човек за да се навиеш и да се чувстваш добре във връзката... Или наистина може да не си готов.. или да не можеш... И докога така?
Преди като чуех тия думи си мислих : "Само оправдания...Като иска да я/го зарязва...просто да го направи . " .... Обаче сега ми седят в по-различен аспект нещата...
Вие имали ли сте подобна връзка..."сериозна" :D която да е приключила защото сте се чувствали... ъ задушени...Разкажете:) А къде в цялата история е моногамията...Или просто ни писва само с човека до нас и искаме друг... :?
Наистина исках да си го обясня пък и на вас...тва което имам предвид :D Объркано ми е но наистина тия дни тва ми е много в акъла...
Или да изпия 1 студена вода и да забравя че го е имало тоя период :D
Предварително благодаря на всеки,който изяви мнение по въпроса... И на всеки,който се сдържи да ми тегли майните :oops: А..и сори за евентуалните правописни грешки : ))))

cinderella_gugutka
10-18-2008, 16:04
има.някои.дето.не.могат.да.х одят.с.някой.пове4е.от.месец-аз.не.съм.от.тях :grin: не
мога
да.обясня.що.се.полу4ава.так а :?

sasha_90
10-18-2008, 16:20
Има както такива,които искат и могат да поддържат сериозна връзка,така и такива,които не могат.

BlindedAngel
10-18-2008, 16:22
И аз не мога да съм с някой за седмица две...Никога не съм от типа само за секса и т.н.Когато връзката е дълга и се крепи на чувства аз лично се чувствам по - добре :)
П.П.Имам връзка вече от 10 месеца с любимата ми :oops:

MaMkaMy
10-18-2008, 16:28
Всеки човек е различен сам по себе си. Има ги всекакви!
0нова за задушаването...никой не обича да го преследват и да го задушават.в един миг просто ти писва и слагаш край,това е нещо напълно нормално според мене.Никой не може да ти казва какво да правиш или не...
Аз лично предпочитам да съм сам, отколкото да съм с някоя за 1-2 седмици или 1 месец... това е само загуба на време.Това до някъде обяснява сегашното ми положение :)

Adelina
10-18-2008, 16:38
ами преди и аз не бях по сериозните връзки ама е нормално тогава бях на по 15-16-17 години кой иска сериозен партньор във такова време пълно с приятели купони и лудории
Вече съм на 20 и от някъде 7-8 месеца имам сериозен приятел. Много ми е добре с него в крайна сметка се наживях на пиене и мимолетни връзки сега искам сериозен човек до себе си и с него ми е много добре.
ко ми се излиза пак мога да го направя с приятелки не ми пречи.
Харесва ми да имам някой до себе си, човек на който мога да се опра във всеки един момент. Всияко е с мярка нормално е с времето настъпва и това...
Яовек живее тинейджърските си години лудо а след това задълбочава с любовта това е най-доброто схващане за мен и съм на тоя принцип.
Е, щастлива съм :smt007 :smt007 :grin: :smt007 :) :smt007 :smt007 :smt007

exclusif
10-18-2008, 16:47
поринцип като харесвам някого го харесам дълго привързвам се към него винаги съм искала да имам по дълга връзка и съм за дългите връзки но досега съм имала само 1 дълга все попадам на момчета който да се каже са несериозони :( а видя ли че на него не му е добре с мен се чуватвам ууужасно но се налага до го скъсаш не трябва да се задалжявам да си с някой който не искаш :D ако ти си по подеобен начин изчакай ден два и ако си пак така и докато се целувате и прегращате и каквото там правите и няма тръпката и си мислиш с него или без него :? май правилния отговор ще е без него поне според мен но не забравяй сам си решаваш! надявам се да помогна с нещо :grin:

HardlyAwakened
10-18-2008, 16:51
Аз обичам дългите връзки изплънени с наслада и страст, но УВИ, не попадам на такива момичета и от около година съм сам .. 8)

6emet4e
10-18-2008, 17:18
Ами при някои е само до време,а и попадане на неподходящи приятели/приятелки.
Естествено има си и случайте с вечните ергени...

Bellatrix
10-18-2008, 17:27
Никога май не съм искала несериозна връзка. И не е вярно онова, което каза Adelina, че на 15-16-17 никой не иска сериозни връзки :shock: Аз съм на 16, а си ходя съвсем сериозно с 1 момче от половин година. Зависи от човека до теб. Ако той те притиска и те кара да избързвате-връзката ще е задушаваща и краят ще дойде бързо, но... С правилният човек, нещата се подреждат :)

MaLkaTa_LaDy
10-18-2008, 18:11
Относно сериозността на връзката - не знам, не съм имала връзка, но когато някой ти каже, че не е готов за каквото и да е било, има два случая - или му се случва за пръв път и го е страх, или си търси оправдание. Аз лично с първото момче, което харесваш сериозно не исках да се поличава нещо, защото наистина не се чувствах готова.

SunShinePearl
10-18-2008, 18:31
ами имах един съсед той почина,никога не е имал приятелка или нещо др(той беше на около 60-70 не помня мн добре бях малка) почина сам :( и никой не го бе грижа за него,мн зависи от хората някой на 14 др на 20- др на 50 може да намери истинската любов

marin4itu
10-18-2008, 18:42
На 16 години съм, а никога не съм била по кратките връзки, но все попадах на някви несериозни и не знаещи какво искат момчета. Но сега съм с едно момче вече почти 4 месеца и съм много щастлива! Това е най-дългата ми връзка.