PDA

View Full Version : Как да и го кажа,след следното



Nikneg
10-18-2008, 15:58
Здравейте,бих искал да ми дадете савет за следното:

В началото на тази учебна година (9 клас) се запознах с едно момиче,от новия ми клас.И то даже на 15 сеп. Първоначално я харесах на ваншен вид ,но после разбрах ,че от вътре е още по красива.
Незнам дали е савпадение ,но си ходихме на една посока след даскало, два пъти се срешнахме случайно. :)

Започнах да се влюбвам в нея :) ........ Личеше си и че та има симпатии към мен
:grin:
Тъкмо стях да и призная чувствата си когато:

Един ден и звъннах, да я питам какво прави и дали и се излиза,
тя ми каза че е с fr,.... попитах дали мога да доида
осетих че не исе искаше мн

Когато се срешнахме с нея имаше 2 момичета и 2 момчета
запознах се,

но след една минута разбрах че едното момче и е
гадже

:(
:(

след един час се разделихме и цял ден след това ми беше мн гадно
:-k ............

Следвастата седмица тя се даржеше по различно,.
пак си ходихме заедно но имаше несто различно...
:-k

...и така имасхе вече 3 седмици от както се запознахме.

НО.. в началото на тази седмица!!
Тя ми каза че е скасала с него( раз. не ми го каза толкова пряко,но можеше въобще да не ми казва ???/ странно...


Сега вече сам решил да и го кажа ,, но как???

Хрумна ми да я зажеда на кино или театър, но не ми много допада тази идея.

По добре ли е да я заведа на вечеря,а след това да се порасходим и да я испрата и да и кажа тогава????????????


Кажете ?????!! :)


а др е дали може да се извади заключение че ме харесва

ImmortalForever
10-18-2008, 16:01
Как ще я водиш на вечеря бре..да не сте 20 30 годинишни..Шо не ти допада идеята за кино..Много е добра.Ако не..излезте на кафе, или разходка в някой парк и й го кажи...Няма от кфо да те е срам..

luciferrr
10-18-2008, 16:03
Да, киното си е добра идеа :) и то много! :)

Nikneg
10-18-2008, 16:06
Нищо против нямам за кино или кафе ,но тогава не е сигорно че сте сме сами..!!

luciferrr
10-18-2008, 16:07
ми направи така че да сте...това е един от намеците

cinderella_gugutka
10-18-2008, 16:08
:lol: :lol: театър :razz: :razz: :razz:
покани.я.на.кино.или.да.се.н плускате.някъде.по.добре

sasha_90
10-18-2008, 16:16
Това за вечерята ми изглежда много официално и сериозно.Чрез нея може да я уплашиш.Така,че не я кани на вечеря!По-добре на разходка или на кафе.

MaMkaMy
10-18-2008, 16:18
идеята с киното не е добра в този случай. в киното няма как да и ги разкриеш тия чувства :D все пак хората ще гледат филма...
по-добре ще е да я заведеш на разходка (ако сте романтични-нека бъде романтична разходката) и малко по малко да и го кажеш.

Adelina
10-18-2008, 16:41
Как ще я водиш на вечеря бре..да не сте 20 30 годинишни..Шо не ти допада идеята за кино..Много е добра.Ако не..излезте на кафе, или разходка в някой парк и й го кажи...Няма от кфо да те е срам..
ква вечеря верно, бе! другото дето имортъл е добра идея, даже идеална. Успех!

Jaffs
10-18-2008, 16:47
Вечерята не е добра идея. Киното е!
Направи нещата така, че да сте сами. После, ако тооолкова държиш да ядете отидете на МакДоналдс или някакво такова. :)

exclusif
10-18-2008, 17:15
според мен утидете на кино на филм който иска тя и и плати ти билета ! :D след това се разходете и и предложи по начина по който смяаташ за най -добър :)

scoobydors
10-18-2008, 17:17
Как ще я водиш на вечеря бре..да не сте 20 30 годинишни...
:-D
Заведи я на кино, идеята си е страхотна. Избери или някой романтичен филм или супер страшен филм :oops: В единия случей ще я разчувстваш, а в другия ще се изплаши и в тоя момент можеш да си я гушнеш :grin: :oops: :-) Много ще е сладко. :-)

Nikneg
10-18-2008, 17:20
МЕРСИ за идеите :) 8-)

6emet4e
10-18-2008, 17:26
Ако ще ти е некомфортно в киното (щом казваш,че не ти допада идеята сигурно е така).Отидете просто на кафе... Ако сте си по-близки,можете да се разприказвате за един куп неща и така ще си дойде и момента в който можеш да и признаеш че имаш някакви чувства... :) А и за да не срещнете някой познат който да ти развали плановете ,просто я заведи в някое кафе където знаеш че не ходят ваши приятели.

4y4u_g
10-18-2008, 17:29
За вечеря идеят ми харесва...само,че може би не точно вечеря,прекалено официално е за 9 клас...по-скоро на пица...и ако има някоя пицария със сепарета...избери нея.. : )

Nikneg
10-18-2008, 17:41
е добре ако имаме в предвид че е металка :smt002 кое и би харесало наи-много??????? :)

6emet4e
10-18-2008, 17:46
Хах не разбирам много от метъли,но си мисля че тогава киното с романтичен филм отпада...Пак кафето си е доба идея :)

summerlove66
10-18-2008, 18:03
.. вечеря не става .. а кино не е удобно щото няма да можеш да й кажеш нищо докато гледате филма :) .. аа иначе най добре една разходка на някое по тихичко място .. и й казваш това което те мъчи .. :) успехчеТа {} :P

MP
10-18-2008, 18:46
Чакай малко бе,тя тъкмо е скъсала и ти веднага мислиш да и кажеш ли?Поизчакай 1-2 месеца,през това време се сближи още повече с нея,излизайте по-често,говори си с нея по-често и намеквай за чувствата си,но не го казвай директно.

LaDy_DaQnA
10-18-2008, 19:36
идеята с киното не е добра в този случай. в киното няма как да и ги разкриеш тия чувства :D все пак хората ще гледат филма...
по-добре ще е да я заведеш на разходка (ако сте романтични-нека бъде романтична разходката) и малко по малко да и го кажеш.

sLaDkA_GrEsHkA
10-18-2008, 19:39
Как ще я водиш на вечеря бре..да не сте 20 30 годинишни..Шо не ти допада идеята за кино..Много е добра.Ако не..излезте на кафе, или разходка в някой парк и й го кажи...Няма от кфо да те е срам..

mnogo filmi e gledal.. :D

NeLLy_BaBy
10-18-2008, 19:54
Според по-добре идете първо на кино и след това се разходете някъде насаме, където ще имаш възможност да й кажеш.

scoobydors
10-19-2008, 08:10
Е щом е метълка вземи 2 двулитровки биричка и я закарай в някой строеж да се натряскате здраво :smt002 :smt002

Miimiinka
10-19-2008, 08:57
По-добре я заведи някаде,където не е ходила.Я си предстви водиш я на кафе и хоп...ваши познати.Така,че некъде кадето тя не е ходила и няма вероятност да ви прекъснат.Нали знаеш,че все в неподходящ момент става нещо.Хахах и не губи време да я изпращаш до врата и дрън дрън... като по филмите.Просто и го кажи знам,че не е лесно но.... т`ва е . Късмет ; ))

halcho_g
10-19-2008, 09:11
samo 6te ti kaja ne go pravi vednaga za6toto nqma da i e priqtno i vse o6te sig misli za biv6iq si i.t.n nito prekaleno kasno za6toto kogato re6i6 da i go kae6 moje da si ima dr ve4e taka 4e izberi nai podhodq6tiq moment USPEXI :) :P :-P :oops:

summer_mo0n
10-19-2008, 16:42
Да, киното си е добра идеа :) и то много! :)


+1 :)

fasta4e
10-19-2008, 19:19
Заведия на кафе и си "Изпей" всичко :) но наистин акакто казават сички не бързаи

SunShinePearl
10-19-2008, 19:30
на разходка е най-добре,по напреде имаше едно момиче което беше написало нещо от сорта''театър :lol: :lol: :lol: :lol: '',та искам да кажа че аз лично обожавам театъра повече и от киното така че мн зависи от хората....ако г/у я познаваш добре ти най-добре си знаеш какво обича да прави