PDA

View Full Version : Любов без граници!



drebosucheto
10-18-2008, 16:22
В живота на всеки човек има и хубави и лоши моменти.Всеки един от нас е попдал в такива ситуации.Понякога сами се поставяме в подобни ситуации,а друг път съвсем случайно дори и неосъзнаваме че вече сме част от нещо голямо. Хората се раждат,живеят и умират,а понякога дори цял живот не им стига за да открият истинската любов.Не става дума за тази любов,в която всеки втори човек се кълне на своята половинка.А за онази чиста,нежна и красива любов,която се среща може би само веднъж в живота на човек. За тази любов несъществуват граници.Когато човек е истински влюбен той спира да мисли за себе си и се отдава изцяло- физически и духовно на своята половинка.Той е готов да направи всичко за своята сродна душа.
Като всеки човек,така и аз мечтая да срещна тази любов,която да ме накара да немога да се владея.Да искам още и още да отпивам от сладкия извор на любовта.Вярвам,че за всеки човек е отредено да намери своята сродна душа.Когато най-много търсиш подходящия човек се оказваш сам и на кръстопът.А когато най-малко очакваш и за твоя влак се намират пътници.
Така,че хора неспирайте да вярвате в любовта,колкото и нереална и далечна да ви се струва. Защото,когато човек има вяра всичко е възможно! :-)

slim__shadygirl
10-18-2008, 17:00
:-|

ThePowerOfLove
10-18-2008, 17:32
Може и да си права, но точно в момента не вярвам в любовта :?

scoobydors
10-18-2008, 17:38
Може и да си права, но точно в момента не вярвам в любовта :?
but I do! :-)

GreenFairy
10-18-2008, 18:53
Живей без граници, живей без граници, живей, живей без граници...


Винаги за всеки има някого, споделям мнението ти

NeLLy_BaBy
10-18-2008, 20:04
Много хубаво написано и в него има доза истина, но в реалния йивот нещата стоят иначе.

gabiiTu
10-18-2008, 20:12
и аз не вярвам в любовта вече толкова са ме наранявали че...изобщо нямам никакви надежди... :cry: :cry: :cry:

drebosucheto
10-18-2008, 20:15
8) Blagodarq za komplimenta,4e e hubavo napisano.Prosto taka go 4uvstvah.A ne samo vas sa naranqvali i az sum taka vseki put se zari4am 4e pove4e nqma da mi se slu4i... no.... takuv e jivota!

metodi1
10-19-2008, 15:37
spored men lubov bezz granici e da ima takava lubov i ot 2 te strani i da si gotov na vsi4ko za tozi 4ovek da ima komppromici mnogo ot 2 te strani!!! o da se uvajavate vzaimno :D

sextazy_baby
10-19-2008, 16:50
Така,че хора неспирайте да вярвате в любовта,колкото и нереална и далечна да ви се струва. Защото,когато човек има вяра всичко е възможно! :-)
Напълно съм съгласна с теб :)

elsy
10-19-2008, 16:55
Когато най-много търсиш подходящия човек се оказваш сам и на кръстопът.А когато най-малко очакваш и за твоя влак се намират пътници.

Много точно!

Whyniser
10-19-2008, 17:12
В живота на всеки човек има и хубави и лоши моменти.Всеки един от нас е попдал в такива ситуации.Понякога сами се поставяме в подобни ситуации,а друг път съвсем случайно дори и неосъзнаваме че вече сме част от нещо голямо. Хората се раждат,живеят и умират,а понякога дори цял живот не им стига за да открият истинската любов.Не става дума за тази любов,в която всеки втори човек се кълне на своята половинка.А за онази чиста,нежна и красива любов,която се среща може би само веднъж в живота на човек. За тази любов несъществуват граници.Когато човек е истински влюбен той спира да мисли за себе си и се отдава изцяло- физически и духовно на своята половинка.Той е готов да направи всичко за своята сродна душа.
Като всеки човек,така и аз мечтая да срещна тази любов,която да ме накара да немога да се владея.Да искам още и още да отпивам от сладкия извор на любовта.Вярвам,че за всеки човек е отредено да намери своята сродна душа.Когато най-много търсиш подходящия човек се оказваш сам и на кръстопът.А когато най-малко очакваш и за твоя влак се намират пътници.
Така,че хора неспирайте да вярвате в любовта,колкото и нереална и далечна да ви се струва. Защото,когато човек има вяра всичко е възможно! :-)
Има вяра всичко е възможно :? . Прекалено цитиране от филми вадите,важи и за приказки.Като всичко е възможно айде иди открии изгубения град Атлантида примерно. За любовта нека си има вяра,ама отстрани ако не ти отвръщат ко става.Се говорите наизуст :-o

BaiToq
10-19-2008, 17:32
Инкенбидон.

Adelina
10-20-2008, 00:52
В живота на всеки човек има и хубави и лоши моменти.Всеки един от нас е попдал в такива ситуации.Понякога сами се поставяме в подобни ситуации,а друг път съвсем случайно дори и неосъзнаваме че вече сме част от нещо голямо. Хората се раждат,живеят и умират,а понякога дори цял живот не им стига за да открият истинската любов.Не става дума за тази любов,в която всеки втори човек се кълне на своята половинка.А за онази чиста,нежна и красива любов,която се среща може би само веднъж в живота на човек. За тази любов несъществуват граници.Когато човек е истински влюбен той спира да мисли за себе си и се отдава изцяло- физически и духовно на своята половинка.Той е готов да направи всичко за своята сродна душа.
Като всеки човек,така и аз мечтая да срещна тази любов,която да ме накара да немога да се владея.Да искам още и още да отпивам от сладкия извор на любовта.Вярвам,че за всеки човек е отредено да намери своята сродна душа.Когато най-много търсиш подходящия човек се оказваш сам и на кръстопът.А когато най-малко очакваш и за твоя влак се намират пътници.
Така,че хора неспирайте да вярвате в любовта,колкото и нереална и далечна да ви се струва. Защото,когато човек има вяра всичко е възможно! :-)

истиснката любов я има. но не еподходящо да говориш тук за нея това е тийн сайт тук все още ч издирват. все пак и аз съм тук така че може би съм в тач група, а може би не..
на 20 съм и съм с човек когото много обичам. както акзваш да му се отдадеш тялом и духом. Когато съм с него нищо друго не съществува. всчко едно мое решение е повлияно от него в смисъл като взимам решение първо мисля за него, дали ще е добре за нас ще ни повлияе ли и т.н. аз съм зависима от него защото така го чувствам защото така искам. Найстина. Обичам го. и не си представям дните си без него.

MiMcHeToOo
10-20-2008, 02:13
Все тая...

sladka__droga
10-21-2008, 03:55
Преди няколко дни жестоко се отрекох от любовта ... не мога да вярвам вече на никой ...

soul1199
10-21-2008, 06:02
Така,че хора неспирайте да вярвате в любовта,колкото и нереална и далечна да ви се струва. Защото,когато човек има вяра всичко е възможно! :-)
Напълно съм съгласна с теб :)+1

ImmortalForever
10-21-2008, 16:53
:? What the fuck is love? :?