PDA

View Full Version : пожелания



Uptown_soldier
10-18-2008, 18:23
все по-рядко чуваме доби неща. например новинете всеки ден една и съща черна хроника. подминаваме добро.
предлагам ви е тази тема да отправяме пожелание един към друг. вие сами преценете дали ще пожелаете нещо на всички или ще пожелаете само на определн съфорумец, или ще отправите пожелание към предишния или следващия по мнение както е в раздела за игри.
тази тема ще има смисъл ако поне един от нас погледне с оптимизъм и доброто към ежедневието и хората около нас.

Be Happy!!! :)

Mariolcheto
10-18-2008, 19:02
Нека първо започна с това да бъдете всички живи и здрави,защото човек здрав ли е ще преодолее всички проблеми ако има такива...Да гледа с високо вдигната глава на живота!!Бъдете щастливи...радвайте се,разбирайте се с хората около вас!Все пак...ЕДИН живот живеем! :-)

YzyrpatoR
10-18-2008, 19:28
Не търсете знание защото то макар и да е сила носи тъга

exclusif
10-18-2008, 19:37
живи ,здрави .. и ОБИЧАЙТЕ СЕ !!! :)

splendour
10-18-2008, 19:39
ne s1jalqvaite za gre6kite si.prosto ne gi povtarqite :)

Nam3less3
10-18-2008, 19:51
Не търсете знание защото то макар и да е сила носи тъгаИ да живееш в заблуда ли... :-o
Не бъдете невежи, това е от най-голямото зло.

mimilia
03-05-2009, 15:51
Отношението на хората към трудностите до голяма степен влияе на възприемането им, на ефекта, които оказват върху отделния човек, на последиците... Старая се да съм оптимист и го пожелавам и на другите, защото така просто животът им ще бъде по-лесен. :)

Kman
03-05-2009, 20:20
"кефиш мъ,щи пръдна" (сори за израза...кефи ме като поздрав също както и ко стааа е вместо добро утро )

"Не търсете знание защото то макар и да е сила носи тъга"
докато не разбереш как да използваш знанието в своя полза.

Знанието е свобода!

SiegHeil
03-05-2009, 20:23
Знанието е товар и отговорност, колкото повече знаеш толкова повече те изстисква и състарява...изключения почти няма..

Kman
03-05-2009, 20:27
Зависи кой носи този товар и как комбинира и използва знанията....
А и постепенно,постепенно хората ще умеят да съхраняват и контролират все повече и все повече знание

colymoly
03-06-2009, 12:22
много здраве и умната \:D/ :-)

blackvelvet
05-18-2009, 17:32
Пожелавам на всички много любов щастие,късмет и знание,толкова колкото му е нужно.Никога да не искат повече от това,което могат да получат и да върнат в замяна. :)

Naman07
05-18-2009, 19:49
Пожелавам на всички много любов щастие,късмет и знание,толкова колкото му е нужно.Никога да не искат повече от това,което могат да получат и да върнат в замяна. :)
Hallelujah. Добре го каза.

bishop
05-18-2009, 23:28
аз пък ще ви пожелая да се радвате на това което имате, защото колкото и отчайващо да ви изглежда нещо, със сигурност може да стане и по-лошо.

blackvelvet
05-19-2009, 10:50
аз пък ще ви пожелая да се радвате на това което имате, защото колкото и отчайващо да ви изглежда нещо, със сигурност може да стане и по-лошо.

Тук има момент на изненада...може да стане по-добре :-D Нищо не се знае ;)

bishop
05-20-2009, 20:30
аз пък ще ви пожелая да се радвате на това което имате, защото колкото и отчайващо да ви изглежда нещо, със сигурност може да стане и по-лошо.

Тук има момент на изненада...може да стане по-добре :-D Нищо не се знае ;)

моят любимец мърфи беше казал нещо от сорта на 'нещата винаги вървят на лошо. ако ви се струва че са тръгнали към по добро, значи нещо не сте видяли' :D :D

blackvelvet
05-23-2009, 07:25
Съвсвм бях изключила за Мърфи :D но какво да се прави...оптимиста никога не се отчайва хахахаха